×

Garni Rosengarten

načítám termíny...

Garni Rosengarten**

Itálie, Val di Fassa, Pera di Fassa
Lyžařské, Děti/dítě zdarma, Bez skipasu

Dnes od (cena za osobu)

6 790 

 • Ubytování v hotelu Rosengarten** se snídaní
 • Děti do 5,99 let na přistýlce zdarma
 • 110 km sjezdových tratí
 • Vyhlášený běžkařský okruh Marcialonga
 • Noční lyžování

Sdílejte nabídku přátelům

 • Popis
 • Mapa
 • Komentáře

Informace o nabídce

Pojeďte lyžovat do Val di Fassy! Ubytování v hotelu se snídaní, dítě do 5,99 let na přistýlce gratis

 • Ubytování v hotelu Rosengarten** se snídaní
 • Děti do 5,99 let na přistýlce zdarma
 • 110 km sjezdových tratí
 • Vyhlášený běžkařský okruh Marcialonga
 • Noční lyžování

Nádherné panorama a moderní lanovky

Val di Fassa je oblíbené lyžařské středisko v italských Dolomitech, které je rozděleno na několik menších částí. Umožňuje tak strávit každý den jinde díky místním linkám skibusu. Napojení na safari Sella Ronda, bizardní výhledy a živá turistická střediska přímo vybízí k trávení zimní dovolené v údolí Val di Fassy. Široké červené sjezdovky naleznete v rušném areálu Belvedere-Col Rodella. Rodiny s dětmi a méně zkušení lyžaři ocení průsmyk Carezza nebo areál Ciampedié. Vyhlášený běžecký okruh Marcialonga je rájem milovníků běžeckého lyžování. Pro snowboardisty je postaveno 5 snowparků. Ve středisku je široká nabídka zábavy pro děti. Nachází se zde Kinderland v Canazei, dětský park v Ciampedie v Pozza di Fassa a park Bimbo Neve v Pera.

Aktualita letošní sezony

Novinkou této zimy je skipass Valle Silver, který nahrazuje loňský skipas XL 3+3. Jediná permanentka umožňuje lyžování hned ve 4 lyžařských střediscích Trentina a Alto Adige-Jižní Tyrolsko: Val di Fassa/Carezza, TreValli (Moena-Alpe di Lusia, Passo San Pellegrino, Falcade), Fiemme/Obereggen e San Martino di Castrozza/Passo Rolle.

Ubytování v Garni Rosengarten** se snídaní

Garni Rosengarten se nachází v Pera di Fassa v srdci údolí Fassa, v jedné z nejkrásnějších oblastí Dolomit. Je umístěn na klidném a slunném místě, jen několik metrů od centra města. Vlek se nachází cca 1 km od hotelu. Mezi vybavení patří bar, parkoviště (omezená dostupnost), úschovna lyží a WiFi připojení. Dvoulůžkovcé pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením a SAT/TV. V ceně máte snídani formou bufetu.

Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.
Informativně se můžete podívat na oficiální ceník. (Zdroj: http://www.dolomitisuperski.com).

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

 

Itálie Pera di Fassa Rosengarten

Komentáře a diskuze k nabídce

Pokud máte konkrétní dotaz k nabídce, volejte zákaznickou podporu na tel.: 511 444 355

Komentáře

Rezervujete online

Vyberte si termín a jednoduše ji rezervujte a kupte online. Pokud máte dotazy nebo chcete nákup uskutečnit po telefonu, volejte na tel.: +420 511 444 350, rádi Vám poradíme

Zákaznická podpora

Volejte, pokud chcete doplňující informace o nabídkách nebo potřebujete poradit s nákupem. Naše zákaznická podpora se Vám bude ochotně věnovat!

 • +420 511 444 350

  Pracovní doba
  Po–Čt 7.00–20.00
  Otevřeno do 18.00 hod, dále jen mail nebo tel.

  Pá 7.00–17.00

  So 9.00–17.00
  Ne 15.00–20.00
  Podpora pouze online (kancelář je zavřená)

Zvýhodněné cestovní pojištění

Ke každému zájezdu si můžete rovnou přikoupit pojištění za zvýhodněnou cenu. Pojištění si k zájezdu přidejte v objednávce. Více o pojištění