Slovinsko

Lyžařské zájezdy 2018 – zimní dovolená ve Slovinsku

Chcete se vydat v zimě na hory, ale nechcete se mačkat ve frontách na vlek? Sníte o útulném apartmánu, s výhledem do kouzelné krajiny v kruhu svých nejbližších? Neváhejte a vydejte se s námi do Slovinských hor, od kterých Vás z České republiky dělí jen zhruba 500 kilometrů.

Kam ve Slovinsku na lyže?

Krvavec není ani největší, ani nejvýše položený slovinský areál, ale přesto je nejlepší – přinejmenším v kategoriích „vše v jednom“, „dobrá muzika za rozumné peníze“, ale i „milé překvapení“. Panoramatické lyžování na slunečných a převážně červených sjezdovkách je jeho nejsilnějším lákadlem.

Vogel leží v národním parku Triglav nad jezerem Bohinj. Jeho výjimečná poloha a nádherná přírodní krása v kombinaci s vynikajícími službami zaručují nezapomenutelný zážitek.

Kranjska Gora s velkými hotely na úpatí Julských Alp nabízí přehledné, středně dlouhé sjezdovky od pohodových až po sportovní, obsloužené moderními i staršími lanovkami.

Cerkno je moderně vybavené lyžařské centrum zhruba hodinu od slovinského hlavního města Lublaně obsluhují tři expresní sedačkové lanovky, obtékané lehkými až středně těžkými tratěmi v pásmu lesa.

Bovec / Kanin v úchvatné krajině Julských Alp trůní mezi skalisky Kaninu slunečné středně strmé pláně nad obcí Bovec. Přeshraniční visutou lanovkou s přilehlou červenou sjezdovkou jsou spojeny s italskou Sella Neveou, kam spadá dvojice dlouhých sportovních sjezdovek.

Nejprodávanější zájezdy se skipasem