×

Pohádkové zámky Bavorska

načítám termíny...
-23%

Pohádkové zámky Bavorska

Německo, Bavorsko, zámek Neuschwanstein
Poznávací

Dnes od (cena za osobu)

2 990  2 290 

Sdílejte nabídku přátelům

 • Popis
 • Mapa
 • Komentáře

Informace o nabídce

V Bavorsku jsou mnohá místa nerozlučně spjata s osobností krále Ludvíka II., jenž sice jako vladař nic mimořádného nevykonal, zato vtiskl svého tvořivého ducha do řady staveb, které ho proslavily po celé Evropě. S řadou těchto mnohdy až překvapivě úchvatných objektů, zasazených do rozmanité bavorské přírody, se můžete seznámit na tomto zájezdu.

Program zájezdu:

1. den: odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách do Německa. Dopoledne nás čeká jeden z nejkrásnějších zámků vůbec – Neuschwanstein – pohádkový zámek Ludvíka II. Bavorského. Dále navštívíme zámek Hohenschwangau, poslední rodové sídlo vladařského rodu Wittelbachů, bavorských vévodů a králů. V podvečer odjezd na ubytování, nocleh.

2. den: po snídani návštěva zámku Linderhof – barokní zámek s umělou jeskyní, v zámeckém parku jsou umělé vodopády a 32 m vysoký vodotrysk. Následuje prohlídka klášterního kostela v Ettal – rozlehlý klášter ze 14. století. Odpoledne návštěva bavorské Versailles – tak bývá nazývána stavba Herrenchiemsee, která se nachází na jednom ze tří ostrůvků na jezeře Chiemsee, nazývaného Bavorským mořem. Právě toto působivé místo s alpskými kulisami si pro stavbu přepychového paláce vybral Ludvík II. Bavorský.  Během odpoledne odjezd zpět do ČR, návrat v nočních hodinách.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu s vlastním sociálním zařízením a snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje: příplatek za nástupní místa Brno a Jihlava, příplatek za jednolůžkový pokoj 800 Kč/noc, pojištění léčebných výloh, vstupy do jednotlivých památek, městská hromadná doprava ve městech, případná city taxa – platí se na místě.

Orientační ceny vstupného: Neuschwanstein 12,00 €, Hohenschwangau 10,00 €, Linderhof 7,00 €, Herrenchiemsee 6,20 €

Doporučené kapesné: 60 €

Změna programu vyhrazena.

Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.

Nástupní místa a orientační časy odjezdů:

Brno (22:30 od Janáčkova divadla, Rooseveltova ulice) – s příplatkem 300 Kč

Jihlava (23:45 z parkoviště u Billy, třída Legionářů) – s příplatkem 200 Kč

Praha (01:30 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule) – bez příplatku

Plzeň (03:00 z parkoviště před bránou Škoda u pneuservisu, Tyllova ulice) – bez příplatku

ODJEZD Z BRNA A JIHLAVY JIŽ V PŘEDVEČER ZÁJEZDU (CCA KOLEM 22:30 HOD)

Německo zámek Neuschwanstein zámek Neuschwanstein

Komentáře a diskuze k nabídce

Pokud máte konkrétní dotaz k nabídce, volejte zákaznickou podporu na tel.: 511 444 355

Komentáře

Rezervujete online

Vyberte si termín a jednoduše si jej rezervujte online. Pokud máte dotazy nebo chcete nákup uskutečnit po telefonu, volejte na tel.: +420 511 444 350, rádi Vám poradíme

Zákaznická podpora

Volejte, pokud chcete doplňující informace o nabídkách nebo potřebujete poradit s nákupem. Naše zákaznická podpora se Vám bude ochotně věnovat!

 • +420 511 444 350

  Pracovní doba
  Po–Čt 7.00–20.00
  Otevřeno do 18.00 hod, dále jen mail nebo tel.

  Pá 7.00–17.00

  So 9.00–17.00
  Ne 15.00–20.00
  Podpora pouze online (kancelář je zavřená)

Zvýhodněné cestovní pojištění

Ke každému zájezdu si můžete rovnou přikoupit pojištění za zvýhodněnou cenu. Pojištění si k zájezdu přidejte v objednávce. Více o pojištění