×

Hotel Garni Lago Nembia

načítám termíny...

Hotel Garni Lago Nembia***

Itálie, Paganella, San Lorenzo in Banale
Lyžařské, Se skipasem

Dnes od (cena za osobu)

3 090 

 • Ubytování v hotelu Garni Lago Nembia*** se snídaní
 • Wellness přímo v hotelu
 • 35 km sjezdových tratí, noční lyžování, snowpark Dosson
 • V ceně skipas na 6 dní pro oblast Paganella

Sdílejte nabídku přátelům

 • Popis
 • Mapa
 • Komentáře

Informace o nabídce

4-8denní zimní dovolená u jezera

 • Ubytování v hotelu Garni Lago Nembia*** se snídaní
 • Wellness přímo v hotelu
 • 35 km sjezdových tratí, noční lyžování, snowpark Dosson
 • V ceně skipas na 6 dní pro oblast Paganella

Lyžování v oblíbené oblasti Paganella

Náhorní plošina Paganella je vhodná pro každého začátečníka, pokročilého nebo profesionála, a má celkem 35 km sjezdovek. Leží v srdci Brentských Dolomit nedaleko Trenta. Většina sjezdovek je ohodnocena červenou barvou, ale najdou se zde i černé úseky, mezi které patří proslulá Olympionica. Méně zdatní lyžaři nebo rodinky s dětmi mohou ocenit klubko modrých pozvolnějších sjezdovek v horní části areálu nad hranicí lesa. Nabízí noční lyžování, snowpark Dosson a několik zábavních parků pro děti. Běžkaři mohou využít dvou okruhů – 3 km dlouhý Fai a 5 km dlouhý v Andalu. Vyhledávané jsou běžecké tratě, na kterých se každý rok pořádá 24 hodinový běžecký maraton.

Ubytování v Garni Lago Nembia***

Garnì Lago Nembia je situován uprostřed přírody s výhledem na jezero Nembia v městečku San Lorenzo in Banale. Hotel je od centra města vzdálený 2,5 km. Zastávka ski busu, který jezdí k lanovkám lyžařského areálu Andalo, je 10 m od hotelu. Skibus je za poplatek 5€/osoba. Mezi vybavení hotelu patří recepce, výtah, restaurace, bar, WiFi připojení, terasa, parkoviště (omezená kapacita), posilovna a wellness centrum – sauna a turecké lázně, otevřeno 15.30 – 19.00. Hotel poskytuje za poplatek také masáže, solárium (13 minut/10€) a vířivku (1 žeton na 18 min. stojí 10€), Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, topením, WiFi připojením, telefonem, SAT/TV, terasou a některé pokoje mají balkon (nelze garantovat). Check in od 14.00, check out do 10.00. V ceně ubytování máte snídani formou bufetu.

Informace o skipasech

V ceně zájezdu máte skipas na 6 dní pro oblast Paganella – platí pouze na termíny od soboty do soboty.
Na termíny méně než 7 nocí skipas v ceně zájezdu není, ale na vyžádání jej lze dokoupit v CK.

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Itálie San Lorenzo in Banale Garni Lago Nembia

Komentáře a diskuze k nabídce

Pokud máte konkrétní dotaz k nabídce, volejte zákaznickou podporu na tel.: 511 444 355

Komentáře

Rezervujete online

Vyberte si termín a jednoduše si jej rezervujte online. Pokud máte dotazy nebo chcete nákup uskutečnit po telefonu, volejte na tel.: +420 511 444 350, rádi Vám poradíme

Zákaznická podpora

Volejte, pokud chcete doplňující informace o nabídkách nebo potřebujete poradit s nákupem. Naše zákaznická podpora se Vám bude ochotně věnovat!

 • +420 511 444 350

  Pracovní doba
  Po–Čt 7.00–20.00
  Otevřeno do 18.00 hod, dále jen mail nebo tel.

  Pá 7.00–17.00

  So 9.00–17.00
  Ne 15.00–20.00
  Podpora pouze online (kancelář je zavřená)

Zvýhodněné cestovní pojištění

Ke každému zájezdu si můžete rovnou přikoupit pojištění za zvýhodněnou cenu. Pojištění si k zájezdu přidejte v objednávce. Více o pojištění