Nákupy v San Marinu a Rimini s koupáním

×

Nákupy v San Marinu a Rimini s koupáním

načítám termíny...
-24%

Nákupy v San Marinu a Rimini s koupáním

San Marino, San Marino, San Marino
Poznávací

Dnes od (cena za osobu)

4 190  3 190 

Sdílejte nabídku přátelům

 • Popis
 • Mapa
 • Komentáře
 • Počasí

Informace o nabídce

Zavítejte s námi do Itálie – San Marina – jednoho z nejmenších států světa a do Rimini, kterému se díky dobrému vínu, parmské šunce a parmezánu přezdívá „břicho Itálie“. Rimini nabízí  překrásné pláže s průzračně modrou vodou a zaujme i ty, kteří mají rádi historii. Místní krásnou kašnu „Fontana della Pigna“ obdivoval sám Leonardo da Vinci. A možná nevíte, že v Rimini se narodil světově uznávaný režisér Federico Fellini a natočil zde svůj oscarový film Amarcord.

Program zájezdu:

1. den: odjezd ve večerních hodinách (dle nástupních míst).

2. den: v ranních hodinách příjezd do San Marina – jednoho z nejmenších států světa rozkládajícího se na strmých svazích hory Monte Titano. Procházka malebnými uličkami se spoustou obchůdků a podél hradeb spojujících slavné skalní pevnosti s krásnými panoramatickými výhledy (od r. 2008 na seznamu UNESCO), prohlídka hlavních pamětihodností a zajímavostí (Pallazzo Pubblico, Basilica del Santo). Individuální volno. San Marino je téměř synonymem pro nákupy. Ceny jsou tady opravdu nízké a lze zde levně nakoupit drahé oblečení různých značek, šperky, parfémy, keramiku, slavné likéry, meče a různé dýky, spodní prádlo a mnoho dalších věcí a suvenýrů, kterých je zde neskutečné množství. Takže pokud nákupy v Itálii, tak jedině v San Marinu. A nemělo by vás překvapit, že prodavači můžou mluvit česky. Měnou je Euro, i když San Marino není oficiálním členem Evropské unie. Přejezd do oblasti Rimini a odjezd na ubytování.

3. den: Rimini – toto veleslavné letovisko může nabídnout nejen moře a pláže a všechno ostatní, co další letoviska, ale také pěkné staré centrum s několika krásnými a důležitými památkami. Rimini má 130 tisíc obyvatel a 15 km pláží a považuje se za největší přímořské letovisko Evropy. Prohlídka historické části Starého města s průvodcem. Střed tvoří náměstí Piazza Cavour s palácem Palazzo del Podesta, jezdeckou sochou místního panovníka, krutého Malatesta, a velkou mramorovou kašnou. Na všechny strany se odtud rozbíhají příjemné staré uličky zvoucí k procházkám. Nejkrásnější a nejznámější stavbou města je františkánský kostel známý jako Tempio Malatestiano, který postavil Leon Battista Alberti a učinil z něj perlu rané renesance. I vnitřní výzdoba stojí za prohlídku. Interiér je bohatě vyzdobený sochami i freskami (zpodobňují Malatesta klečícího před světcem). V Rimini se však také nacházejí antické památky, a to především nejstarší vítězný oblouk v Itálii, starý římský most Ponte di Tiberio, který je dodnes využíván pro dopravu. Výhodou Rimini jsou tak nejen pláže, moře a čilý ruch, ale i možnost prohlídky památek, krásného města a kulturního života. Individuální volno, navečer odjezd do ČR.
4. den: příjezd do ČR.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu s vlastním sociálním zařízením a snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje: příplatek za nástupní místa Jihlava a Praha, příplatek za jednolůžkový pokoj 800 Kč/noc, pojištění léčebných výloh, vstupy do jednotlivých památek, městská hromadná doprava ve městech, případná city taxa – platí se na místě.

Doporučené kapesné: cca 30 €.

Změna programu vyhrazena.

Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.

 

Nástupní místa a orientační časy odjezdů:
Praha (14:00 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule) – s příplatkem 300 Kč
Jihlava (16:00 z parkoviště u Billy, třída Legionářů) – s příplatkem 200 Kč
Brno (17:00 od Janáčkova divadla, Rooseveltova ulice) – bez příplatku

Mikulov (18:00 čerpací stanice Shell, směr Vídeň) – bez příplatku

19. 7. 2017

San Marino San Marino San Marino

Komentáře a diskuze k nabídce

Pokud máte konkrétní dotaz k nabídce, volejte zákaznickou podporu na tel.: 511 444 350

Komentáře

Rezervujete online

Vyberte si termín a jednoduše si jej rezervujte online. Pokud máte dotazy nebo chcete nákup uskutečnit po telefonu, volejte na tel.: +420 511 444 350, rádi Vám poradíme

Zákaznická podpora

Volejte, pokud chcete doplňující informace o nabídkách nebo potřebujete poradit s nákupem. Naše zákaznická podpora se Vám bude ochotně věnovat!
Poptávky na nekonkrétní ubytování zasílejte prosím na e-mail: brno@ceskekormidlo.cz

 • +420 511 444 355

  Pracovní doba
  Po–Čt 7.00–20.00
  Otevřeno do 18.00 hod, dále jen mail nebo tel.

  Pá 7.00–17.00

  So 9.00–17.00
  Ne 15.00–20.00
  Podpora pouze online (kancelář je zavřená)

Zvýhodněné cestovní pojištění

Ke každému zájezdu si můžete rovnou přikoupit pojištění za zvýhodněnou cenu. Pojištění si k zájezdu přidejte v objednávce. Více o pojištění