×

Monako, Monte Carlo a Antibes

načítám termíny...
-22%

Monako, Monte Carlo a Antibes

Francie, Azurové pobřeží, Antibes
Poznávací

Dnes od (cena za osobu)

4 990  3 890 

Sdílejte nabídku přátelům

 • Popis
 • Mapa
 • Komentáře

Informace o nabídce

Nepropásněte příležitost navštívit nekrásnější místa Francouzské riviéry – druhý nejmenší stát světa – Monako a jeho nejluxusnější čtvrť Monte Carlo. Zavítáte také do města Antibes, které vám učaruje svými kamennými domy a úzkými uličkami, kde se můžete procházet celé hodiny.

Program zájezdu:

1. den: odjezd z ČR kolem poledne.
2. den: v ranních hodinách příjezd do druhého nejmenšího státu světa – Monaka. Podíváte se na knížecí palác, ve kterém již po staletí sídlí monačtí panovníci a katedrálu, ve které jsou pochováni monačtí princové i slavná herečka Grace Kellyová. Procházka k impozantní budově Oceánografického muzea. Prohlídka místního přístavu s ohromujícími jachtami a světoznámého kasina v Monte Carla s večerní prohlídkou města. Poté přejezd na ubytování.
3. den: prohlídka malebného historického města Antibes –  pevnost old Bastion St Andre, Archeologické muzeum, Napoleonovo námořní muzeum, Picassovo muzeum nebo muzeum Absintu, Maják de la Garoupe – jeden z nejlepších výhledů na celé město i pobřeží. Nejvýznamnější křesťanskou památkou ve městě je Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie z 11. Století.  Antibes  lákalo pro svou specifickou atmosféru do města mnoho známých umělců, mezi ketré patil například Pablo Picasso, F. S. Fitzgerald nebo E. Hemingway. Odjezd do ČR.
4. den: příjezd do ČR během odpoledne.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu s vlastním sociálním zařízením a snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje: příplatek za nástupní místa Brno a Jihlava, příplatek za jednolůžkový pokoj 800 Kč/noc, pojištění léčebných výloh, vstupy do jednotlivých památek, městská doprava ve městě, případná city taxa – platí se na místě.

 

Orientační ceny vstupného: Oceánografické muzemu v Monaku 14 €, knížecí palác v Monaku 8 €.

 

Doporučené kapesné: min. 70 €

Změna programu vyhrazena.

Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.

 

Nástupní místa a orientační časy odjezdů:

Brno (12:30 od Janáčkova divadla, Rooseveltova ulice) – s příplatkem 300 Kč

Jihlava (13:45 z parkoviště u Billy, třída Legionářů) – s příplatkem 200 Kč

Praha (15:30 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule) – bez příplatku

Plzeň (17:00 z parkoviště před bránou Škoda u pneuservisu, Tyllova ulice) – bez příplatku

16. 8. 2017

Francie Antibes Antibes

Komentáře a diskuze k nabídce

Pokud máte konkrétní dotaz k nabídce, volejte zákaznickou podporu na tel.: 511 444 350

Komentáře

Rezervujete online

Vyberte si termín a jednoduše si jej rezervujte online. Pokud máte dotazy nebo chcete nákup uskutečnit po telefonu, volejte na tel.: +420 511 444 350, rádi Vám poradíme

Zákaznická podpora

Volejte, pokud chcete doplňující informace o nabídkách nebo potřebujete poradit s nákupem. Naše zákaznická podpora se Vám bude ochotně věnovat!
Poptávky na nekonkrétní ubytování zasílejte prosím na e-mail: brno@ceskekormidlo.cz

 • +420 511 444 355

  Pracovní doba
  Po–Čt 7.00–20.00
  Otevřeno do 18.00 hod, dále jen mail nebo tel.

  Pá 7.00–17.00

  So 9.00–17.00
  Ne 15.00–20.00
  Podpora pouze online (kancelář je zavřená)

Zvýhodněné cestovní pojištění

Ke každému zájezdu si můžete rovnou přikoupit pojištění za zvýhodněnou cenu. Pojištění si k zájezdu přidejte v objednávce. Více o pojištění