×

Vilky Parco dei Pini

načítám termíny...

Vilky Parco dei Pini***

Itálie, Veneto, Bibione Lido del Sole
Letní

Dnes od (cena za osobu)

1 638 

 • Parkoviště zdarma
 • Možnost využití grilu
 • Zahrádka v přízemí
 • Klidná část letoviska
 • Spotřeba energií v ceně

Sdílejte nabídku přátelům

 • Popis
 • Mapa
 • Komentáře

Informace o nabídce

Zažijte klidnou letní dovolenou v apartmánech Parco de Pini***

 • Parkoviště zdarma
 • Možnost využití grilu
 • Zahrádka v přízemí
 • Klidná část letoviska
 • Spotřeba energií v ceně

Bibione – město plné zábavy

Bibione je jedno z nejznámějších letovisek Itálie a ročně láká tisíce turistů. Stalo se oblíbené díky své osmi kilometrové pláži a ulicím plných obchůdků. Město ožívá až večer, kdy se otevírá většina obchodů a restaurací. Město má také své termální lázně, které jsou vyhledávané pro ozdravné pobyty. Nabízí celou řadu léčebných kúr, procedur a také wellness nebo spa. V centrální části Bibione se nachází Lunapark, a pokud chcete zažít zábavu, vydejte se právě sem.

Ubytováni v Parco dei Pini***

Vilky Parco dei Pini byly postavené v klidné části letoviska Bibione zvané Lido del Sole v piniovém háji, přibližně 300 m od pláže a také obchodů.

Mezi vybavení patří zahrada, 1 parkovací místo/apartmán, gril.

Apartmány jsou vybavené sociálním zařízením a SAT/TV. Klimatizace za poplatek na vyžádání.

Trilo 3/5 v přízemí -ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou a jedním lůžkem, obývacího pokoje s kuchyňským koutem (bez pohovky). Parkovací místo a zahrádka (bez balkonu).

Trilo 3/5 v 1. patře – ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou. Parkovací místo a zahrádka v přízemí (bez balkonu).

Stravování

 • Individuální

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 300 m od vilek. Od začátku sezóny do 24. 6. 2017 a od 9. 9. 2017 do konce sezóny plážový servis (slunečník, lehátko a plážové křeslo od 4. řady/ apartmán), v ostatních termínech za poplatek. Pláž v Bibione o délce 8 km a šířce v místech až 400 m patří mezi největší pláže Itálie. Patří mezi ty s nejlepší organizací, vždy s novými slunečníky a plážovými lehátky, které jsou od sebe v dostatečné vzdálenosti. Mnoho kabinek, sprch, zázemí pro maminky s dětmi a vybavení pro handicapované klienty, dělá z Bibione ideální místo pro všechny. Na pláži najdete lehké občerstvení, zmrzlinu i WiFi. Bez povšimnutí nesmí zůstat ani psí pláž Pluto věnovaná čtyřnohým přátelům.

Sport a zábava

úterní dopolední trhy v Bibione, aquapark Aquasplash v Lignano, Guliverlandia (představení cvičených lachtanů a další – v Lignano), vodní sporty, windsurfing, vodní šlapadla, kajaky, vodní lyže, rybaření, tenis, plážový volejbal, fotbal, košíková, stolní tenis, golf (8 km), minigolf, jízda na koni, půjčovny kol, kolečkové brusle, diskotéky, karaoke, lunapark v Bibione, motokáry (v Lignanu), delegát nabízí fakultativní výlety – Benátky, Benátské ostrovy + nám. Sv. Marka, Terst, Miramare a Aquilea, Verona, Padova, Grado, Portogruaro, aquapark v Lignanu a další. Bibione se také pyšní termálními lázněmi Bibione Thermae – voda s obsahem uhlovodíků o teplotě 52°C.

Tipy na výlety

Benátky jsou určitě tipem pro zpestření dovolené. Jejich historické, umělecké a kulturní dědictví z nich činí světové kulturní centrum.

Parco zoo Punta Verde – rozkládá se na ploše cca 100 000metrů čtverečních a chovají zde přes 1000 zvířat (150 druhů) v 70 výbězích.

Aquapark Aquasplash – nabízí klasické atrakce jako skluzavky a tobogány různých délek, ale i vodní překážkovou dráhu podobnou populárnímu pořadu „Drtivá porážka“. Pro milovníky adrenalinu je zde atrakce „Banzaiii“, „Kamikaze“ nebo provazová pyramida nad bazénem.

Důležité informace

 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas.
 • V místě je oblastní delegát v termínu od 27. 5. 2017 do 23. 9. 2017 k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů, v ostatních termínech telefonický kontakt.
 • Malá domácí zvířata povolena pouze na vyžádání za poplatek.

Slevy a podmínky

SLEVY FIRST MINUTE


Sleva autobusová doprava za polovinu
– platí do 31.1.2017 ke všem uvedeným termínům. Klient má možnost objednat si svozová místa dle podmínek, platných pro sezonu léto 2017. Pokud je na svozové lince méně než 8 účastníků, má dopravce právo na změnu nástupního místa na co nejbližší nástupní místo na trase autobusu (bez nároku na náhradu jízdného) nebo změnu způsobu svozu jiným dopravním prostředkem (vlak, linkový autobus, Student Agency), kdy bude klientům proplaceno jízdné po předložení jízdenek. Sleva first minute a sleva na autobusovou dopravu platí pouze pro osoby na základním lůžku, neplatí tedy pro osoby na přistýlkách a děti, které mají pobyt zdarma. Slevu first minute nelze kombinovat se slevou na autobusovou dopravu.
Sleva first minute 13%-15% s platností do 31.12.2016

Sleva first minute 10%-12% s platností do 31.1.2017

Sleva first minute 7%-9% s platností do 28.2.2017

Sleva first minute 7% s platností do 31.3.2017

Itálie Bibione Lido del Sole Vilky Parco dei Pini

Komentáře a diskuze k nabídce

Pokud máte konkrétní dotaz k nabídce, volejte zákaznickou podporu na tel.: 511 444 355

Komentáře

Rezervujete online

Vyberte si termín a jednoduše si jej rezervujte online. Pokud máte dotazy nebo chcete nákup uskutečnit po telefonu, volejte na tel.: +420 511 444 350, rádi Vám poradíme

Zákaznická podpora

Volejte, pokud chcete doplňující informace o nabídkách nebo potřebujete poradit s nákupem. Naše zákaznická podpora se Vám bude ochotně věnovat!

 • +420 511 444 350

  Pracovní doba
  Po–Čt 7.00–20.00
  Otevřeno do 18.00 hod, dále jen mail nebo tel.

  Pá 7.00–17.00

  So 9.00–17.00
  Ne 15.00–20.00
  Podpora pouze online (kancelář je zavřená)

Zvýhodněné cestovní pojištění

Ke každému zájezdu si můžete rovnou přikoupit pojištění za zvýhodněnou cenu. Pojištění si k zájezdu přidejte v objednávce. Více o pojištění