Akce skončila

Akce 5+1 zdarma

Domluv se s přáteli a když vás bude šest, jeden z vás pojede zcela zdarma! Vybírejte z těchto zájezdů do parádních italských středisek a pojeďte s námi za super lyžováním. V našich lyžařských balíčkách 2016 najdete zájezdy s cestou, ubytováním, stravou a samozřejmě skipasem.

Podmínky akce

Akce 5+1 zdarma se vztahuje na vybrané zájezdy na této stránce a to na termíny s odjezdy vždy v sobotu, neděli, pondělí a úterý (akce platí na konkrétní vybrané termíny, které najdete v poptávkovém formuláři). V každém autobuse mohou jet vždy maximálně 4 zvýhodněné skupiny (tedy 4 zákazníci v každém autobuse zdarma). Akce platí pouze na 5denní lyžařské balíčky (v ceně je cesta autobusem tam a zpět, ubytování, polopenze, 3denní skipas). Všichni účastníci zvýhodněné skupiny 5+1 musí být uvedeni v jedné cestovní smlouvě (není možné doplnit zpětně po podepsání cestovní smlouvy), ubytováni budou v hotelových pokojích dle domluvy. Akce je časově omezená, konec může CK České kormidlo vyhlásit kdykoliv. Nákup zvýhodněné balíčku pro 6 osob nelze kombinovat s další slevou či jinou akcí.

Ohodnoťte naše nové stránky

Jste na nové verzi webových stránek Českého kormidla. Stále pracujeme na různých zlepšeních a stále se můžete vrátit na naše staré stránky. Velice nás zajímá, jak se Vám stránky zdají – ohodnoťte je a napište nám, co máme zlepšit, Vaše přání vyslyšíme a ještě zamakáme :) Hodnocení Vám zabere půl minutky... Děkujeme!