×

Řím, Vesuv, Pompeje a Neapol

načítám termíny...
-23%

Řím, Vesuv, Pompeje a Neapol

Itálie, Lazio (oblast Říma), Řím
Poznávací

Dnes od (cena za osobu)

6 990  5 390 

Sdílejte nabídku přátelům

 • Popis
 • Mapa
 • Komentáře

Informace o nabídce

Úvodní popisek bude doplněn.

Program zájezdu:

1. den: odjezd z ČR dle nástupního místa.
2. den: příjezd do Říma – město s obrovskou historickou tradicí, s památkami na různá období své slávy. Antický Řím (Koloseum, Forum, Romanum, Palatin, Kapitol, císařská fóra, Piaza Navona, fontána di Trevi).Vatikán (UNESCO) – sídlo hlavy katolické církve, bazilika sv. Petra s možností výstupu na kopuli, s krásným rozhledem na Řím, Vatikánská muzea s úchvatnými antickými sochami. Individuální volno. Přejezd na ubytování.
3. den: po snídani výjezd autobusem k majestátní sopce Vesuv – z parkoviště individuální výstup ke kráteru s výhledem na oblast Neapolského zálivu, který je pokládán za jeden z nejkrásnejších na světě. Odpoledne odjezd do Pompejí – prohlídka rozsáhlého areálu antického města zničeného výbuchem Vesuvu – Pompejské fórum, Stabijské lázně, Faunův dům, nevěstinec Lunapare, divadlo Teatro Grandes). Možnost výkladu místního odborného průvodce (placený).Odjezd na ubytování.
4. den: po snídani nás čeká fascinující Neapol – město opery, pizzy, rušných tržnic, fotbalu a náboženství. Historické jádro je zapsáno na seznamu UNESCO – impozantní hrad Castel Nuovo, divadlo San Carlo, Národní muzeum s památkami z řecko-římské éry (sochy, mozaiky, nástěnné malby z Pompejí), klášter sv. Kláry či městské katakomby. Odjezd do ČR.
5. den: příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu s vlastním sociálním zařízením a snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje: příplatek za nástupní místa Brno a Jihlava, příplatek za jednolůžkový pokoj 800 Kč/noc, pojištění léčebných výloh, vstupy do jednotlivých památek, městská doprava ve městě, případná city taxa – platí se na místě.

 

Orientační ceny vstupného: Sixtinská kaple 16,00 € (6-18 let 8,00 €), San Angelo 12,50 € (do 18 let zdarma), kupole chrámu sv. Petra 8,00 €, Forum Romanum včetně Kolosea a pahorku Palatin 16,00 € (18-25 let 11,50 €), Vesuv 10 €, odborný průvodce v Pompejích cca 8 €

 

Doporučené kapesné: min. 100 €

Změna programu vyhrazena.

Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.

 

Nástupní místa a orientační časy odjezdů:

Brno (10:00 od Janáčkova divadla, Rooseveltova ulice) – s příplatkem 300 Kč

Jihlava (11:15 z parkoviště u Billy, třída Legionářů) – s příplatkem 200 Kč

Praha (13:00 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule) – bez příplatku

Plzeň (14:30 z parkoviště před bránou Škoda u pneuservisu, Tyllova ulice) – bez příplatku

17. 8. 2017

Itálie Řím Řím

Komentáře a diskuze k nabídce

Pokud máte konkrétní dotaz k nabídce, volejte zákaznickou podporu na tel.: 511 444 350

Komentáře

Rezervujete online

Vyberte si termín a jednoduše si jej rezervujte online. Pokud máte dotazy nebo chcete nákup uskutečnit po telefonu, volejte na tel.: +420 511 444 350, rádi Vám poradíme

Zákaznická podpora

Volejte, pokud chcete doplňující informace o nabídkách nebo potřebujete poradit s nákupem. Naše zákaznická podpora se Vám bude ochotně věnovat!
Poptávky na nekonkrétní ubytování zasílejte prosím na e-mail: brno@ceskekormidlo.cz

 • +420 511 444 355

  Pracovní doba
  Po–Čt 7.00–20.00
  Otevřeno do 18.00 hod, dále jen mail nebo tel.

  Pá 7.00–17.00

  So 9.00–17.00
  Ne 15.00–20.00
  Podpora pouze online (kancelář je zavřená)

Zvýhodněné cestovní pojištění

Ke každému zájezdu si můžete rovnou přikoupit pojištění za zvýhodněnou cenu. Pojištění si k zájezdu přidejte v objednávce. Více o pojištění