×

Hotel Old River

načítám termíny...

Hotel Old River***

Itálie, Friuli Venezia Giulia, Lignano
Pobytové, Děti/dítě zdarma, Letní, U moře, Oblíbené v minulé sezóně

Dnes od (cena za osobu)

3 790 

 • Bazén, klimatizace
 • WiFi připojení zdarma
 • Parkoviště u hotelu zdarma
 • Stravování formou polopenze nebo plné penze
 • Restaurace přímo v hotelu

Sdílejte nabídku přátelům

 • Popis
 • Mapa
 • Komentáře

Informace o nabídce

Letní dovolená v severní oblasti Itálie ve městě plném zábavy

 • Bazén, klimatizace
 • WiFi připojení zdarma
 • Parkoviště u hotelu zdarma
 • Stravování formou polopenze nebo plné penze
 • Restaurace přímo v hotelu

Krásné místo pro dovolenou s mnoha zajímavými místy

Furlansko-Julské Benátsko je nejsevernější část Jaderského moře v oblasti s bohatou historií. Je to region nabízející koupání v moři a třítisícové vrcholky Alp i Dolomit. Metropolí je město Terst. Tato oblast nabízí rozmanité možnosti, např. překrásné pláže na jihu, nebo památky v romantických přístavech. Světového věhlasu dosáhly také místní vína a místní speciality, které najdete na tradičních trzích.

Ubytování v hotelu Old River***

Tento rodinný hotel, který prošel částečně rekonstrukcí v roce 2013, se nachází v klidné zóně letoviska Lignano Riviera, cca 300 m od pláže. Nedaleko jsou tenisové kurty, restaurace, bary, obchody, aquapark Aquasplash, golfové hřiště a další. Hotel je vhodný pro skupiny, které potřebují vyčlenit prostor na cvičení.

Mezi vybavení hotelu patří recepce s WiFi připojením zdarma, bazén, místnost s TV, bar, moderně a nově zařízená restaurace, výtah, venkovní terasa s posezením, sluneční terasa, dětský koutek, půjčovna jízdních kol (dle disponibility), parkoviště (dle disponibility).

Dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek (může být palanda) jsou vybaveny vlastním sociálním zařízení, klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem a balkonem. Na vyžádání možnost propojených rodinných pokojů pro 4-5 osob za výhodné ceny (cena na vyžádání). K dispozici také možnost 1lůžkového pokoje (na vyžádání).

Stravování

 • Polopenze nebo plná penze
 • Snídaně formou bufetu, obědy/večeře výběr ze 3 prvních a 3 druhých chodů, dezert, ovoce či zmrzlina, zeleninový bufet.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi a je vzdálená cca 300 m od hotelu. Na pláži je zdarma převlékací kabina. Lignano je obklopeno ze tří stran Jaderským mořem a lagunou Marano. Téměř 8 kilometrů dlouhá a široká zlatavě písčitá pláž se pozvolna noří do klidných vod Jadranu a nebudete to mít z žádného místa Lignana dále k pláži než zhruba 500 m. Pláž nabízí ideální místo rekreace nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro mladé, kteří si chtějí užít nočního života a zábavních parků.

Sport a zábava

Zábavní parky Aquasplash a Gulliverlandia, vodní a plážové sporty, fakultativní výlety nabízené asistentem agentury na místě či individuální výlety do okolí – Benátky, Bibione, Caorle, Lido di Jesolo, Verona, Padova, Parco Zoo Punta Verde.

Tipy na výlety

Benátky 104 km vzdálené jsou určitě tipem pro zpestření dovolené. Jejich historické, umělecké a kulturní dědictví z nich činí světové kulturní centrum.

Parco zoo Punta Verde je cca 3,7 km vzdálená zoo. Rozkládá se na ploše cca 100 000metrů čtverečních a chovají zde přes 1000 zvířat (150 druhů) v 70 výbězích.

Aquapark Aquasplash se nachází cca 4,1 km od ubytování klasické atrakce jako skluzavky a tobogány různých délek, ale i vodní překážkovou dráhu podobnou populárnímu pořadu „Drtivá porážka“. Pro milovníky adrenalinu je zde atrakce „Banzaiii“, „Kamikaze“ nebo provazová pyramida nad bazénem.

Baech arena, kde se hrají amatérské turnaje v plážovém volejbalu, fotbalu, ragby, tenisu a nohejbalu. Pořádají se zde také večerní vystoupení a koncerty kapel.

Dále Lignano nabízí termální lázně, golfový klub, nebo dětský park Parco Junior.

Důležité informace

 • Cestovat můžete s platným OP.
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas.
 • Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních – večerních hodinách.
 • Delegát v oblasti od 27. 5. do 23. 9. 2017, klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů, v ostatních termínech telefonická asistence.
 • Malá domácí zvířata povolena zdarma (nutno nahlásit při rezervaci).
 • Na vyžádání možnost dětské postýlky zdarma.

SPECIÁLNÍ AKCE DO ODVOLÁNÍ: 1. DÍTĚ DO 11,99 LET ZDARMA PŘI UBYTOVÁNÍ NA POKOJI SE DVĚMA PLATÍCÍMI OSOBAMI, OMEZENÝ POČET POKOJŮ (na ověření v CK), AKCE PLATÍ DO ODVOLÁNÍ!!!

16. 8. 2017

Itálie Lignano Hotel Old River

Komentáře a diskuze k nabídce

Pokud máte konkrétní dotaz k nabídce, volejte zákaznickou podporu na tel.: 511 444 350

Komentáře

Rezervujete online

Vyberte si termín a jednoduše si jej rezervujte online. Pokud máte dotazy nebo chcete nákup uskutečnit po telefonu, volejte na tel.: +420 511 444 350, rádi Vám poradíme

Zákaznická podpora

Volejte, pokud chcete doplňující informace o nabídkách nebo potřebujete poradit s nákupem. Naše zákaznická podpora se Vám bude ochotně věnovat!
Poptávky na nekonkrétní ubytování zasílejte prosím na e-mail: brno@ceskekormidlo.cz

 • +420 511 444 355

  Pracovní doba
  Po–Čt 7.00–20.00
  Otevřeno do 18.00 hod, dále jen mail nebo tel.

  Pá 7.00–17.00

  So 9.00–17.00
  Ne 15.00–20.00
  Podpora pouze online (kancelář je zavřená)

Zvýhodněné cestovní pojištění

Ke každému zájezdu si můžete rovnou přikoupit pojištění za zvýhodněnou cenu. Pojištění si k zájezdu přidejte v objednávce. Více o pojištění