×

Hotel Mirella

načítám termíny...
-33%

Hotel Mirella***

Itálie, Emilia Romagna, Bellaria – Igea Marina
Pobytové, Děti/dítě zdarma, Letní, U moře, Doporučujeme, Garance nejnižší ceny, Speciální akce 1-2 děti zdarma

Dnes od (cena za osobu)

5 790  3 900 

Sdílejte nabídku přátelům

 • Popis
 • Mapa
 • Komentáře

Informace o nabídce

Letní pobyt v Hotelu Mirella ***  jen 150 m od pláže. Dítě zdarma až do 11,99 let!

 • Garance nejnižší ceny – odstavec níže
 • Hotel Mirella *** leží jen 150 m od pláže na pěší zóně
 • Polopenze zahrnuje kontinentální snídani a večeře formou menu o 3 chodech
 • Soukromá pláž za poplatek 150 m, volná pláž 550 m
 • Nedávno zrekonstruované pokoje
 • Pokoje jsou vybaveny klimatizací, digitální TV a balkonem
 • Doprava autobusem nebo vlastní
 • Služby delegáta v ceně
 • Parkoviště 80 m od hotelu, druhé cca 320 m od hotelu, obě za poplatek 1,5 €/den – lze předem rezervovat
 • Klidné místo pro Vaši dovolenou, ale velké množství zábavního vyžití v centru města

Bellaria – Igea Marina

Bellaria – Igea Marina jsou dvě propojená letoviska severně od Rimini. Obě střediska nabízejí ubytování v hotelích, ideální pro rodiny s dětmi, ale samozřejmě si tu své najde každý. Typické dlouhé, čisté pláže jsou plné plážových servisů (1x slunečník a 2 lehátka/křesla) k pronajmutí za poplatek. Nachází se zde také volná pláž, cca 550 m od hotelu Mirella. V letovisku také naleznete parky a spoustu zeleně. Posedět můžete v množství barů, kaváren, gelaterií, restaurací a pizzerií. Centrum Rimini s jeho historickými památky (např. Tibériův most, náměstí Piazza Cavour, Castel Sismondo nebo Antica Pescheria) je od Bellarie zhruba 17 km.  

Ubytování v Hotelu Mirella***

Tento rodinný hotel se nachází přímo na pěší promenádě letoviska Igea Marina, jen několik desítek minut autem od letovisek Rimini a Riccione. Od dlouhé písečné pláže Vás bude dělit jen 150 m. Hotel je vybaven recepcí, barem, restaurací, WiFi k dispozici ve společenských prostorech, výtahem, venkovní terasou s posezením, dětským koutkem, parkovištěm za poplatek 1,5 €/den (80 m a 320 m od hotelu).

Nedávno zrekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (palanda) jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, digitální TV, telefonem, trezorem a balkonem.

Italská polopenze v ceně

Polopenze se podává v hotelové restauraci. Snídaně jsou formou kontinentálního bufetu, večeře servírované – menu o 2 chodech a zeleninový bufet. Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně. Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.  

Písečná pláž hned u hotelu – hotel stojí v 1. řadě hned u moře

Rimini a celé jeho okolí, tedy i Igea Marina, je proslulé svými upravenými písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře a kamennými vlnolamy. Moře u pobřeží je tedy chráněno před silným příbojem. Hlavní části pláže jsou placené, tzn. že pokud chcete během dovolené využívat placené pláže, je nutné si zakoupit plážový servis za poplatek (cca 10-20 €/den), který obsahuje 2 lehátka a 1 slunečník. Nejbližší volná pláž bez slunečníků a lehátek je od hotelu vzdálena cca 550 m. Soukromá pláž placená je 150 m od hotelu. V místě se dají objednat individuální výlety na plachetnici, půjčit si šlapadla anebo se vydejte do okolí a prozkoumejte Ravennu, San Marino (od Rimini cca 20 km), Mirabilandia (největší zábavní park v Itálii), Aquafan, zábavní park Oltremare, Italia in miniatura, delfinárium, Fiabilandia. Na pláži je množství vodních sportů a se zapůjčeným kolem můžete podnikat cyklo výlety do okolí.

Důležité informace

 • Check-in cca od 14.00 hod., check-out do 10.00 hod.
 • Doprava vlastní nebo autobusem (při autobusové dopravě je časný ranní příjezd do destinace a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních/večerních hodinách)
 • Nástupní místa po celé ČR
 • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách
 • Odjezd z destinace v odpoledních/večerních hodinách, návrat do ČR v dopoledních hodinách
 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Garance nejnižší ceny

U vybraných ubytovacích kapacit, které jsou označené logem „Garance nejnižší ceny“, v katalogu LÉTO 2017 cestovní kanceláře České kormidlo s.r.o., garantujeme všem zákazníkům a provizním prodejcům nejnižší cenu na trhu v České republice.
Od okamžiku vytvoření závazné rezervace začíná platit garance nejnižší ceny, která potrvá po dobu 24 hodin. Pokud do této doby objevíte levnější nabídku na stejný rozsah služeb zájezdu (termín, počet nocí, typ stravování, typ dopravy, plážový servis, klimatizace, atd.), který budete mít rezervován v naší cestovní kanceláři a doložíte důkaz o levnější konkurenční nabídce, vrátíme Vám rozdíl v ceně a k tomu ještě 50 % z vypočteného rozdílu ceny. Srovnání cen se týká pouze nabídek v rámci České republiky, které jsou uvedené v Kč.
U zájezdů včetně autobusové dopravy se garance nejnižší ceny vztahuje na celkovou cenu zájezdu. U zájezdů na vlastní dopravu se garance nejnižší ceny vztahuje pouze na cenu za ubytování a případně stravování.
Tato garance se nevztahuje na telefonické a e-mailové poptávky, nezávazné rezervace zájezdů, na nabídky zájezdů na slevových portálech a na ceny zájezdů v rámci nabídky last minute u CK České kormidlo a také last minute ceny u konkurenčních cestovních kanceláří.
Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na ověření pravdivosti předloženého důkazu o levnější konkurenční nabídce.

Itálie Bellaria+Igea Marina Hotel Mirella

Komentáře a diskuze k nabídce

Pokud máte konkrétní dotaz k nabídce, volejte zákaznickou podporu na tel.: 511 444 350

Komentáře

Rezervujete online

Vyberte si termín a jednoduše si jej rezervujte online. Pokud máte dotazy nebo chcete nákup uskutečnit po telefonu, volejte na tel.: +420 511 444 350, rádi Vám poradíme

Zákaznická podpora

Volejte, pokud chcete doplňující informace o nabídkách nebo potřebujete poradit s nákupem. Naše zákaznická podpora se Vám bude ochotně věnovat!
Poptávky na nekonkrétní ubytování zasílejte prosím na e-mail: brno@ceskekormidlo.cz

 • +420 511 444 355

  Pracovní doba
  Po–Čt 7.00–20.00
  Otevřeno do 18.00 hod, dále jen mail nebo tel.

  Pá 7.00–17.00

  So 9.00–17.00
  Ne 15.00–20.00
  Podpora pouze online (kancelář je zavřená)

Zvýhodněné cestovní pojištění

Ke každému zájezdu si můžete rovnou přikoupit pojištění za zvýhodněnou cenu. Pojištění si k zájezdu přidejte v objednávce. Více o pojištění