×

Residence Rio Piccolo se skipasem

načítám termíny...

Residence Rio Piccolo se skipasem***

Itálie, Paganella, Molveno
Lyžařské, Novinka roku 2016, Se skipasem

Dnes od (cena za osobu)

5 790 

 • Lyžařský zájezd na 8 dnů/7 nocí
 • Ubytování v pěkné rezidenci Rio Piccolo
 • Vlastní stravování
 • 35 km sjezdových tratí, noční lyžování, snowpark Dosson
 • Wellness centrum v Andalo

Sdílejte nabídku přátelům

 • Popis
 • Mapa
 • Komentáře

Informace o nabídce

Perfektní lyžovačka v Paganelle, ubytování v rezidenci Rio Piccolo a k tomu skipas v ceně!

 • Lyžařský zájezd na 8 dnů/7 nocí
 • Ubytování v pěkné rezidenci Rio Piccolo
 • Vlastní stravování
 • 35 km sjezdových tratí, noční lyžování, snowpark Dosson
 • Wellness centrum v Andalo

Lyžování v italských Alpách

Rozlohou nevelké středisko, které ale uchvátí supermoderními lanovkami, téměř 100% zasněžováním a dokonale upravenými sjezdovkami. Při krásném počasí se návštěvníkům naskytne jedinečný pohled na jezero Lago di Garda. Středisko je vhodné pro všechny věkové kategorie, což dokazuje množství lyžařských škol, zábavních parků pro děti, noční lyžování a proslulý snowpark Dosson. Nezapomeňte navštívit město Andalo, jedno z nejlépe vybavených středisek v Alpách, s velkým wellness centrem AquaIN.

Rezidence Rio Piccolo

Ubytováni budete v rezidenci Rio Piccolo v malebné vesničce Molveno s tradičními trentinskými prvky. Jen pár kroků od residence leží pohádkové jezero Molveno. Před rezidencí je zastávka skibusu, která Vás v pravidelných intervalech pohodlně převeze do 4,5 km vzdáleného lyžařského střediska Paganella. Okolí jezera láká milovníky běžek. Rio Piccolo nabízí 9 pohodlných apartmánů různých velikostí pro 2 až 6 osob. Všechny mají vybavenou kuchyňskou linku, vlastní sociální zařízení, SAT/TV a telefon. V ceně ubytování je garážové stání pro jedno auto. Apartmány jsou vybaveny ložním prádlem.

Mono pro 2 osoby, 26 m2: obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení.

Bilo 2/3, 35 m2: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem nebo částečně oddělenou kuchyní, vlastní sociální zařízení.

Bilo 2/4, 39 m2: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem nebo částečně oddělenou kuchyní, vlastní sociální zařízení.

Bilo 3/5, 44 m2: ložnice s manželskou postelí a jedním odděleným lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem nebo částečně oddělenou kuchyní, vlastní sociální zařízení.

Trilo 4/6, 57 m2: dvě ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem nebo částečně oddělenou kuchyní, vlastní sociální zařízení.

Stavování probíhá ve vlastní režii.

Informace o skipasech

V ceně ubytování je skipas na 6 dní pro oblast Paganella.

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela

Itálie Molveno Residence Rio Piccolo

Komentáře a diskuze k nabídce

Pokud máte konkrétní dotaz k nabídce, volejte zákaznickou podporu na tel.: 511 444 355

Komentáře

Rezervujete online

Vyberte si termín a jednoduše si jej rezervujte online. Pokud máte dotazy nebo chcete nákup uskutečnit po telefonu, volejte na tel.: +420 511 444 350, rádi Vám poradíme

Zákaznická podpora

Volejte, pokud chcete doplňující informace o nabídkách nebo potřebujete poradit s nákupem. Naše zákaznická podpora se Vám bude ochotně věnovat!

 • +420 511 444 350

  Pracovní doba
  Po–Čt 7.00–20.00
  Otevřeno do 18.00 hod, dále jen mail nebo tel.

  Pá 7.00–17.00

  So 9.00–17.00
  Ne 15.00–20.00
  Podpora pouze online (kancelář je zavřená)

Zvýhodněné cestovní pojištění

Ke každému zájezdu si můžete rovnou přikoupit pojištění za zvýhodněnou cenu. Pojištění si k zájezdu přidejte v objednávce. Více o pojištění