×

Apartmánový dům Slavica

načítám termíny...

Apartmánový dům Slavica***

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd na moru
Pobytové, Letní, U moře

Dnes od (cena za osobu)

2 023 

Sdílejte nabídku přátelům

 • Popis
 • Mapa
 • Komentáře
 • Počasí

Informace o nabídce

Užijte si letní dovolenou v severní Dalmácii – v Biogradu na Moru! Ubytování v apartmánovém domě Slavica***, jen 450 m od pláže a 100 m od nejbližšího obchodu

 • 8denní zájezd do Chorvatska, ubytování v Biogradu na Moru
 • Parkoviště je zajištěno ve dvoře domu, gril, WiFi (za poplatek)
 • Pláž Soline je vzdálena 450 m od apartmánového domu
 • Centrum je vzdáleno 500 m od apartmánového domu
 • Bohaté kulturní a sportovní vyžití
 • Dobrá dostupnost z ČR

Skvělá letní dovolená v městě s bohatým kulturním i sportovním vyžitím

Biograd na Moru se nachází v severní Dalmácii jen a je již tradičním a velmi pěkně upraveným letoviskem. Biograd nabízí velké množství parků a opravdu krásnou přírodu. Biograd je živé letovisko se spoustou restaurací, barů, kaváren či obchodů. V Biogradu se nachází také přístav. Město je tak výborně vybavené nejen pro jachtaře, ale i pro lodní dopravu. Jezdí odtud trajekty na blízký ostrov Pašman, který leží přímo naproti Biogradu. Z městské promenády je nádherný výhled přímo na tento ostrov. 

Ubytování v apartmánovém domě Slavica***

Apartmánový dům se třemi apartmány se nachází pouze 450 m od pláže Soline v městě Biograd na Moru. Centrum města je vzdálené cca 500 m a jsou zde obchody, restaurace, banka, pošta, tržnice, atd. Nejbližší obchod je vzdálený 100 m od ubytování. Klientům je k dispozici parkoviště ve dvoře domu, gril, WiFi (za poplatek).

Apt 2+2 mezonet (1. patro) je vybaven obývacím pokojem s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, terasou, apartmán ve 2. patře je vybaven třílůžkovou ložnicí, klimatizací (na vyžádání, za poplatek).

Apt 2+2 v přízemí je vybaven třílůžkovou ložnicí, obývacím pokojem s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, terasou.

Apt 2+1 je vybaven třílůžkovou ložnicí, kuchyní s jídelnou, vlastním sociálním zařízením, terasou.

Stravování 

 • Stravování je možné vlastní
 • Za poplatek je možné dokoupení snídaní, obědů i večeří

Apartmánový dům 450 m od pláže

Apartmánový dům se nachází jen 450 m od pláže Soline. Biograd má velmi pěkné oblázkové pláže. Mezi nejznámější a nejoblíbenější pláže patří Bošana a Dražica. Obě tyto pláže byly oceněny modrou vlajkou, která je symbolem čistoty.

Sport a zábava

Biograd na moru má bohatou nabídku sportovních a rekreačních aktivit. V blízkosti pláže Dražica se nachází tenisové kurty, hřiště pro malou kopanou či košíkovou. Dále je možné si vyzkoušet vodní lyžování, surfing a další vodní sporty. Na nejznámějších plážích Dražica a Bošana jsou také potápěčské kluby, které organizují potápěčské kurzy a výlety. Dále je možné si zapůjčit kola, šlapadla, vodní skútry, kajaky a další sportovní potřeby. Do okolí vede řada pěších a cyklistických stezek, především směrem na Pakoštane a k Vranskému jezeru. Konají se tu závody a soutěže v různých sportech.

Důležité informace

 • Doprava vlastní nebo autobusem
 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

18. 8. 2017

Chorvatsko Biograd na moru Apartmánový dům Slavica

Komentáře a diskuze k nabídce

Pokud máte konkrétní dotaz k nabídce, volejte zákaznickou podporu na tel.: 511 444 350

Komentáře

Rezervujete online

Vyberte si termín a jednoduše si jej rezervujte online. Pokud máte dotazy nebo chcete nákup uskutečnit po telefonu, volejte na tel.: +420 511 444 350, rádi Vám poradíme

Zákaznická podpora

Volejte, pokud chcete doplňující informace o nabídkách nebo potřebujete poradit s nákupem. Naše zákaznická podpora se Vám bude ochotně věnovat!
Poptávky na nekonkrétní ubytování zasílejte prosím na e-mail: brno@ceskekormidlo.cz

 • +420 511 444 355

  Pracovní doba
  Po–Čt 7.00–20.00
  Otevřeno do 18.00 hod, dále jen mail nebo tel.

  Pá 7.00–17.00

  So 9.00–17.00
  Ne 15.00–20.00
  Podpora pouze online (kancelář je zavřená)

Zvýhodněné cestovní pojištění

Ke každému zájezdu si můžete rovnou přikoupit pojištění za zvýhodněnou cenu. Pojištění si k zájezdu přidejte v objednávce. Více o pojištění