skip to Main Content

+420 511 444 350

Zákaznická podpora

Pokud budete volat ohledně vytvořené objednávky, připravte si prosím její číslo (variabilní symbol). Poptávky na nekonkrétní ubytování posílejte na brno@ceskekormidlo.cz

Po–Čt 7.00–20.00
Pá 7.00–17.00
So 9.00–17.00
Ne 15.00–20.00 (pouze online)

Není skladem

Hotel Augustus – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně**

Hotel Augustus – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně**

 • Lyžařský zájezd na 5 dnů/2 noci a 3 dny skipas
 • Skvěle dostupné středisko Monte Bondone – jen 16,5 km od Trenta
 • Ubytování s polopenzí v hotelu Augustus a skipas v ceně
 • Kompletně zrekonstruovaný hotel na podzim v roce 2016
 • Pouze 200 m od vleku a 50 m od sjezdovky
 • WiFi po celém hotelu
 • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst
 • Aktuální počasí, webkamery a sněhové zpravodajství
Se skipasem
16-4914-Itálie-Monte-Bondone-Hotel-Augustus-5denní-lyžařský-balíček-se-skipasem-a-dopravou-v-ceně Klikněte na fotku pro otevření galerie

4 990  od 3 990 /os.

Koupeno 871×
 • Lyžařský zájezd na 5 dnů/2 noci a 3 dny skipas
 • Skvěle dostupné středisko Monte Bondone – jen 16,5 km od Trenta
 • Ubytování s polopenzí v hotelu Augustus a skipas v ceně
 • Kompletně zrekonstruovaný hotel na podzim v roce 2016
 • Pouze 200 m od vleku a 50 m od sjezdovky
 • WiFi po celém hotelu
 • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst
 • Aktuální počasí, webkamery a sněhové zpravodajství
Se skipasem
Zájezd nemá žádné volné termíny.

Středisko Monte Bondone jen pár km od Trenta

 • Lyžařský zájezd na 5 dnů/2 noci a 3 dny skipas
 • Skvěle dostupné středisko Monte Bondone – jen 16,5 km od Trenta
 • Ubytování s polopenzí v hotelu Augustus a skipas v ceně
 • Kompletně zrekonstruovaný hotel na podzim v roce 2016
 • Pouze 200 m od vleku a 50 m od sjezdovky
 • WiFi po celém hotelu
 • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst
 • Aktuální počasí, webkamery a sněhové zpravodajství

Monte Bondone – 21 km sjezdovek pro středně a méně pokročilé lyžaře

Skiareál Monte Bondone je sice se svými 21 km sjezdovek menším italským areálem, ale jeho nespornou výhodnou je snadná dostupnost z brennerské dálnice. Leží v centru provincie Trentino a představuje přírodní slunečnou terasu umožňující nádherný výhled na horské masívy Brentských Dolomit i město Trento. Tradice lyžování na Monte Bondone sahá až do roku 1934, kdy byl instalován první vlek. Centrem střediska jsou městečka Vaneze (1 350 m) a Vason (1 650 m), odkud vede systém moderních lanovek na nejvyšší bod střediska Palon (2 090 m). Dostatek sněhu je zaručen díky dokonalému systému zasněžování, který pokryje 100% plochy areálu.
Pohodové středisko je v posledních pár letech oblíbeno především rodinami s dětmi. Avšak zklamaní nebudou ani pokročilejší lyžaři, pro které je největším lákadlem úžasná ostrá sjezdovka Gran Pista. Trať je dlouhá 3,5 km a se svým průměrným sklonem 38% se řadí mezi nejlepší v celém regionu Trentino. Další zajímavé červené sjezdovky jsou soustředěny nad lokalitou Vason.
Široké tratě umožňují vychutnat si carvingové lyžování na dostatku prostoru. Ve všední dny jsou místní sjezdovky téměř liduprázdné. Noční lyžování se koná každé úterý a čtvrtek (pouze se skipasem na 4 dny a více). O dopravu lyžařů se starají 4 moderní sedačkové lanovky. Nejkomfortnější z nich je Rocce Rosse, která vozí lyžaře na sjezdovku Gran Pista a pyšní se nejvyšším převýšením v Evropě (809 m).
Areál nabízí výjimečně širokou a kvalitní nabídku pro snowboarding. Monte Bondone snowpark patří k vůbec nejlepším v Alpách a jeho návštěvníci zde naleznou i U-rampu v délce 120 m a výšce 5,5 m, k dispozici je zde i boarderscrossová sjezdovka pro snowboardisty.

Běžkaři se mohou těšit na 35 km dokonale upravených tratí a zkrátka nepřijdou ani vyznavači freeridu.
O zábavu po lyžování se Vám postará Pub 3-Tre ve Vaneze, skibar Bondonero a Pub Yeti ve Vasonu.
     

Kompletně zrekonstruovaný hotel Augustus jen 300 m od sjezdovky

Hotel Augustus se nachází v části Vaneze jen 300 m od sjezdovky, ke které vede 46 schodů. Na podzim v roce 2016 byl hotel kompletně zrekonstruován. Centrum Trenta je od hotelu cca 16,5 km a dostanete se tam autobusem - za poplatek. Hotel je vybaven recepcí, WiFi po celém hotelu, barem, restaurací a společenskou místností s TV. Nedaleko se nachází hospůdka s hudbou, informační turistická kancelář a restaurace Monte Bondone. Ve Vaneze se nenachází obchod s potravinami - obchod najdete v části Vason, 50 m od sjezdovky. Na vzdálenost 200 m - hotel a lanovka nejezdí skibus.


Pokoje jsou příjemně vybaveny a ubytují 2 - 4 osoby ve dvoulůžkových pokojích s možností 2 přistýlek (patrová postel). Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, koupelnou, toaletou a fénem. Jednolůžkové pokoje nejsou k dispozici.


Stravování v hotelu je formou polopenze - snídaně formou bufetu (sladké pečivo, sušenky, slané pečivo, sýr, salám, džem, máslo, džus, studené mléko, automat na kávu, čaj a další horké nápoje). Večeře jsou servírované o 3 chodech - výběr z prvního chodu mezi polévkou a těstovinami s pestem či tomatovou omáčkou. Druhý chod je pevně daný - maso, zelenina. Výběr mezi dezertem či ovocem. K dispozici je zdarma kohoutková voda. Další nápoje k večeři za poplatek. Možnost vegetariánské a bezlepkové stravy (na vyžádání).Dopravní a obecné informace:

MÍSTA A ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ

Základní trasa: Brno (18.00 hod.), Velké Meziříčí (18.45 hod.), Jihlava (19.55 hod.), Humpolec (19.30 hod.), Praha (21.00 hod.), Beroun (21.40 hod.), Plzeň (22.30 hod.), Rozvadov (23.20 hod.)


Svozová trasa: Ostrava (14.30 hod.), Frýdek-Místek (14.50 hod.), Nový Jičín (15.10 hod.), Hranice (15.40 hod.), Olomouc (16.15 hod.), Prostějov (16.40 hod.), Vyškov (17.00 hod.)


Důležitá upozornění:

 • Všechna nástupní místa po trase do Prahy jsou svozová a může se stát, že v Praze bude nutné přestoupit ze svozového autobusu do základního autobusu, který pojede přímo do lyžařského střediska. Ve výjimečných případech je nutné přestoupit do jiného autobusu v Brně. V rámci jedné cesty na zájezd je realizován maximálně jeden přestup z jednoho autobusu do druhého.
 • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 2.2.2018 do 20.3.2018 - poslední odjezd do Itálie.
 • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
 • Svozová trasa z Ostravy pokračuje dále ve směru na Brno – Prahu – Plzeň – Rozvadov.
 • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
 • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
 • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
 • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
 • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě hotelu Augusts je to v hotelu - mohou ale nastat výjimky.


MÍSTENKY DO AUTOBUSU
Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.


INFORMACE K ZAVAZADLŮM
Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč. Každé zavazadlo bude vybaveno identifikačním náramkem, který obdržíte od pana řidiče před uložením zavazadel do zavazadlového prostoru. Na základě tohoto náramku Vám bude následně zavazadlo také vydáno v cílové destinaci.1. 3. 2018

Místo ubytování – Hotel Augustus

Předpověď počasí na 14 dní

Místo ubytování – Hotel Augustus

Částečně oblačno
Středa 16. 1. 2019 20%
High 12° / Low -2°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejnižší teploty -2 ° C.
Částečně oblačno
zítra 17. 1. 2019 20%
High 4° / Low -4°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty 4 ° C. Vítr JZ o rychlosti 15 - 25 km/h.
Jasno
pátek 18. 1. 2019 0%
High 2° / Low -7°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 2 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 30 km/h.
Skoro zataženo
sobota 19. 1. 2019 10%
High 1° / Low -6°
Skoro zataženo
Většinou zataženo. Nejvyšší teploty 1 ° C. Vítr SSZ o rychlosti 10 - 15 km/h.
Částečně oblačno
neděle 20. 1. 2019 0%
High 2° / Low -6°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty 1 ° C. Vítr S o rychlosti 10 - 15 km/h.
Jasno
pondělí 21. 1. 2019 10%
High 2° / Low -6°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 2 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h.
Jasno
úterý 22. 1. 2019 10%
High 1° / Low -6°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 1 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h.
Sněhové přeháňky
středa 23. 1. 2019 40%
High -1° / Low -6°
Sněhové přeháňky
Odpoledne se vytvoří sněhové přeháňky. Nejvyšší teploty 0 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h. Pravděpod. sněžení 40 %. Sněhové srážky méně než 2 cm.
Sníh
čtvrtek 24. 1. 2019 60%
High -1° / Low -6°
Sníh
Sníh. Nejvyšší teploty -1 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h. Pravděpod. sněžení 60 %. Sněhové srážky 3-7 cm.
Částečně oblačno
pátek 25. 1. 2019 10%
High 1° / Low -6°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty 0 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h.

Celkové hodnocení 83,5 % (Hodnocení 139×)

Delegát:
91,3 %
Ubytování:
76,5 %
Doprava:
83,5 %

Alena P. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ubytování bylo horší. Z okna pohled do zdi, ale jídlo dobré jako vždy v Itálii. Řidiči cestou tam byli super. Jeden z nich, to bylo vystoupení stand up v moravském nářečí (to asi Pražáci koukali). Jinak bezvadné terény s úžasným sněhem a dva dny téměř azzurro. Děkuji
Martina P. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dagmar L. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Bylo to naprosto skvělé....
Dana K. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Marcela K. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Marcela H. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jitka P. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Vojtěch B. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jeden z řidičů na zpáteční cestě (25.3.) s viditelnou zrakovou vadou, bohužel nevím jméno, by se měl vyvarovat hloupých poznámek a trapných vtipů, navíc když se snažil zprovoznit televizi a pustit film, nechtěně ji vypnul a během řízení se ji snažil opravit, a ne zrovna bezpečným způsobem, dokonce jedna cestující za ním šla a požádala ho aby se věnoval řízení protože během opravy několikrát téměř vyjel ze svého pruhu. Završil to tím, že v Praze vyložil několik věcí lidem z Brna a odjel, a protože jsem si toho všiml, oznámil jsem to řidiči autobusu který přijel před námi, ten ho musel kontaktovat a náš autobus se musel pro věci vracet.
Kateřina K. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
V hotelu mi chyběly peřiny, deky co tam byly hrozně kousaly. Chtělo by to více druhů pečiva. Je dobré mít sjezdovku takhle blízko 🙂
Martin H. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lukáš K. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Iva P. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ivana H. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Radim F. (18. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Patrik K. (18. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Michal M. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr B. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ludmila D. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Iva K. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Na hotelu více čistoty. možná informace o možnostech lyžařské školy jak pro děti i dospělé.
František B. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Olga H. (18. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dobrý den, chtěly jsme vám s kamarádkou poděkovat za moc hezký zážitek a velmi dobře zorganizovaný zájezd, za velmi přijatelnou cenu.. všichni vaši pracovníci , včetně pánů řidičů a slečny průvodkyně v Itálii byli velmi profesionální a příjemní.. vše podtrhlo slunečné počasí 🤗🤗 Příští rok s vámi pojedeme určitě zase..
Blažena P. (18. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
České kormidlo si drží dobrou úroveň.
Petra S. (16. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jakub H. (18. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jitka K. (18. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
od Vyškova do Rozvadova bez možnosti WC je opravdu dlouho, nulová komunikace až před Rozvadov, zpáteční cesta spokojenost, ubytování - koupelna nová, čistá, na pokoji ale neuklizeno!! Vzhledem k ceně zájezdu však max. spokojenost, pojedeme zase!!
Jakub H. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Eva J. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jiří J. (18. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr K. (18. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Hana B. (16. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kateřina B. (16. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
nespokojenost: neumožnění využití WC při cestě na místo pobytu!
Libuše C. (16. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Vše perfektní.
Lubomír V. (16. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lenka V. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Renáta M. (14. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Arnošt N. (10. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Pavla K. (10. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
vadily mi přestupy v Praze do jiného autobusu a také to že my z Moravy musíme jet přes celou republiku směr Praha, Plzeň,přitom bychom mohly jet z Brna na Vídeň ( tím by se zkrátila doba cestování)
Martina Ž. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Krásný den, zájezd byl super. Jen škoda, že se na pokoji 306 rozjíždějí postele /matrace/ při každém otočení a pohybu. Slečna delagátka byla velmi příjemná a moc se snažila. Děkujeme jí !!!! Martina Živnéřová
Lenka F. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Příjezd do Prahy příliš brzy (3.40 hod), kdy ještě není otevřena hala metra a nelze se nikam schovat, než otevřou. Takto jsem mrzla ráno se 3 dětmi na ulici a to nám pokazilo dojem z jinak velmi pěkného zájezdu. Také odjezdy z Hlavního nádraží byly lepší, než nyní ze Strašnické. Odjíždějte z Itálie později - dejte tam čas na večeři nebo nákupy, aby se získal čas a dojíždějte později, kdy už funguje MHD a lze pokračovat v cestování. Děkuji!
Klára K. (10. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Nedořešené navazování autobusu směr Praha - Brno.
Zuzana K. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Vladimíra N. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Hana S. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Nespokojeni jsme byli s řidiči Pražské dopravní společnosti, kteří nás vezli zpět z Monte Bondone do Prahy. Naopak řidiči od Č. Kormidla byli naprosto bez problému.
Jaroslav G. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Michal S. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr M. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Miloslav P. (10. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Karel S. (10. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Nic. Opravdu max. spokojenost. Děkujeme.
Milan S. (10. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Milan S. (10. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Tereza D. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Štefan O. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr S. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
složitý proces úhrady, očekával bych, že když se rozhodnu zájezd koupit. tak ve stejném okamžiku zaplatím. Vadilo mi čekat na potvrzení smlouvy a na pokyny k zaplacení.
Monika K. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lubomír H. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Eliška K. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jan U. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jiří D. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kamil M. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Šárka H. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ze čtyř lanovek ve středisku Bondone je pouze jedna novejší (bublina), ostatni tři starší, nekryté
Filip S. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr O. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kateřina N. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Radek P. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Špatné matrace v postelích.
Renáta M. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Richard Z. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jen ty přestupy 🙁
Tereza S. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Karel Š. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Radim K. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jan Ž. (4. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
dekui za pekny zajezd
Karolína N. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Řidiči při cestě byli top!
Jiří T. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Zájezd splnil veškerá očekávání, drobné zklamání z vybavení a nábytku pokojíků konkrétně postelí, matrací (a absence židlí a stolu), jinak maximální spokojenost s personálem hotelu i zaměstnanci CK i řidiči. Autobusové svozy s přestupy jsou omezující, příště pojedeme jen jedním autobusem a do místa jeho odjezdu dorazíme po vlastní ose.
Jaroslava N. (4. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
K. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jaroslav M. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Hana P. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Přemysl L. (4. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Vymazat z instrukcí větu o označení zavazadel v autobuse čar. Kódem. Není realizováno.je matoucí. Děkuji
Karla P. (4. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Blanka V. (4. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Karel S. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Karel Š. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Miroslav K. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Stanislav M. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Hana Z. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Martina K. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lenka J. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Věra V. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Cesta tam byla naprosto v pohodě, při cestě zpět jeden z řidičů na dálnici nepříjemně cukal do stran. Nicméně nás dovezli naprosto v pořádku, takže i jim díky.
Jiří H. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Bohumil Š. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kateřina H. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Šárka S. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Helena R. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jaromír Š. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Měli jsme rohový pokoj, kde první noc byla nesnesitelná zima, topilo se pouze ve dvou intervalech. Druhý den jsme dostali od delegátky přímotop a vše bylo v pořádku. Pozor na pokoj č. 205
Jana N. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Gabriela V. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Brzký ranní příjezd do Prahy (1,5 hodiny před prvním metrem, navíc v mrazu bez možnosti přístřešku - čekárny). Navrhovala bych návštěvu bazénu či nákupního střediska před nočním přejezdem.
lenka p. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ivo P. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Patricie S. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Helena M. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ladislav P. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
nerovnoměrné vytápění
Petr K. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Václav B. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Markéta P. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dominik S. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jiří B. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Super vše jak bylo psáno jen autobus tam byl náhradní nic moc ale zpět byl autobus nový a super i řidič
Štěpánka K. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Alena U. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lenka N. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Autobusová doprava z Prahy do Itálie-Monte Bondone byla problematická kvůli "náhradnímu" autobusu, ve kterém nefungovalo WC a nebyla možnost občerstvení, oceňuji snahu řidičů aspoň častěji zastavit. Zpáteční cesta OK. Ubytování skromnější, ale bez výhrad - snad jen chybějící výtah vadil. V souvislosti s výtahem mě překvapilo, že při přidělování pokojů se nerespektuje věk - zatímco mladí dostali nižší patro, my senioři museli chodit do 2. patra (nejvzdálenější pokoj :-)) a nebylo možné to řešit. Na druhé straně hotel aktivně vyřešil stížnost na zimu v pokoji (č.204)a zajistil přímotop. Doporučuji tedy u hotelů bez výtahu brát ohled na věk klientů. Jinak delegátka se snažila vyjít vstříc a byla milá.
František P. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Michal N. (18. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Marta H. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Milena D. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Úroveň některých pokojů byla velmi nízká, vybavení bylo nekvalitní - např. dveře u sprchového koutu vypadávaly
Dana M. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Magdaléna D. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jana P. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
1pokoj s výhledem do zdi, náhradní pokoj již byl s hezkým vyhledem, ale po celou dobu pobytu smrdel odpadvz koupelny, po stížnosti jsme obdrželi vůni, která nic nevyřešila. Lůžkoviny byly špinavé a uklid minimální.
Jan K. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Nikola Z. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ivana K. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Luboš F. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Irena Š. (16. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Romana Z. (16. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Veronika P. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jana S. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Radovan H. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr Š. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
V autobuse nemusí tolik řvát filmy, když chce člověk spát a nepomůžou ani špunty do uší, ale jinak skvělé ... 🙂
Irena J. (18. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Roman K. (18. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
V popisu zájezdu byla uvedena TV na pokoji a výtah. Bohužel ani jedno tam nebylo. Vybíral jsem pokoj s TV kvůli olympiádě.
Lucie H. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jiřina P. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Andrea K. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
V hotelu zbytečně stlali postele a přitom nevyluxovali podlahu.
Jan L. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Michaela V. (16. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Tomáš P. (16. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Světlana L. (16. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Všechno bylo skvělé, jela jsem s vámi již po třetí a když srovnám první zájezd, kde byla příšerná delegátka a já pak zvažovala, jestli ještě jednou vaši cestovku oslovím, viděla jsem letos, jaký pokrok jste udělali v celé metodice zájezdů. Bezvýhradní spokojenost nám letos jen narušilo porouchání autobusu a to, že tím, že jsme se museli vrátit z Prahy zpátky do Berouna, jsme museli strávit v autobuse na to, že Itálie není až tak daleko, téměř 19 hodin. To bylo poněkud namáhavé. Musím ale pochválit řidiče, neboť ani jednou nám nedali najevo rozmrzelost a opravdu byli po celou tu dobu všichni naprosto profesionální, takže před nimi smekám a pokud můžete, vyřiďte jim velkou pochvalu a dík, že to takhle zvládli.
Martin S. (18. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Hotel dobře situovaný, dobrá a chutná strava, pokoje celkem prostorné ( dvoulůžkové ), nicméně hotel po rekonstrukci by měl vypadat trochu lépe ( stará okna ).
Alena H. (16. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jan P. (16. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Marcela M. (16. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
nepohodlný autobus, dlouhá cesta zpět
Ivana K. (16. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:

Souhlasímse zpracováním osobních údajů dle Všeobecných podmínek

se zasíláním newsletteru (lze kdykoliv zrušit)

Středisko Monte Bondone jen pár km od Trenta

 • Lyžařský zájezd na 5 dnů/2 noci a 3 dny skipas
 • Skvěle dostupné středisko Monte Bondone – jen 16,5 km od Trenta
 • Ubytování s polopenzí v hotelu Augustus a skipas v ceně
 • Kompletně zrekonstruovaný hotel na podzim v roce 2016
 • Pouze 200 m od vleku a 50 m od sjezdovky
 • WiFi po celém hotelu
 • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst
 • Aktuální počasí, webkamery a sněhové zpravodajství

Monte Bondone – 21 km sjezdovek pro středně a méně pokročilé lyžaře

Skiareál Monte Bondone je sice se svými 21 km sjezdovek menším italským areálem, ale jeho nespornou výhodnou je snadná dostupnost z brennerské dálnice. Leží v centru provincie Trentino a představuje přírodní slunečnou terasu umožňující nádherný výhled na horské masívy Brentských Dolomit i město Trento. Tradice lyžování na Monte Bondone sahá až do roku 1934, kdy byl instalován první vlek. Centrem střediska jsou městečka Vaneze (1 350 m) a Vason (1 650 m), odkud vede systém moderních lanovek na nejvyšší bod střediska Palon (2 090 m). Dostatek sněhu je zaručen díky dokonalému systému zasněžování, který pokryje 100% plochy areálu.
Pohodové středisko je v posledních pár letech oblíbeno především rodinami s dětmi. Avšak zklamaní nebudou ani pokročilejší lyžaři, pro které je největším lákadlem úžasná ostrá sjezdovka Gran Pista. Trať je dlouhá 3,5 km a se svým průměrným sklonem 38% se řadí mezi nejlepší v celém regionu Trentino. Další zajímavé červené sjezdovky jsou soustředěny nad lokalitou Vason.
Široké tratě umožňují vychutnat si carvingové lyžování na dostatku prostoru. Ve všední dny jsou místní sjezdovky téměř liduprázdné. Noční lyžování se koná každé úterý a čtvrtek (pouze se skipasem na 4 dny a více). O dopravu lyžařů se starají 4 moderní sedačkové lanovky. Nejkomfortnější z nich je Rocce Rosse, která vozí lyžaře na sjezdovku Gran Pista a pyšní se nejvyšším převýšením v Evropě (809 m).
Areál nabízí výjimečně širokou a kvalitní nabídku pro snowboarding. Monte Bondone snowpark patří k vůbec nejlepším v Alpách a jeho návštěvníci zde naleznou i U-rampu v délce 120 m a výšce 5,5 m, k dispozici je zde i boarderscrossová sjezdovka pro snowboardisty.

Běžkaři se mohou těšit na 35 km dokonale upravených tratí a zkrátka nepřijdou ani vyznavači freeridu.
O zábavu po lyžování se Vám postará Pub 3-Tre ve Vaneze, skibar Bondonero a Pub Yeti ve Vasonu.
     

Kompletně zrekonstruovaný hotel Augustus jen 300 m od sjezdovky

Hotel Augustus se nachází v části Vaneze jen 300 m od sjezdovky, ke které vede 46 schodů. Na podzim v roce 2016 byl hotel kompletně zrekonstruován. Centrum Trenta je od hotelu cca 16,5 km a dostanete se tam autobusem - za poplatek. Hotel je vybaven recepcí, WiFi po celém hotelu, barem, restaurací a společenskou místností s TV. Nedaleko se nachází hospůdka s hudbou, informační turistická kancelář a restaurace Monte Bondone. Ve Vaneze se nenachází obchod s potravinami - obchod najdete v části Vason, 50 m od sjezdovky. Na vzdálenost 200 m - hotel a lanovka nejezdí skibus.


Pokoje jsou příjemně vybaveny a ubytují 2 - 4 osoby ve dvoulůžkových pokojích s možností 2 přistýlek (patrová postel). Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, koupelnou, toaletou a fénem. Jednolůžkové pokoje nejsou k dispozici.


Stravování v hotelu je formou polopenze - snídaně formou bufetu (sladké pečivo, sušenky, slané pečivo, sýr, salám, džem, máslo, džus, studené mléko, automat na kávu, čaj a další horké nápoje). Večeře jsou servírované o 3 chodech - výběr z prvního chodu mezi polévkou a těstovinami s pestem či tomatovou omáčkou. Druhý chod je pevně daný - maso, zelenina. Výběr mezi dezertem či ovocem. K dispozici je zdarma kohoutková voda. Další nápoje k večeři za poplatek. Možnost vegetariánské a bezlepkové stravy (na vyžádání).Dopravní a obecné informace:

MÍSTA A ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ

Základní trasa: Brno (18.00 hod.), Velké Meziříčí (18.45 hod.), Jihlava (19.55 hod.), Humpolec (19.30 hod.), Praha (21.00 hod.), Beroun (21.40 hod.), Plzeň (22.30 hod.), Rozvadov (23.20 hod.)


Svozová trasa: Ostrava (14.30 hod.), Frýdek-Místek (14.50 hod.), Nový Jičín (15.10 hod.), Hranice (15.40 hod.), Olomouc (16.15 hod.), Prostějov (16.40 hod.), Vyškov (17.00 hod.)


Důležitá upozornění:

 • Všechna nástupní místa po trase do Prahy jsou svozová a může se stát, že v Praze bude nutné přestoupit ze svozového autobusu do základního autobusu, který pojede přímo do lyžařského střediska. Ve výjimečných případech je nutné přestoupit do jiného autobusu v Brně. V rámci jedné cesty na zájezd je realizován maximálně jeden přestup z jednoho autobusu do druhého.
 • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 2.2.2018 do 20.3.2018 - poslední odjezd do Itálie.
 • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
 • Svozová trasa z Ostravy pokračuje dále ve směru na Brno – Prahu – Plzeň – Rozvadov.
 • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
 • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
 • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
 • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
 • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě hotelu Augusts je to v hotelu - mohou ale nastat výjimky.


MÍSTENKY DO AUTOBUSU
Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.


INFORMACE K ZAVAZADLŮM
Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč. Každé zavazadlo bude vybaveno identifikačním náramkem, který obdržíte od pana řidiče před uložením zavazadel do zavazadlového prostoru. Na základě tohoto náramku Vám bude následně zavazadlo také vydáno v cílové destinaci.1. 3. 2018

Galerie

Zájezd nemá žádné volné termíny.

Místo ubytování – Hotel Augustus

Předpověď počasí na 14 dní

Místo ubytování – Hotel Augustus

Částečně oblačno
Středa 16. 1. 2019 20%
High 12° / Low -2°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejnižší teploty -2 ° C.
Částečně oblačno
zítra 17. 1. 2019 20%
High 4° / Low -4°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty 4 ° C. Vítr JZ o rychlosti 15 - 25 km/h.
Jasno
pátek 18. 1. 2019 0%
High 2° / Low -7°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 2 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 30 km/h.
Skoro zataženo
sobota 19. 1. 2019 10%
High 1° / Low -6°
Skoro zataženo
Většinou zataženo. Nejvyšší teploty 1 ° C. Vítr SSZ o rychlosti 10 - 15 km/h.
Částečně oblačno
neděle 20. 1. 2019 0%
High 2° / Low -6°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty 1 ° C. Vítr S o rychlosti 10 - 15 km/h.
Jasno
pondělí 21. 1. 2019 10%
High 2° / Low -6°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 2 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h.
Jasno
úterý 22. 1. 2019 10%
High 1° / Low -6°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 1 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h.
Sněhové přeháňky
středa 23. 1. 2019 40%
High -1° / Low -6°
Sněhové přeháňky
Odpoledne se vytvoří sněhové přeháňky. Nejvyšší teploty 0 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h. Pravděpod. sněžení 40 %. Sněhové srážky méně než 2 cm.
Sníh
čtvrtek 24. 1. 2019 60%
High -1° / Low -6°
Sníh
Sníh. Nejvyšší teploty -1 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h. Pravděpod. sněžení 60 %. Sněhové srážky 3-7 cm.
Částečně oblačno
pátek 25. 1. 2019 10%
High 1° / Low -6°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty 0 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h.

Celkové hodnocení 83,5 % (Hodnocení 139×)

Delegát:
91,3 %
Ubytování:
76,5 %
Doprava:
83,5 %

Alena P. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ubytování bylo horší. Z okna pohled do zdi, ale jídlo dobré jako vždy v Itálii. Řidiči cestou tam byli super. Jeden z nich, to bylo vystoupení stand up v moravském nářečí (to asi Pražáci koukali). Jinak bezvadné terény s úžasným sněhem a dva dny téměř azzurro. Děkuji
Martina P. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dagmar L. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Bylo to naprosto skvělé....
Dana K. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Marcela K. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Marcela H. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jitka P. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Vojtěch B. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jeden z řidičů na zpáteční cestě (25.3.) s viditelnou zrakovou vadou, bohužel nevím jméno, by se měl vyvarovat hloupých poznámek a trapných vtipů, navíc když se snažil zprovoznit televizi a pustit film, nechtěně ji vypnul a během řízení se ji snažil opravit, a ne zrovna bezpečným způsobem, dokonce jedna cestující za ním šla a požádala ho aby se věnoval řízení protože během opravy několikrát téměř vyjel ze svého pruhu. Završil to tím, že v Praze vyložil několik věcí lidem z Brna a odjel, a protože jsem si toho všiml, oznámil jsem to řidiči autobusu který přijel před námi, ten ho musel kontaktovat a náš autobus se musel pro věci vracet.
Kateřina K. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
V hotelu mi chyběly peřiny, deky co tam byly hrozně kousaly. Chtělo by to více druhů pečiva. Je dobré mít sjezdovku takhle blízko 🙂
Martin H. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lukáš K. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Iva P. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ivana H. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Radim F. (18. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Patrik K. (18. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Michal M. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr B. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ludmila D. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Iva K. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Na hotelu více čistoty. možná informace o možnostech lyžařské školy jak pro děti i dospělé.
František B. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Olga H. (18. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dobrý den, chtěly jsme vám s kamarádkou poděkovat za moc hezký zážitek a velmi dobře zorganizovaný zájezd, za velmi přijatelnou cenu.. všichni vaši pracovníci , včetně pánů řidičů a slečny průvodkyně v Itálii byli velmi profesionální a příjemní.. vše podtrhlo slunečné počasí 🤗🤗 Příští rok s vámi pojedeme určitě zase..
Blažena P. (18. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
České kormidlo si drží dobrou úroveň.
Petra S. (16. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jakub H. (18. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jitka K. (18. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
od Vyškova do Rozvadova bez možnosti WC je opravdu dlouho, nulová komunikace až před Rozvadov, zpáteční cesta spokojenost, ubytování - koupelna nová, čistá, na pokoji ale neuklizeno!! Vzhledem k ceně zájezdu však max. spokojenost, pojedeme zase!!
Jakub H. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Eva J. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jiří J. (18. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr K. (18. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Hana B. (16. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kateřina B. (16. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
nespokojenost: neumožnění využití WC při cestě na místo pobytu!
Libuše C. (16. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Vše perfektní.
Lubomír V. (16. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lenka V. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Renáta M. (14. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Arnošt N. (10. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Pavla K. (10. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
vadily mi přestupy v Praze do jiného autobusu a také to že my z Moravy musíme jet přes celou republiku směr Praha, Plzeň,přitom bychom mohly jet z Brna na Vídeň ( tím by se zkrátila doba cestování)
Martina Ž. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Krásný den, zájezd byl super. Jen škoda, že se na pokoji 306 rozjíždějí postele /matrace/ při každém otočení a pohybu. Slečna delagátka byla velmi příjemná a moc se snažila. Děkujeme jí !!!! Martina Živnéřová
Lenka F. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Příjezd do Prahy příliš brzy (3.40 hod), kdy ještě není otevřena hala metra a nelze se nikam schovat, než otevřou. Takto jsem mrzla ráno se 3 dětmi na ulici a to nám pokazilo dojem z jinak velmi pěkného zájezdu. Také odjezdy z Hlavního nádraží byly lepší, než nyní ze Strašnické. Odjíždějte z Itálie později - dejte tam čas na večeři nebo nákupy, aby se získal čas a dojíždějte později, kdy už funguje MHD a lze pokračovat v cestování. Děkuji!
Klára K. (10. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Nedořešené navazování autobusu směr Praha - Brno.
Zuzana K. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Vladimíra N. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Hana S. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Nespokojeni jsme byli s řidiči Pražské dopravní společnosti, kteří nás vezli zpět z Monte Bondone do Prahy. Naopak řidiči od Č. Kormidla byli naprosto bez problému.
Jaroslav G. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Michal S. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr M. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Miloslav P. (10. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Karel S. (10. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Nic. Opravdu max. spokojenost. Děkujeme.
Milan S. (10. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Milan S. (10. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Tereza D. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Štefan O. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr S. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
složitý proces úhrady, očekával bych, že když se rozhodnu zájezd koupit. tak ve stejném okamžiku zaplatím. Vadilo mi čekat na potvrzení smlouvy a na pokyny k zaplacení.
Monika K. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lubomír H. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Eliška K. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jan U. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jiří D. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kamil M. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Šárka H. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ze čtyř lanovek ve středisku Bondone je pouze jedna novejší (bublina), ostatni tři starší, nekryté
Filip S. (8. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr O. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kateřina N. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Radek P. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Špatné matrace v postelích.
Renáta M. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Richard Z. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jen ty přestupy 🙁
Tereza S. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Karel Š. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Radim K. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jan Ž. (4. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
dekui za pekny zajezd
Karolína N. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Řidiči při cestě byli top!
Jiří T. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Zájezd splnil veškerá očekávání, drobné zklamání z vybavení a nábytku pokojíků konkrétně postelí, matrací (a absence židlí a stolu), jinak maximální spokojenost s personálem hotelu i zaměstnanci CK i řidiči. Autobusové svozy s přestupy jsou omezující, příště pojedeme jen jedním autobusem a do místa jeho odjezdu dorazíme po vlastní ose.
Jaroslava N. (4. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
K. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jaroslav M. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Hana P. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Přemysl L. (4. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Vymazat z instrukcí větu o označení zavazadel v autobuse čar. Kódem. Není realizováno.je matoucí. Děkuji
Karla P. (4. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Blanka V. (4. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Karel S. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Karel Š. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Miroslav K. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Stanislav M. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Hana Z. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Martina K. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lenka J. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Věra V. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Cesta tam byla naprosto v pohodě, při cestě zpět jeden z řidičů na dálnici nepříjemně cukal do stran. Nicméně nás dovezli naprosto v pořádku, takže i jim díky.
Jiří H. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Bohumil Š. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kateřina H. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Šárka S. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Helena R. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jaromír Š. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Měli jsme rohový pokoj, kde první noc byla nesnesitelná zima, topilo se pouze ve dvou intervalech. Druhý den jsme dostali od delegátky přímotop a vše bylo v pořádku. Pozor na pokoj č. 205
Jana N. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Gabriela V. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Brzký ranní příjezd do Prahy (1,5 hodiny před prvním metrem, navíc v mrazu bez možnosti přístřešku - čekárny). Navrhovala bych návštěvu bazénu či nákupního střediska před nočním přejezdem.
lenka p. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ivo P. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Patricie S. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Helena M. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ladislav P. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
nerovnoměrné vytápění
Petr K. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Václav B. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Markéta P. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dominik S. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jiří B. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Super vše jak bylo psáno jen autobus tam byl náhradní nic moc ale zpět byl autobus nový a super i řidič
Štěpánka K. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Alena U. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lenka N. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Autobusová doprava z Prahy do Itálie-Monte Bondone byla problematická kvůli "náhradnímu" autobusu, ve kterém nefungovalo WC a nebyla možnost občerstvení, oceňuji snahu řidičů aspoň častěji zastavit. Zpáteční cesta OK. Ubytování skromnější, ale bez výhrad - snad jen chybějící výtah vadil. V souvislosti s výtahem mě překvapilo, že při přidělování pokojů se nerespektuje věk - zatímco mladí dostali nižší patro, my senioři museli chodit do 2. patra (nejvzdálenější pokoj :-)) a nebylo možné to řešit. Na druhé straně hotel aktivně vyřešil stížnost na zimu v pokoji (č.204)a zajistil přímotop. Doporučuji tedy u hotelů bez výtahu brát ohled na věk klientů. Jinak delegátka se snažila vyjít vstříc a byla milá.
František P. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Michal N. (18. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Marta H. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Milena D. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Úroveň některých pokojů byla velmi nízká, vybavení bylo nekvalitní - např. dveře u sprchového koutu vypadávaly
Dana M. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Magdaléna D. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jana P. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
1pokoj s výhledem do zdi, náhradní pokoj již byl s hezkým vyhledem, ale po celou dobu pobytu smrdel odpadvz koupelny, po stížnosti jsme obdrželi vůni, která nic nevyřešila. Lůžkoviny byly špinavé a uklid minimální.
Jan K. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Nikola Z. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ivana K. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Luboš F. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Irena Š. (16. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Romana Z. (16. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Veronika P. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jana S. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Radovan H. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr Š. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
V autobuse nemusí tolik řvát filmy, když chce člověk spát a nepomůžou ani špunty do uší, ale jinak skvělé ... 🙂
Irena J. (18. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Roman K. (18. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
V popisu zájezdu byla uvedena TV na pokoji a výtah. Bohužel ani jedno tam nebylo. Vybíral jsem pokoj s TV kvůli olympiádě.
Lucie H. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jiřina P. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Andrea K. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
V hotelu zbytečně stlali postele a přitom nevyluxovali podlahu.
Jan L. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Michaela V. (16. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Tomáš P. (16. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Světlana L. (16. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Všechno bylo skvělé, jela jsem s vámi již po třetí a když srovnám první zájezd, kde byla příšerná delegátka a já pak zvažovala, jestli ještě jednou vaši cestovku oslovím, viděla jsem letos, jaký pokrok jste udělali v celé metodice zájezdů. Bezvýhradní spokojenost nám letos jen narušilo porouchání autobusu a to, že tím, že jsme se museli vrátit z Prahy zpátky do Berouna, jsme museli strávit v autobuse na to, že Itálie není až tak daleko, téměř 19 hodin. To bylo poněkud namáhavé. Musím ale pochválit řidiče, neboť ani jednou nám nedali najevo rozmrzelost a opravdu byli po celou tu dobu všichni naprosto profesionální, takže před nimi smekám a pokud můžete, vyřiďte jim velkou pochvalu a dík, že to takhle zvládli.
Martin S. (18. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Hotel dobře situovaný, dobrá a chutná strava, pokoje celkem prostorné ( dvoulůžkové ), nicméně hotel po rekonstrukci by měl vypadat trochu lépe ( stará okna ).
Alena H. (16. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jan P. (16. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Marcela M. (16. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
nepohodlný autobus, dlouhá cesta zpět
Ivana K. (16. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:

Položte dotaz k nabídce

Souhlasímse zpracováním osobních údajů dle Všeobecných podmínek

se zasíláním newsletteru (lze kdykoliv zrušit)

Hotel Augustus – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně**

Rezervujte online

Vyberte si počet osob, termín apod., spočítejte cenu, přidejte do košíku a jednoduše si rezervujte termín online. Pokud máte dotazy nebo chcete nákup uskutečnit po telefonu, volejte na tel.: 511 444 350, rádi Vám poradíme

Ostatní informace

Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je CK České kormidlo, s.r.o, IČO: 26785871. V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Zákaznická podpora

Volejte, pokud chcete doplňující informace o nabídkách nebo potřebujete poradit s nákupem. Naše zákaznická podpora se Vám bude ochotně věnovat!

Poptávky na nekonkrétní ubytování zasílejte prosím na e-mail: objednavky@ceskekormidlo.cz

511 444 350

Otevírací doba

Po–Čt 7.00–20.00
Otevřeno do 18.00 hod., dále jen mail nebo tel.
Pá 7.00–17.00
Otevřeno do 17.00 hod., dále jen mail nebo tel.
So 7.00–20.00
Ne 7.00–20.00
Pouze online rezervace (kancelář je zavřená)

Nepřehlédněte

07GKslooqa4lkj

Hledejte soutěžní filmy u nabídek a hrajte o iPhone nebo dovolenou pro dvě osoby! Více

Jak se jmenuje soutěžní film, který se dnes objevuje u popisu zájezdů?

Marečku, podejte mi pero!Vrchní, prchni!

Souhlasím
se zpracováním údajů dle podmínek


se zasíláním newsletteru (lze kdykoliv zrušit)

Denně můžete poslat max. jednu odpověď

Valentýn (14. 2., čtvrtek)

Rezervujte online

Vyberte si počet osob, termín apod., spočítejte cenu, přidejte do košíku a jednoduše si rezervujte termín online. Pokud máte dotazy nebo chcete nákup uskutečnit po telefonu, volejte na tel.: 511 444 350, rádi Vám poradíme

Ostatní informace

Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je CK České kormidlo, s.r.o, IČO: 26785871. V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Zákaznická podpora

Volejte, pokud chcete doplňující informace o nabídkách nebo potřebujete poradit s nákupem. Naše zákaznická podpora se Vám bude ochotně věnovat!

Poptávky na nekonkrétní ubytování zasílejte prosím na e-mail: objednavky@ceskekormidlo.cz

511 444 350

Pracovní doba
Po–Čt 7.00–20.00
Otevřeno do 18.00 hod, dále jen mail nebo tel.

Pá 7.00–17.00
So 9.00–17.00
Ne 15.00–20.00
Podpora pouze online (kancelář je zavřená)

07GKslooqa4lkj

Hledejte soutěžní filmy u nabídek a hrajte o iPhone nebo dovolenou pro dvě osoby! Více

Jak se jmenuje soutěžní film, který se dnes objevuje u popisu zájezdů?

Marečku, podejte mi pero!Vrchní, prchni!

Souhlasím
se zpracováním údajů dle podmínek


se zasíláním newsletteru (lze kdykoliv zrušit)

Denně můžete poslat max. jednu odpověď

Back To Top