skip to Main Content

+420 511 444 350

Zákaznická podpora

Pokud budete volat ohledně vytvořené objednávky, připravte si prosím její číslo (variabilní symbol). Poptávky na nekonkrétní ubytování posílejte na brno@ceskekormidlo.cz

Po–Čt 7.00–20.00
Pá 7.00–17.00
So 9.00–17.00
Ne 15.00–20.00 (pouze online)

Není skladem

Hotel Piancastello – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně***

Hotel Piancastello – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně***

 • Zájezd na 5 dnů/2 noci a 3 dny skipas
 • Nejmodernější středisko v Itálii Paganella – skipas v ceně
 • Ubytování s polopenzí v rodinném hotelu Piancastello
 • Hotel jen 500 m od lanovky
 • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst
 • Ve středisku 50 km sjezdovek, snowpark i wellness centrum
 • Aktuální počasí, webkamery a sněhové zpravodajství
Doprava v ceně
Se skipasem
16-4963-Itálie-Andalo-Hotel-Piancastello-5denní-lyžařský-balíček-se-skipasem-a-dopravou-v-ceně Klikněte na fotku pro otevření galerie

5 790  od 3 990 /os.

Koupeno 519×
 • Zájezd na 5 dnů/2 noci a 3 dny skipas
 • Nejmodernější středisko v Itálii Paganella – skipas v ceně
 • Ubytování s polopenzí v rodinném hotelu Piancastello
 • Hotel jen 500 m od lanovky
 • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst
 • Ve středisku 50 km sjezdovek, snowpark i wellness centrum
 • Aktuální počasí, webkamery a sněhové zpravodajství
Doprava v ceně
Se skipasem
Zájezd nemá žádné volné termíny.

Pojeďte lyžovat do nejmodernějšího skiareálu v Itálii! V ceně doprava autobusem, skipas a ubytování s polopenzí

 • Zájezd na 5 dnů/2 noci a 3 dny skipas
 • Nejmodernější středisko v Itálii Paganella – skipas v ceně
 • Ubytování s polopenzí v rodinném hotelu Piancastello
 • Hotel jen 500 m od lanovky
 • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst
 • Ve středisku 50 km sjezdovek, snowpark i wellness centrum
 • Aktuální počasí, webkamery a sněhové zpravodajství

Pohodové lyžování v Alpách a pravá italská pohoda

Paganella ski je nejmodernější a nejrychleji se rozvíjející lyžařské středisko v Itálii. Naleznete jej v samém srdci Brentských Dolomit v blízkosti Trenta. Návštěvníci Paganelly vždy nadšeně vyprávějí o nezapomenutelných výhledech na jezero Garda a horské masivy Brenta a Monte Bondone. Celkem zde naleznete 50 km perfektně upravovaných sjezdových tratí, 6,2 km běžeckých tras, 2 kabinové a 12 sedačkových lanovek a snowpark Dosson.

50 km sjezdovek, snowpark a wellness centrum

Není náhoda, že si Paganellu vybrala norská reprezentace v alpském lyžování jako svoje tréninkové centrum. Z vrcholu hory Paganella ve výšce 2 125 m n. m. vede hned několik parádních červených tratí. Zkušení lyžaři by jistě neměli vynechat 5 km dlouhou sjezdovku Olimpionica, doporučujeme také novou červenou sjezdovku Lupetto o délce 1 400 m. Středisko myslí i na rodiny s dětmi, v areálu se nachází 4 zábavní parky na sněhu a další doprovodný program pro děti. Odpočinout si můžete v relaxačním a wellness centru AcquaIN.

Ubytování v Hotelu Piancastello 500 m od sjezdovky

Příjemný rodinný Hotel Piancastello se nachází na klidném místě asi 500 m od centra Andala a sjezdovky. Skibus je jen 50 m. Nejbližší obchody, bary a restaurace naleznete do 300 m. K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, společenská místnost s krbem, herna pro děti (částečně za poplatek, info v hotelu), parkoviště a WiFi za poplatek. Standardně zařízené dvoulůžkové pokoje mají možnost až 2 přistýlek, vlastní sociální zařízení, TV, telefon, fén a trezor.

Na vyžádání možná bezleková, vegetariánská nebo bezlaktózová strava.

Důležité informace

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.Dopravní a obecné informace:

MÍSTA A ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ

Základní trasa: Brno (17.30 hod.), Velké Meziříčí (18.15 hod.), Jihlava (18.45 hod.), Humpolec (19.00 hod.), Praha (20.30 hod.), Beroun (21.10 hod.), Plzeň (22.00 hod.), Rozvadov (22.50 hod.)


Svozová trasa: Ostrava (14.30 hod.), Frýdek-Místek (14.50 hod.), Nový Jičín (15.10 hod.), Hranice (15.40 hod.), Olomouc (16.15 hod.), Prostějov (16.40 hod.), Vyškov (17.00 hod.)


Důležitá upozornění:

 • Všechna nástupní místa po trase do Prahy jsou svozová a může se stát, že v Praze bude nutné přestoupit ze svozového autobusu do základního autobusu, který pojede přímo do lyžařského střediska. Ve výjimečných případech je nutné přestoupit do jiného autobusu v Brně. V rámci jedné cesty na zájezd je realizován maximálně jeden přestup z jednoho autobusu do druhého.
 • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 2.2.2018 do 20.3.2018 - poslední odjezd do Itálie.
 • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
 • Svozová trasa z Ostravy pokračuje dále ve směru na Brno – Prahu – Plzeň – Rozvadov.
 • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
 • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
 • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
 • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
 • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

CHECK IN/CHECK OUT: ve většině případů se klienti převlékají do lyžařského oblečení přímo v autobusu nebo na parkovišti, příp. na toaletách. K převlékání a k úschově zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží pouze u některých hotelů společenská místnost. Ubytování v hotelu (check-in) je umožněno standardně nejdříve od 14.00 hodin. Vystěhování z pokojů (check-out) je obvykle do 09.00 hodin.


MÍSTENKY DO AUTOBUSU
Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.


INFORMACE K ZAVAZADLŮM
Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč. Každé zavazadlo bude vybaveno identifikačním náramkem, který obdržíte od pana řidiče před uložením zavazadel do zavazadlového prostoru. Na základě tohoto náramku Vám bude následně zavazadlo také vydáno v cílové destinaci.22. 3. 2018

Místo ubytování – Hotel Piancastello

Předpověď počasí na 14 dní

Místo ubytování – Hotel Piancastello

Skoro zataženo
Středa 16. 1. 2019 20%
High 8° / Low -4°
Skoro zataženo
Většinou zataženo. Nejnižší teploty -4 ° C.
Částečně oblačno
zítra 17. 1. 2019 20%
High -2° / Low -8°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty -1 ° C. Vítr ZJZ o rychlosti 15 - 25 km/h.
Jasno
pátek 18. 1. 2019 0%
High -6° / Low -11°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty -5 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 30 km/h.
Částečně oblačno
sobota 19. 1. 2019 10%
High -8° / Low -11°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty -8 ° C. Vítr SSZ o rychlosti 10 - 15 km/h.
Částečně oblačno
neděle 20. 1. 2019 0%
High -7° / Low -9°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty -7 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h.
Jasno
pondělí 21. 1. 2019 10%
High -7° / Low -11°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty -6 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h.
Jasno
úterý 22. 1. 2019 10%
High -7° / Low -10°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty -7 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h.
Sněhové přeháňky
středa 23. 1. 2019 50%
High -8° / Low -9°
Sněhové přeháňky
Odpoledne se vytvoří sněhové přeháňky. Nejvyšší teploty -8 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h. Pravděpod. sněžení 50 %.
Sníh
čtvrtek 24. 1. 2019 60%
High -8° / Low -10°
Sníh
Sníh. Nejvyšší teploty -8 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 30 km/h. Pravděpod. sněžení 60 %. Sněhové srážky 7-12 cm.
Částečně oblačno
pátek 25. 1. 2019 10%
High -7° / Low -11°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty -7 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 30 km/h.

Celkové hodnocení 87,6 % (Hodnocení 179×)

Delegát:
80,3 %
Ubytování:
91,1 %
Doprava:
87,9 %

Radek H. (17. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lucie M. (17. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Výborné jako vždy ...Akorát ty zavřené toalety v autobuse zase:-/ ..člověk by ji,m třeba udělal i kšeft a kuopil pití, ale to nejde. Tak se mějte fajnově L.
Lucie M. (17. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Výborné jako vždy ...Akorát ty zavřené toalety v autobuse zase:-/ ..člověk by ji,m třeba udělal i kšeft a kuopil pití, ale to nejde. Tak se mějte fajnově L.
Filip Š. (19. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Tradičně naprostá spokojenost. Řidiči, autobus, hotel, prodejce - vše na 100 % 🙂
Renata M. (17. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Pro všechny veliká pochvala !
Libuše V. (17. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Super předvánoční lyžovačka, uvažujeme o zopakování
Vladimír P. (17. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dlouhé a zbytečné přestávky během cesty při nich se během noci několikrát plně rozsvítil autobus a všichni, ač by mohli nerušeně spát, se zbudili včetně malých dětí, normální šikana . Chladněji na pokoji. Večeře podávané příliš pozdě, vzhledem k malým dětem, které bývají účastníky zájezdu.
Martin Ř. (15. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Trochtová K. (17. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Magdaléna B. (15. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kateřina S. (15. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr H. (15. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Marie K. (14. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
převlékání na parkovišti a donášení tašek v dešti k hotelu, které podle slov majitelky šlo domluvit bez problémů a nabírání klientů do jiných autobusů, které se tam v pohodě vešly, ačkoli dle slov paní delegátky ani jedno nebylo možné, trochu na kráse zájezdu ukouslo. jinak hotel výborný, pokoje príma, jídlo vynikající.
Sarka M. (14. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Vladimíra K. (24. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Radek H. (24. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Řidiči cestou tam bez připomínek. Cestou zpět jízda postádala plynulost,necítili jsme se od počátku bezpečně. Po nehodě špatná informovanost cestujících. Doporučujeme dojednat na příští rok večeře o hodinu dříve na 18:30 a možnost osprchovat se před odjezdem po celodenním lyžování - i za poplatek. Celkově vynikající zájezd a příští rok jedeme s vámi znovu...
Blanka S. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
problem je odjezdove misto v Praze, nebot kazdy neni prazak, a pokud prijedete v pul ctvrte do Prahy - metro jezdi az od 5hodin, nemame se jak dostet na hlavni nadrazi. Odjezd od kopule byl mnohem lepsi...
Radek V. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kamila D. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Miroslav D. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Vše super , OK.
Aneta J. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Možná snad jen ranní příjezd do Prahy a vysazení na Strašnické odkud ve 3h ráno nic nejede. Preferovala bych hlavní nádraží
Milan N. (18. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dobrý den,jedinou připomínku bych měl k dopravě,když jsme jeli v únoru řidiči nám pustili několik filmů a cesta rychle utekla,nyní tam nebyl puštěn ani jeden a zpět pouze do 21.15.hod.a cesta se vlekla.Jinak jsme velice spokojeni jako každý rok.Děkujem Milan Novotný
Martin P. (16. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Při zpáteční cestě nám byla v zadní části autobusu zima. I když jsme požádali řidiče, aby přitopil, teplota se výrazněji nezvýšila.
Tomáš U. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kristýna B. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Nebyla jsem tentokrát spokojená s 2.chodem jídla - velmi mastné brambory. Dále mne velmi rušila skupina irských studentů, jejichž chování bylo neúnosné, hlavně ve večerních hodinách. Nikdo to ale nehodlal řešit.
Milada K. (10. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Miroslav V. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ivo N. (4. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dobrý den,dovolím si trochu zhodnotit Váš zájezd.Vezmu to tedy od konce.Co se týče ubytování a polopenze tak naprostá spokojenost.Jídlo vynikající,ubytovaní,personál za mně super.Paní delegátku těžko hodnotit,co musela to řekla a víc jsme ji naštěstí nepotřebovali.Řidiči i bus v pohodě,v dnešní době už naštěstí standartní kvalita.A ted negativa.Podmínky zájezdu jsme se dozvěděli až po zaplacení zájezdu.S tím souvisí moje hlavní výhrada.Přijet po noci v autobuse na parkoviště u lanovky tam oznámit zájezdu že si mají vytahat kufry a převléct se někde venku za busem před zraky všech to se my zdá fakt za hranou.Copak by to nešlo vyřešit trochu kulturněji? Připadal jsem si jak největší socka! S paní delegátkou jsem se na toto téma v klidu pobavil a bylo my řečeno že pokud se mi to nelíbí tak příště nemám jezdit.Tak asi tak.Počasí nám bohužel nevyšlo ale to samozřejmě neovlivníte.Určitě se chceme do Andala vrátit jen ještě nevíme kdy a s kým. S pozdravem Ivo Navara s dcerou.
Olga L. (4. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lucie Z. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Martina Š. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Alena P. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Monika C. (4. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Doporučila bych lépe zorganizovat příjezd do Andala, abychom se nemuseli převlékat venku v bahně, dešti a zimě. Taky přestupy z autobusu do autobusu jsou chaotické a hrozí výměna věcí - v horším případě ztráta. Děkuji
Alena B. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Zájezd příjemný ale velkou vadou bylo záměrné protahovaní doby jízdy autobusem, který měl nefunkční záchod a netopil
Aleš P. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Adéla S. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr H. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Autobus by mohl zajíždět blíže k hotelu, v případě zranění účastníka zájezdu by mohl místní delegát poskytnout větší podporu a součinnost. Řidiči autobusu byli skvělí a stejně tak i personál hotelu.
Jiří Š. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lenka J. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
ubytování v údajně klidném a luxusním hotelu Piancastello se nekonalo. Za dobu, kdy jezdíme s CK ( několik let), rozhodně nejhorší hotel !! přístup delegátky otřesný ! žádný jiný pokoj nebyl údajně k dispozici a ani neměla snahu nalézt jiný hotel, když jsme ji požádali. problém řešila s majitelkou mimo nás. Měli jsme dojem, že bydlíme na studentské koleji a ne v luxusním hotelu. Druhá noc nebyla lepší, přes stěnu protékala voda na toaletě až do ranních hodin !! Do hotelu Piancastello již NIKDY nepojedeme.
Dagmar H. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Silvie M. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kamila M. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jana K. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jana B. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Vladimir A. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Byl jsem zvyklý v předchozích zájezdech z Paganelly se do Plzně vracet kolem 1:30 až 2:00 hod. Nyní tomu bylo ve 3:30. Vzal jsem s sebou 2 dvojice známých z K. Varů s tím, že se standardně vracíme jak výše uvedeno a že chodím ještě ten den po lehkém dospání do práce. Oni se na základě této mystifikace přihlásili. Problém vidím m. j. v odjezdu, který byl kolem 19:00 hod.. Pokud je včasný dojezd busu ráno, odpočinek řidičů, doporučil bych dát odjezdu prioritu. Chápu, že se to netýká dalších cestujích např. z Brna. Dále bych vítal produkt, kdy bych dal 2 turnusy s 5 dny lyžování s tím, že bych přeskočil jednu dopravu a neměl zdvojený skipass na den odjezdu a příjezdu dalšího busu. Jde to udělat při volné kapacitě v busu a to se právě 25.2.přihodilo. Zdravím. Vladimír Albert
Iveta M. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Zprávu, že nelze zajet až k hotelu jsme se dověděli až když nás autobus vysazoval na hlavní ulici a po celodenním lyžování do kopce táhli veškerá zavazadla včetně lyží. Myslím, že by tato informace měla být uvedena i u popisu hotelu.
Mirka W. (18. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Stanislav M. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lenka H. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Bohdana K. (18. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
V hotelu chybí lyžárna na sušení lyžařských bot a na pokoji radiatory moc netopí, protože tam bylo podlahové topení. Boty nebyly kde sušit. Jinak vše ok.
Dagmar K. (18. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ocenila bych možnost si zakoupit místenky, jak je uvedeno následně ve voucheru. Při objednávce mi bylo řečeno, že to nelze. Již podruhé jsme tedy cestovali na sedadle, kde jsme měli před sebou přepážku u schodů, což nebylo příjemné. Jinak vše naprosto vynikající, určitě pojedeme zas!
Aleksey N. (18. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Martin S. (4. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Alena J. (8. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ivana G. (8. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Mrzelo nás, že nám nevyšel původně objednaný pobyt na Marilleva / Folgarida, ale vše nám bylo vynahrazeno v hotelu Piancastello.
Petr S. (8. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Krásná bezstarostná dovolená skvěle zařízená
Dagmar V. (6. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
K. (4. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Moc se nám tam líbilo, hotel pěkný, jídlo výborné, milý personál, na pokoji jsme měli zimu
Jana D. (4. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr C. (4. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Martina J. (2. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Růžena K. (31. 1. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jana B. (31. 1. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Autobus nezajíždí přímo k hotelu. Jinak vše super, jela bych ještě jednou a to hned.
Václav D. (25. 1. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Romana P. (19. 1. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ondřej B. (21. 1. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kateřina T. (19. 1. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Autobus na zpáteční Cestě byl pokazeny. Něco bylo s kolem a šílené to házelo. Dokonce jsme i vjeli do protisměru jak to hazelo
Lukas Z. (19. 1. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kateřina B. (15. 12. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Daniela J. (15. 12. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kateřina U. (15. 12. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Klára J. (15. 12. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Všechno úžasné naprosto, také díky počasí. Podle mého názoru delegátku práce příliš nebaví, na některé dotazy klientů odpovídala s despektem a byla často nepříjemná. Přesto zájezd proběhl bez problémů a tímto Vám děkujeme a také řidiči Frantovi za bezpečnou a zábavnou cestu.
Jiří Š. (15. 12. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Karolína L. (31. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ivana T. (29. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Stále čekám na můj přeplatek 2,195,- který jste odeslali 29.3., dnes je 5.4. a stále nic nedorazilo, Tomanová
Lucie S. (29. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Pavla B. (25. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Michal N. (25. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Robert D. (25. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dobrý den, bylo by fajn mít pravdivé informace. Už před odjezdem jsem se ptal jestli autobus zastaví před hotelem. Byl jsem ujištěn že ano. Což nebyla pravda......... Mohu Vám poskytnout fotky, že autobus vyjede až nahoru. (polský zájezd). Dvořák
romana š. (25. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Moc se mi líbilo, hlavně pani delegatka byla sympatická a šikovna!
Tereza K. (23. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
V koupelně byly ucpané odpady a voda nám protýkala do koupelny ze sprchy i ze záchodu.Po poněkud komplikované domluvě na recepci, byla věc bezodkladně řešena a od té doby už nebyl důvod stížnostem. Delegátka, odsunula řešení na později, takže jsme museli věc řešit sami.
Vladimíra K. (23. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Katarina Č. (23. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Cesta, pobyt, ubytování, strava a i lyžování naprosto bez problému, vše vynikající!!!Můžu jenom doporučit. Katka
Petra Č. (21. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Bohužel nás autobus nedovezl před hotel, vystupovali jsme na rušné hlavní cestě mezi projíždějící auta a zavazadla jsme museli nést do kopce cca 200 m, přičemž se někteří museli vracet, protože to neunesli, hlavně, když měli sebou děti a museli dávat pozor, aby je něco nepřejelo. Jinak jsme byli s delegátkou paní Zuzanou velmi spokojení a také i s ubytováním bylo všechno v pořádku. Děkujeme
Daniel J. (21. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Eva D. (19. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr Z. (19. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ivana L. (19. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Trochu mi vadilo prevlekani na parkovišti.
Ing. Tomáš Š. (17. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lenka B. (17. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lucie B. (17. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Pavlína S. (17. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
spokojenost,jen kdyby bylo možno jezdit autobusem z Hlavního nádraží v Praze,jako před dvěma lety,cestování vlakem z Pardubic a metrem na Strašnickou hrozný a při zpáteční cestě si volat Taxi v Praze ve 3.h.ráno-nebylo příjemný cestování s věcma..:(..jinak dík a naviděnou-Sedlářová
Blanka M. (17. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Delegátka Zuzana byla úžasná - poskytované informace a hlavně degustace v místním řeznictví. Hotel jsem navštívila při svém pobytu již po 3. a služby a kuchyně jsou skvělé.
Hedvika V. (15. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Karel J. (11. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jana D. (13. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Aleksey N. (9. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dagmar K. (11. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jitka T. (11. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dobrý den, jedině snad, že se nedaly vyložit věci u hotelu. Příští rok pojedeme určitě zase. Thimová
Věnceslava S. (11. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Byli jsme velice mile překvapeni nejen ubytováním, ale i skvělým jídlem. Děkujeme.
Jitka K. (9. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Vladimir L. (7. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Monika C. (5. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Prosím, ve dvoupatrovém autobuse neobsazovat sedadla, kde sedíte v proti směru jízdy, když jsou ještě volné místa jinde. Než se domluvíte s řidičem, tak volné místa jsou již obsazené spolucestujícími, kteří mají potřebu se roztahovat přes celý autobus a vaše prosby je nezajímají. Tohle mi pokazilo jinak výborný dojem ze zájezdu.
Vladimír R. (1. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Nestálo by za úvahu očíslovat autobusy, aby nebyl chaos při odjezdu ? Přeci jen velké číslo je vidět z dálky a nemusí se přenášet zbytečně zavazadla....
Silvie K. (1. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Letos po třetí v Paganelle na lyžovačce s Kormidlem a opět super !!!! Bezvadná organizace...velké díky patří Pánům řidičům..hlavě panu Martinovi. Když jsem tak pozorovala jeho svatou trpělivost při překládání, nakládání zavazadel a lyží, trpělivé a opěrtovné vysvětlování cestujícím co a kam dát...a to pořád dokola, tak před ním a ostatními řidiči fakt smekám. Za skvělou cenu odpovídající luxus !!! Nemusím snad ani psát, kam a s kým pojedu příští rok ?! Kormidlo je jasná volba 🙂
Jaroslav V. (1. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
uvítal bych rychlejší návrat, kratší zastávky, dřívější čas dojezdu do Prahy
Jaroslav J. (27. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
V autobuse bylo méně prostoru ,pro lidi menší výšky zřejmě dostačující. S řidiči spokojenost. Delegátka vynikající, hotel velmi příjemný, strava výborná v dostatečném množství. Na pokoji se mohlo trochu více topit kvůli sušení věcí, jinak teplota v pokoji příjemná. Celkově se nám pobyt líbil.
Michaela M. (27. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petra S. (27. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jan J. (27. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Převlékání po příjezdu u sjezdovky venku v dešti a blátu bylo dost síla. Alespoň pár laviček by pomohlo.
Zuzana N. (27. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Roman L. (24. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Převlékání v den příjezdu na parkovišti je nedůstojné. Tento typ zájezdu již příště neobjednáme.
Tomáš C. (5. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Diana B. (7. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Řidiči při cestě tam 7.2.2017 naprosto úžasní, příjemní a velká chvála, při cestě zpět už tak ochotní nebyli. Celkově jinak velmi příjemný zájezd bez komplikací a spokojenost. Děkuji, Blažková Diana
Světla Š. (5. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kromě převlékání v autobuse bylo vše dobré. Možná by to chtělo vymyslet pro případy deště, jako jsme to měli my, řešení pro převlékání. Vyhodit kufry a ostatní věci ven do louží není ideální.
Petra S. (5. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Převlékání v autobuse bylo velmi nepříjemné😔. Jinak byl zájezd perfektní, ubytování bezchybné, komunikace s kanceláří rychlá a velmi příjemná👍🏻.
Martin C. (3. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Alena L. (3. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Při vykládání zavazadel první den po lyžování by bylo lepší použít celtu pod zavazadla, protože bylo dost mokro a některé oblečení v zavazadle jsem měla mokré. Při zpáteční cestě prosím hlaste výstupní zastávky - málem jsem zaspala v Praze ve čtyři ráno. Jinak ale skvělý zájezd. Díky moc.
Ivana H. (1. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jen by stačila místnost k převlečení v den příjezdu na lyže.
Marcel V. (25. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Krásné prostředí,výborné jídlo,delegátka Zuzanka měla vše pod kontrolou.Jediné mínus-studená garáž na lyžařské věci.Loňský hotel Bottamedi,neměl chybu.Děkujeme za nádherný zážitek a těšíme se na příští rok.
Štěpánka K. (25. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
nepříjemné je převlékání první den v autobusu/mino autobus na parkovišti
Radka S. (25. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr I. (25. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
S Vaším zájezdem jsme byli opravdu velmi spokojeni. Vše od začátku až dokonce bylo skvěle zorganizováno. Rádi s Vaší cestovní kanceláří pojedeme znovu. Rádi s Vaší cestovní kanceláří pojedeme znovu.
Lukáš K. (25. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Marie K. (25. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Václav Ř. (23. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kamil V. (23. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
První večer bylo vlahé topení a tekla vlažná voda. Druhý den bylo již vše v pořádku. Výborné jídlo, škoda že nebyla zelenina na snídani. S podklady mi nebyla posláno cestovní pojištění a pojištěnecká kartička. Po upozornění bylo dodáno následující pracovní den po obědě.
Jiří H. (23. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Určitě zajistit proti pohybu vaky s lyžemi v přípojném vozíku za autobusem. Mám na několika místech prořezaný vak a sedřenou barvu na hůlce.
Tereza S. (23. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Velice děkujeme za příjemný pobyt. Určitě Vaší cestovní kancelář znovu využijeme.
Miroslav N. (20. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Komunikace s cestovní kanceláří vynikající, řidiči a doprava vynikající, delegátka taktéž vynikající. Co se týká ubytování, zde je nesoulad s časem snídaně a odjezdem skibusu, nelze stihnout začátek lyžování a údajně nešlo posunout snídani o cca 1/2 hodiny dříve, ovšem po příjezdu italského zájezdu nebyl najednou problém snídani o 1/2 hodiny posunout dříve, což je vůči zahraniční klientele minimálně neseriózní. Vzhledem k tomu, že bychom rádi příští rok opět s Vámi cestovali na lyžařský zájezd věříme že ve výběru hotelů budou hotely se serióznějším přístupem. Jinak moc díky.
Evel M. (20. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Skvely hotel
Lenka H. (20. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
V hotelu byly snidane od 8.00. Skibus, ktery jede 1 za 40minut mel odjezd 8.15, coz se clovek nestihne nasnidat a obout. Delegatka tvrdila ze "s nimi nehne". Posledni den prijeli Italsti klienti a pro ty otevreli jidelnu v 7.30. Pripada mi az sproste, ze pro kazdeho jine meritko. Pro cechy nic nejde a prijedou italove a jde vsechno. Tak nevim jestli je to chyba delegatky, nebo jsme v zahranici takovy "póvl" ze nemame narok na to na co ostatni. Tahle situace rozhorcila vetsinu klientu nadeho zajezdu.
Aleš H. (18. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Vynikající strava v hotelu, pěkné útulné pokoje a hlavně teplo na pokojích. Delegátka Zuzana starostlivá, velice ochotná a obětavá. Patří jí veliké poděkování za vyřízení všech nečekaných záležitostí v souvislosti s úrazem.
Yvona H. (18. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
jedinou připomínku mám ohledně času pro snídani Snídaně začíná v půl osmé a první skibus jede 8:20, což je hodně málo času se v klidu nasnídat a pak plně využít zaplacený skipas. Ranní lyžování je nejlepší, neboť jsou upraveny sjezdovky,
Alena V. (16. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Škoda, že paní delegátka nedokáže klientům podat více informací o konkrétní lyžařšké oblasti, kde působí.Bohužel nedokázala ani poradit a dát tipy na místa, která jsme chtěli v Andalu navštívit. Stejně tak chyběli důležité informace související s hotelem.
Iveta K. (16. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Naprostá spokojenost...příští rok jedeme zase 🙂
Petra P. (14. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
řidiči cestou do paganelly byli úžasní. Strava v hotelu tentokrát trochu zaostávala (řízek a pečené brambory, kuře a hranolky),ale zeleninový bar je skvělý. Snídaně naopak oproti minulému pobytu nabízely toho ještě více. Jídlo je neustále doplňováno, mají úžasné čerstvé pečivo.
Pavla V. (12. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dagmar V. (15. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Pavlína H. (15. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Byla jsem ubytovaná v Bottomedi
Bohumil N. (9. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Nebyli jsem spokojeni s Delegátkou- několikrát se přihodilo, že klienti zájezdu nevěděli některé podstatné informace jako kdy je večeře, že se mají vracet permice po posledním dni na kase... Naštěstí byla dobrá nástěnka v hotelu, která nám prozradila více než delegátka... Ona možná ty informace říkala a byla přsvědčena o tom, že jí všichni slyší, ale neyblo tomu tak...(napřílad:když sdělovala informaci ohledně času návratu k autobusu po prvním dni lyžování, křičela to tam na parkovišti ráno, když se všichni převlékali a lidé co byli ještě v autobusu, tuto informaci nemohli slyšet a také dorazili o půl hodiny déle po lyžování, pritom to stačilo říci dvě jednoduché věty, když nám předávala skipasy, že je máme poslední den odevzdat na kase a že dnes se sejdeme u autobusu kolem 16-té hodiny.... Neustále doplňovala informace a její projev byl naprosto zmatený.... Většina co byli na zájezdu se mnou a to nejen má parta, na delegátku dosti hořekovali.... Nebýt nástěnky, tak jsme měli několik milných informací a některé bychom se nedozvěděli vůbec... Lyžování bylo super, prostředí hotelu a jídlo bezvadné a nejlepší z celého zájezdu byli řidiči zpět- Jiřík a Jiřík, kteří nás nesmírně bavili... Shrnu-li to, tak vše až na delegátku bylo vše super. Děkuji za zájezd.
Kateřina N. (15. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Delegátka zájezdu byla nepříjemná a neochotná při předávání skipasů. Do hotelu na informační schůzku nedorazila a neomluvila se, údajně informace předala jedné člence, ale vzhledem k tomu, že nikdo nic nevěděl, tak o tom silně pochybujeme. Informace jsem si museli přečíst na nástěnce a dále jsme museli hledat zastávku skibusu a jiné potřebné informace, na které bychom se zeptala přímo jí. Dále si myslíme, že by autobus mohl bez problému zajet až k hotelu Piancastello a nemuseli bychom táhnout zavazadla z hlavní silnice až do hotelu. Dojet k hotelu se dá jednoduše ulicí před odbočkou, kde nás vysazoval autobus a pan řidič by nemusel ani couvat, pouze by rovně vyjel. A mimo jiné jsme měli přání na místa v autobuse v blízkosti známých, v mailu bylo napsáno, že bude zařízeno, avšak nestalo se a nebyli jsem jediní, kteří měli se zasedacím pořádkem problém ohledně přislíbení a následného nesplnění.
Alena M. (15. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Byli jsme ubytováni v hotelu Bottamedi
Regina K. (11. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Díky delegátce jsme při odjezdu stáli 1 hod. 20 min. v zimě venku, místo abychom čekali v teple v hotelu. Za celý pobyt byla její užitečnost nulová. Patrový autobus hodně prodlužuje a komplikuje všechno nakládání a vykládání, na tento typ zájezdu je to moc lidí. Řidiči to zvládali skvěle a musím ocenit jejich nasazení a organizační schopnosti.Hotel a jídlo super!
Jitka P. (13. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Tereza D. (11. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Magdaléna K. (11. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
nad očekávání skvělé
Tomáš Š. (11. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dobrý den, v první řadě bych chtěl pochválit prodejkyni paní Vyorálkovou, která byla velmi milá a rychlá vše dokázala velmi rychle zařídit i změnit. CO se týká pobytu byl velmi kvalitní a vše proběhlo nadmíru očekávání. Pouze delegátky absolutně neznaly středisko a hotely. To bych doporučoval, aby se změnilo. Kdyby na našem hotelu nebydlel jeden člen, který již na tomto stejném pobytu byl, tak bychom nevěděli žádné informace ohledně odjezdu, stravy apod. A také nám paní delegátka řekla abychom šli už čekat na autobus ven, kde jsme na odjezd čekali přes hodinu a půl v zimě to bylo nepříjemné. Určitě budeme mít zájem opět navštívit stejné středisko a hlavně i hotel v příštím roce s Vaší CK, jen prosím více proškolit a zajistit trénink jednotlivých delegátů za tu dobu se u nás vystřídaly dvě dámy. S díky Tomáš Šubrt
Eva J. (9. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Řidiče jsem musela zprůměrovat. Cesta do Paganelly řidiči 4 body, cesta zpět 10 bodů.
Miroslav J. (20. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Teplota na pokojích hotelu nebyla dostatečná, resp. na pokojích byla zima
Miroslav Z. (7. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Roman M. (7. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Aleš V. (5. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Tomáš R. (5. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Martin Š. (5. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kristýna B. (3. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Velmi si ceníme profesionality řidičů, kteří nás na místo dopravili a zase odvezli zpět do ČR. V Paganelle a to i v hotelu Pian Castello jsem byla již podruhé a nemám ani jednu výtku.
Petr N. (3. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr V. (1. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ondřej K. (3. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lucie K. (1. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jiří B. (1. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Šárka P. (26. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Zájezd se nám celkově líbil, strava na 1 a ubytování na 2. Horší to bylo s pány řidiči, kteří byli více než důležití a stále se dožadovali chvály. Navíc jejich vyjadřování bylo hodno 5.cenové skupině. Ráda chválím sama od sebe, ne když si o to někdo říká, ale za co jim skutečně patří pochvala, je super autobus a bezproblémová jízda. Děkuji a přeji pěkný den, Pokorná
Ilona B. (28. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dovolená se nám moc líbila, pěkný autobus, dobré ubytování, jídlo a skvěle zorganizováno! Určitě pojedeme znovu. Děkujeme Bečkovi
Miroslava Š. (28. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Služby CK České kormidlo využíváme již třetím rokem a jsme spokojeni po všech stránkách.
Vladislav Š. (24. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Nelíbilo se mi že jsme měli první den zkrácené lyžování o hodinu a při zpáteční cestě přesedání do druhého autobusu
Iva K. (20. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
velmi spokojen jsme byli s přístupem a chováním p. Vyorálkové a obou řidiču Karla i Martina. Výhrady bych měla k filmu který řidiči pustili na cestě zpátky-katastrofický film o tsunami, který byl na cestě z odpočinkové dovolené naprosto nevhodný a i ostatní cestujícím se nelíbil. Ubytování bylo standartní a čisté až na plíseň kolem oken. Vůbec nám nevyhovoval čas večeří, v 19:30 je příliš pozdě na tak velké jídlo. Slečna delegátka byla příjemná ale vidělijsme ji jen v den příjezdu a pak už ne, myslím že by bylo lepší kdyby byla klientům k dispozici na ubytování každý den v určitém časovém rozmezí. Aź na pár výše zmíněných nedostatků byl zájezd příjemný 🙂
Alena F. (24. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Až na cestu zpět, kdy nás řidiči za velkého chaosu se snažili po hodině jízdy přemístit do jiného autobusu. Mělo to být pro náš komfort, ale patrový autobus s velkým množstvím místa, jsme vyměnili za běžný dálkový autobus plně obsazený... lepší komfort, jsem nezaregistrovala a cesta se díky tomuto přestupu prodloužila skoro o dvě hodiny. Jinak jsem byla se vším ostatním maximálně spokojená.
Jaroslav V. (24. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Piancastello-velmi dobrá úroveň jídla oproti Costa Verde. Vynikající úroveň zájezdu zkazilo pouze více než 3 hodinové zdržení a přesedání při návratu. Myslím, že jste tím přišli o několik zákazníků pro příští sezónu. Alespoň co člověk odposlechl. Můj návrh - zamyslete se více při obsazování zájezdů, hotelů a termínů i nad místy nakládky a vykládky zákazníků. Myslím, že např. Praha + Plzeň + Beroun by jistě obsadila jeden autobus tak, aby se nemuselo čekat a přesedat.
Adéla F. (24. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lepší organizace dopravy, například vynechání nesmyslného přestupování na benzínové pumpě v Bolzánu.
Zdenka R. (22. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Monika A. (22. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jaroslava F. (22. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Radovan F. (22. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Libuše Š. (22. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr C. (16. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
V hotelových pokojích byla zima.A chybí v hotelu uzamykatelná lyžárna.
Karel K. (20. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Doprava tam přes den večer ubytovat plus 4 dny lyžovani
Jiří Š. (20. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ivan S. (14. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Silvie K. (16. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dobrý den, jsem velmi spokojená a nadšená z lyžařského zájezdu do Paganelly. Byli jsme s Vámi již po druhé. Pokud na lyže, pak jedině s Kormidlem...tím Českým :-). Mockrát děkujeme za nevšední zážitky. Silvie Kolouchová

Souhlasímse zpracováním osobních údajů dle Všeobecných podmínek

se zasíláním newsletteru (lze kdykoliv zrušit)

Pojeďte lyžovat do nejmodernějšího skiareálu v Itálii! V ceně doprava autobusem, skipas a ubytování s polopenzí

 • Zájezd na 5 dnů/2 noci a 3 dny skipas
 • Nejmodernější středisko v Itálii Paganella – skipas v ceně
 • Ubytování s polopenzí v rodinném hotelu Piancastello
 • Hotel jen 500 m od lanovky
 • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst
 • Ve středisku 50 km sjezdovek, snowpark i wellness centrum
 • Aktuální počasí, webkamery a sněhové zpravodajství

Pohodové lyžování v Alpách a pravá italská pohoda

Paganella ski je nejmodernější a nejrychleji se rozvíjející lyžařské středisko v Itálii. Naleznete jej v samém srdci Brentských Dolomit v blízkosti Trenta. Návštěvníci Paganelly vždy nadšeně vyprávějí o nezapomenutelných výhledech na jezero Garda a horské masivy Brenta a Monte Bondone. Celkem zde naleznete 50 km perfektně upravovaných sjezdových tratí, 6,2 km běžeckých tras, 2 kabinové a 12 sedačkových lanovek a snowpark Dosson.

50 km sjezdovek, snowpark a wellness centrum

Není náhoda, že si Paganellu vybrala norská reprezentace v alpském lyžování jako svoje tréninkové centrum. Z vrcholu hory Paganella ve výšce 2 125 m n. m. vede hned několik parádních červených tratí. Zkušení lyžaři by jistě neměli vynechat 5 km dlouhou sjezdovku Olimpionica, doporučujeme také novou červenou sjezdovku Lupetto o délce 1 400 m. Středisko myslí i na rodiny s dětmi, v areálu se nachází 4 zábavní parky na sněhu a další doprovodný program pro děti. Odpočinout si můžete v relaxačním a wellness centru AcquaIN.

Ubytování v Hotelu Piancastello 500 m od sjezdovky

Příjemný rodinný Hotel Piancastello se nachází na klidném místě asi 500 m od centra Andala a sjezdovky. Skibus je jen 50 m. Nejbližší obchody, bary a restaurace naleznete do 300 m. K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, společenská místnost s krbem, herna pro děti (částečně za poplatek, info v hotelu), parkoviště a WiFi za poplatek. Standardně zařízené dvoulůžkové pokoje mají možnost až 2 přistýlek, vlastní sociální zařízení, TV, telefon, fén a trezor.

Na vyžádání možná bezleková, vegetariánská nebo bezlaktózová strava.

Důležité informace

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.Dopravní a obecné informace:

MÍSTA A ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ

Základní trasa: Brno (17.30 hod.), Velké Meziříčí (18.15 hod.), Jihlava (18.45 hod.), Humpolec (19.00 hod.), Praha (20.30 hod.), Beroun (21.10 hod.), Plzeň (22.00 hod.), Rozvadov (22.50 hod.)


Svozová trasa: Ostrava (14.30 hod.), Frýdek-Místek (14.50 hod.), Nový Jičín (15.10 hod.), Hranice (15.40 hod.), Olomouc (16.15 hod.), Prostějov (16.40 hod.), Vyškov (17.00 hod.)


Důležitá upozornění:

 • Všechna nástupní místa po trase do Prahy jsou svozová a může se stát, že v Praze bude nutné přestoupit ze svozového autobusu do základního autobusu, který pojede přímo do lyžařského střediska. Ve výjimečných případech je nutné přestoupit do jiného autobusu v Brně. V rámci jedné cesty na zájezd je realizován maximálně jeden přestup z jednoho autobusu do druhého.
 • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 2.2.2018 do 20.3.2018 - poslední odjezd do Itálie.
 • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
 • Svozová trasa z Ostravy pokračuje dále ve směru na Brno – Prahu – Plzeň – Rozvadov.
 • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
 • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
 • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
 • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
 • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

CHECK IN/CHECK OUT: ve většině případů se klienti převlékají do lyžařského oblečení přímo v autobusu nebo na parkovišti, příp. na toaletách. K převlékání a k úschově zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží pouze u některých hotelů společenská místnost. Ubytování v hotelu (check-in) je umožněno standardně nejdříve od 14.00 hodin. Vystěhování z pokojů (check-out) je obvykle do 09.00 hodin.


MÍSTENKY DO AUTOBUSU
Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.


INFORMACE K ZAVAZADLŮM
Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč. Každé zavazadlo bude vybaveno identifikačním náramkem, který obdržíte od pana řidiče před uložením zavazadel do zavazadlového prostoru. Na základě tohoto náramku Vám bude následně zavazadlo také vydáno v cílové destinaci.22. 3. 2018

Galerie

Zájezd nemá žádné volné termíny.

Místo ubytování – Hotel Piancastello

Předpověď počasí na 14 dní

Místo ubytování – Hotel Piancastello

Skoro zataženo
Středa 16. 1. 2019 20%
High 8° / Low -4°
Skoro zataženo
Většinou zataženo. Nejnižší teploty -4 ° C.
Částečně oblačno
zítra 17. 1. 2019 20%
High -2° / Low -8°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty -1 ° C. Vítr ZJZ o rychlosti 15 - 25 km/h.
Jasno
pátek 18. 1. 2019 0%
High -6° / Low -11°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty -5 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 30 km/h.
Částečně oblačno
sobota 19. 1. 2019 10%
High -8° / Low -11°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty -8 ° C. Vítr SSZ o rychlosti 10 - 15 km/h.
Částečně oblačno
neděle 20. 1. 2019 0%
High -7° / Low -9°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty -7 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h.
Jasno
pondělí 21. 1. 2019 10%
High -7° / Low -11°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty -6 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h.
Jasno
úterý 22. 1. 2019 10%
High -7° / Low -10°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty -7 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h.
Sněhové přeháňky
středa 23. 1. 2019 50%
High -8° / Low -9°
Sněhové přeháňky
Odpoledne se vytvoří sněhové přeháňky. Nejvyšší teploty -8 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h. Pravděpod. sněžení 50 %.
Sníh
čtvrtek 24. 1. 2019 60%
High -8° / Low -10°
Sníh
Sníh. Nejvyšší teploty -8 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 30 km/h. Pravděpod. sněžení 60 %. Sněhové srážky 7-12 cm.
Částečně oblačno
pátek 25. 1. 2019 10%
High -7° / Low -11°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty -7 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 30 km/h.

Celkové hodnocení 87,6 % (Hodnocení 179×)

Delegát:
80,3 %
Ubytování:
91,1 %
Doprava:
87,9 %

Radek H. (17. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lucie M. (17. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Výborné jako vždy ...Akorát ty zavřené toalety v autobuse zase:-/ ..člověk by ji,m třeba udělal i kšeft a kuopil pití, ale to nejde. Tak se mějte fajnově L.
Lucie M. (17. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Výborné jako vždy ...Akorát ty zavřené toalety v autobuse zase:-/ ..člověk by ji,m třeba udělal i kšeft a kuopil pití, ale to nejde. Tak se mějte fajnově L.
Filip Š. (19. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Tradičně naprostá spokojenost. Řidiči, autobus, hotel, prodejce - vše na 100 % 🙂
Renata M. (17. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Pro všechny veliká pochvala !
Libuše V. (17. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Super předvánoční lyžovačka, uvažujeme o zopakování
Vladimír P. (17. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dlouhé a zbytečné přestávky během cesty při nich se během noci několikrát plně rozsvítil autobus a všichni, ač by mohli nerušeně spát, se zbudili včetně malých dětí, normální šikana . Chladněji na pokoji. Večeře podávané příliš pozdě, vzhledem k malým dětem, které bývají účastníky zájezdu.
Martin Ř. (15. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Trochtová K. (17. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Magdaléna B. (15. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kateřina S. (15. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr H. (15. 12. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Marie K. (14. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
převlékání na parkovišti a donášení tašek v dešti k hotelu, které podle slov majitelky šlo domluvit bez problémů a nabírání klientů do jiných autobusů, které se tam v pohodě vešly, ačkoli dle slov paní delegátky ani jedno nebylo možné, trochu na kráse zájezdu ukouslo. jinak hotel výborný, pokoje príma, jídlo vynikající.
Sarka M. (14. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Vladimíra K. (24. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Radek H. (24. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Řidiči cestou tam bez připomínek. Cestou zpět jízda postádala plynulost,necítili jsme se od počátku bezpečně. Po nehodě špatná informovanost cestujících. Doporučujeme dojednat na příští rok večeře o hodinu dříve na 18:30 a možnost osprchovat se před odjezdem po celodenním lyžování - i za poplatek. Celkově vynikající zájezd a příští rok jedeme s vámi znovu...
Blanka S. (22. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
problem je odjezdove misto v Praze, nebot kazdy neni prazak, a pokud prijedete v pul ctvrte do Prahy - metro jezdi az od 5hodin, nemame se jak dostet na hlavni nadrazi. Odjezd od kopule byl mnohem lepsi...
Radek V. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kamila D. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Miroslav D. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Vše super , OK.
Aneta J. (20. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Možná snad jen ranní příjezd do Prahy a vysazení na Strašnické odkud ve 3h ráno nic nejede. Preferovala bych hlavní nádraží
Milan N. (18. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dobrý den,jedinou připomínku bych měl k dopravě,když jsme jeli v únoru řidiči nám pustili několik filmů a cesta rychle utekla,nyní tam nebyl puštěn ani jeden a zpět pouze do 21.15.hod.a cesta se vlekla.Jinak jsme velice spokojeni jako každý rok.Děkujem Milan Novotný
Martin P. (16. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Při zpáteční cestě nám byla v zadní části autobusu zima. I když jsme požádali řidiče, aby přitopil, teplota se výrazněji nezvýšila.
Tomáš U. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kristýna B. (12. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Nebyla jsem tentokrát spokojená s 2.chodem jídla - velmi mastné brambory. Dále mne velmi rušila skupina irských studentů, jejichž chování bylo neúnosné, hlavně ve večerních hodinách. Nikdo to ale nehodlal řešit.
Milada K. (10. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Miroslav V. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ivo N. (4. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dobrý den,dovolím si trochu zhodnotit Váš zájezd.Vezmu to tedy od konce.Co se týče ubytování a polopenze tak naprostá spokojenost.Jídlo vynikající,ubytovaní,personál za mně super.Paní delegátku těžko hodnotit,co musela to řekla a víc jsme ji naštěstí nepotřebovali.Řidiči i bus v pohodě,v dnešní době už naštěstí standartní kvalita.A ted negativa.Podmínky zájezdu jsme se dozvěděli až po zaplacení zájezdu.S tím souvisí moje hlavní výhrada.Přijet po noci v autobuse na parkoviště u lanovky tam oznámit zájezdu že si mají vytahat kufry a převléct se někde venku za busem před zraky všech to se my zdá fakt za hranou.Copak by to nešlo vyřešit trochu kulturněji? Připadal jsem si jak největší socka! S paní delegátkou jsem se na toto téma v klidu pobavil a bylo my řečeno že pokud se mi to nelíbí tak příště nemám jezdit.Tak asi tak.Počasí nám bohužel nevyšlo ale to samozřejmě neovlivníte.Určitě se chceme do Andala vrátit jen ještě nevíme kdy a s kým. S pozdravem Ivo Navara s dcerou.
Olga L. (4. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lucie Z. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Martina Š. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Alena P. (6. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Monika C. (4. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Doporučila bych lépe zorganizovat příjezd do Andala, abychom se nemuseli převlékat venku v bahně, dešti a zimě. Taky přestupy z autobusu do autobusu jsou chaotické a hrozí výměna věcí - v horším případě ztráta. Děkuji
Alena B. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Zájezd příjemný ale velkou vadou bylo záměrné protahovaní doby jízdy autobusem, který měl nefunkční záchod a netopil
Aleš P. (2. 3. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Adéla S. (28. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr H. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Autobus by mohl zajíždět blíže k hotelu, v případě zranění účastníka zájezdu by mohl místní delegát poskytnout větší podporu a součinnost. Řidiči autobusu byli skvělí a stejně tak i personál hotelu.
Jiří Š. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lenka J. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
ubytování v údajně klidném a luxusním hotelu Piancastello se nekonalo. Za dobu, kdy jezdíme s CK ( několik let), rozhodně nejhorší hotel !! přístup delegátky otřesný ! žádný jiný pokoj nebyl údajně k dispozici a ani neměla snahu nalézt jiný hotel, když jsme ji požádali. problém řešila s majitelkou mimo nás. Měli jsme dojem, že bydlíme na studentské koleji a ne v luxusním hotelu. Druhá noc nebyla lepší, přes stěnu protékala voda na toaletě až do ranních hodin !! Do hotelu Piancastello již NIKDY nepojedeme.
Dagmar H. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Silvie M. (26. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kamila M. (24. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jana K. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jana B. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Vladimir A. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Byl jsem zvyklý v předchozích zájezdech z Paganelly se do Plzně vracet kolem 1:30 až 2:00 hod. Nyní tomu bylo ve 3:30. Vzal jsem s sebou 2 dvojice známých z K. Varů s tím, že se standardně vracíme jak výše uvedeno a že chodím ještě ten den po lehkém dospání do práce. Oni se na základě této mystifikace přihlásili. Problém vidím m. j. v odjezdu, který byl kolem 19:00 hod.. Pokud je včasný dojezd busu ráno, odpočinek řidičů, doporučil bych dát odjezdu prioritu. Chápu, že se to netýká dalších cestujích např. z Brna. Dále bych vítal produkt, kdy bych dal 2 turnusy s 5 dny lyžování s tím, že bych přeskočil jednu dopravu a neměl zdvojený skipass na den odjezdu a příjezdu dalšího busu. Jde to udělat při volné kapacitě v busu a to se právě 25.2.přihodilo. Zdravím. Vladimír Albert
Iveta M. (22. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Zprávu, že nelze zajet až k hotelu jsme se dověděli až když nás autobus vysazoval na hlavní ulici a po celodenním lyžování do kopce táhli veškerá zavazadla včetně lyží. Myslím, že by tato informace měla být uvedena i u popisu hotelu.
Mirka W. (18. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Stanislav M. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lenka H. (20. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Bohdana K. (18. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
V hotelu chybí lyžárna na sušení lyžařských bot a na pokoji radiatory moc netopí, protože tam bylo podlahové topení. Boty nebyly kde sušit. Jinak vše ok.
Dagmar K. (18. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ocenila bych možnost si zakoupit místenky, jak je uvedeno následně ve voucheru. Při objednávce mi bylo řečeno, že to nelze. Již podruhé jsme tedy cestovali na sedadle, kde jsme měli před sebou přepážku u schodů, což nebylo příjemné. Jinak vše naprosto vynikající, určitě pojedeme zas!
Aleksey N. (18. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Martin S. (4. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Alena J. (8. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ivana G. (8. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Mrzelo nás, že nám nevyšel původně objednaný pobyt na Marilleva / Folgarida, ale vše nám bylo vynahrazeno v hotelu Piancastello.
Petr S. (8. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Krásná bezstarostná dovolená skvěle zařízená
Dagmar V. (6. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
K. (4. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Moc se nám tam líbilo, hotel pěkný, jídlo výborné, milý personál, na pokoji jsme měli zimu
Jana D. (4. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr C. (4. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Martina J. (2. 2. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Růžena K. (31. 1. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jana B. (31. 1. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Autobus nezajíždí přímo k hotelu. Jinak vše super, jela bych ještě jednou a to hned.
Václav D. (25. 1. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Romana P. (19. 1. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ondřej B. (21. 1. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kateřina T. (19. 1. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Autobus na zpáteční Cestě byl pokazeny. Něco bylo s kolem a šílené to házelo. Dokonce jsme i vjeli do protisměru jak to hazelo
Lukas Z. (19. 1. 2018)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kateřina B. (15. 12. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Daniela J. (15. 12. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kateřina U. (15. 12. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Klára J. (15. 12. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Všechno úžasné naprosto, také díky počasí. Podle mého názoru delegátku práce příliš nebaví, na některé dotazy klientů odpovídala s despektem a byla často nepříjemná. Přesto zájezd proběhl bez problémů a tímto Vám děkujeme a také řidiči Frantovi za bezpečnou a zábavnou cestu.
Jiří Š. (15. 12. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Karolína L. (31. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ivana T. (29. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Stále čekám na můj přeplatek 2,195,- který jste odeslali 29.3., dnes je 5.4. a stále nic nedorazilo, Tomanová
Lucie S. (29. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Pavla B. (25. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Michal N. (25. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Robert D. (25. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dobrý den, bylo by fajn mít pravdivé informace. Už před odjezdem jsem se ptal jestli autobus zastaví před hotelem. Byl jsem ujištěn že ano. Což nebyla pravda......... Mohu Vám poskytnout fotky, že autobus vyjede až nahoru. (polský zájezd). Dvořák
romana š. (25. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Moc se mi líbilo, hlavně pani delegatka byla sympatická a šikovna!
Tereza K. (23. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
V koupelně byly ucpané odpady a voda nám protýkala do koupelny ze sprchy i ze záchodu.Po poněkud komplikované domluvě na recepci, byla věc bezodkladně řešena a od té doby už nebyl důvod stížnostem. Delegátka, odsunula řešení na později, takže jsme museli věc řešit sami.
Vladimíra K. (23. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Katarina Č. (23. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Cesta, pobyt, ubytování, strava a i lyžování naprosto bez problému, vše vynikající!!!Můžu jenom doporučit. Katka
Petra Č. (21. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Bohužel nás autobus nedovezl před hotel, vystupovali jsme na rušné hlavní cestě mezi projíždějící auta a zavazadla jsme museli nést do kopce cca 200 m, přičemž se někteří museli vracet, protože to neunesli, hlavně, když měli sebou děti a museli dávat pozor, aby je něco nepřejelo. Jinak jsme byli s delegátkou paní Zuzanou velmi spokojení a také i s ubytováním bylo všechno v pořádku. Děkujeme
Daniel J. (21. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Eva D. (19. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr Z. (19. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ivana L. (19. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Trochu mi vadilo prevlekani na parkovišti.
Ing. Tomáš Š. (17. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lenka B. (17. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lucie B. (17. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Pavlína S. (17. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
spokojenost,jen kdyby bylo možno jezdit autobusem z Hlavního nádraží v Praze,jako před dvěma lety,cestování vlakem z Pardubic a metrem na Strašnickou hrozný a při zpáteční cestě si volat Taxi v Praze ve 3.h.ráno-nebylo příjemný cestování s věcma..:(..jinak dík a naviděnou-Sedlářová
Blanka M. (17. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Delegátka Zuzana byla úžasná - poskytované informace a hlavně degustace v místním řeznictví. Hotel jsem navštívila při svém pobytu již po 3. a služby a kuchyně jsou skvělé.
Hedvika V. (15. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Karel J. (11. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jana D. (13. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Aleksey N. (9. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dagmar K. (11. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jitka T. (11. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dobrý den, jedině snad, že se nedaly vyložit věci u hotelu. Příští rok pojedeme určitě zase. Thimová
Věnceslava S. (11. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Byli jsme velice mile překvapeni nejen ubytováním, ale i skvělým jídlem. Děkujeme.
Jitka K. (9. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Vladimir L. (7. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Monika C. (5. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Prosím, ve dvoupatrovém autobuse neobsazovat sedadla, kde sedíte v proti směru jízdy, když jsou ještě volné místa jinde. Než se domluvíte s řidičem, tak volné místa jsou již obsazené spolucestujícími, kteří mají potřebu se roztahovat přes celý autobus a vaše prosby je nezajímají. Tohle mi pokazilo jinak výborný dojem ze zájezdu.
Vladimír R. (1. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Nestálo by za úvahu očíslovat autobusy, aby nebyl chaos při odjezdu ? Přeci jen velké číslo je vidět z dálky a nemusí se přenášet zbytečně zavazadla....
Silvie K. (1. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Letos po třetí v Paganelle na lyžovačce s Kormidlem a opět super !!!! Bezvadná organizace...velké díky patří Pánům řidičům..hlavě panu Martinovi. Když jsem tak pozorovala jeho svatou trpělivost při překládání, nakládání zavazadel a lyží, trpělivé a opěrtovné vysvětlování cestujícím co a kam dát...a to pořád dokola, tak před ním a ostatními řidiči fakt smekám. Za skvělou cenu odpovídající luxus !!! Nemusím snad ani psát, kam a s kým pojedu příští rok ?! Kormidlo je jasná volba 🙂
Jaroslav V. (1. 3. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
uvítal bych rychlejší návrat, kratší zastávky, dřívější čas dojezdu do Prahy
Jaroslav J. (27. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
V autobuse bylo méně prostoru ,pro lidi menší výšky zřejmě dostačující. S řidiči spokojenost. Delegátka vynikající, hotel velmi příjemný, strava výborná v dostatečném množství. Na pokoji se mohlo trochu více topit kvůli sušení věcí, jinak teplota v pokoji příjemná. Celkově se nám pobyt líbil.
Michaela M. (27. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petra S. (27. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jan J. (27. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Převlékání po příjezdu u sjezdovky venku v dešti a blátu bylo dost síla. Alespoň pár laviček by pomohlo.
Zuzana N. (27. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Roman L. (24. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Převlékání v den příjezdu na parkovišti je nedůstojné. Tento typ zájezdu již příště neobjednáme.
Tomáš C. (5. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Diana B. (7. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Řidiči při cestě tam 7.2.2017 naprosto úžasní, příjemní a velká chvála, při cestě zpět už tak ochotní nebyli. Celkově jinak velmi příjemný zájezd bez komplikací a spokojenost. Děkuji, Blažková Diana
Světla Š. (5. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kromě převlékání v autobuse bylo vše dobré. Možná by to chtělo vymyslet pro případy deště, jako jsme to měli my, řešení pro převlékání. Vyhodit kufry a ostatní věci ven do louží není ideální.
Petra S. (5. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Převlékání v autobuse bylo velmi nepříjemné😔. Jinak byl zájezd perfektní, ubytování bezchybné, komunikace s kanceláří rychlá a velmi příjemná👍🏻.
Martin C. (3. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Alena L. (3. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Při vykládání zavazadel první den po lyžování by bylo lepší použít celtu pod zavazadla, protože bylo dost mokro a některé oblečení v zavazadle jsem měla mokré. Při zpáteční cestě prosím hlaste výstupní zastávky - málem jsem zaspala v Praze ve čtyři ráno. Jinak ale skvělý zájezd. Díky moc.
Ivana H. (1. 2. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jen by stačila místnost k převlečení v den příjezdu na lyže.
Marcel V. (25. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Krásné prostředí,výborné jídlo,delegátka Zuzanka měla vše pod kontrolou.Jediné mínus-studená garáž na lyžařské věci.Loňský hotel Bottamedi,neměl chybu.Děkujeme za nádherný zážitek a těšíme se na příští rok.
Štěpánka K. (25. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
nepříjemné je převlékání první den v autobusu/mino autobus na parkovišti
Radka S. (25. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr I. (25. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
S Vaším zájezdem jsme byli opravdu velmi spokojeni. Vše od začátku až dokonce bylo skvěle zorganizováno. Rádi s Vaší cestovní kanceláří pojedeme znovu. Rádi s Vaší cestovní kanceláří pojedeme znovu.
Lukáš K. (25. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Marie K. (25. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Václav Ř. (23. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kamil V. (23. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
První večer bylo vlahé topení a tekla vlažná voda. Druhý den bylo již vše v pořádku. Výborné jídlo, škoda že nebyla zelenina na snídani. S podklady mi nebyla posláno cestovní pojištění a pojištěnecká kartička. Po upozornění bylo dodáno následující pracovní den po obědě.
Jiří H. (23. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Určitě zajistit proti pohybu vaky s lyžemi v přípojném vozíku za autobusem. Mám na několika místech prořezaný vak a sedřenou barvu na hůlce.
Tereza S. (23. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Velice děkujeme za příjemný pobyt. Určitě Vaší cestovní kancelář znovu využijeme.
Miroslav N. (20. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Komunikace s cestovní kanceláří vynikající, řidiči a doprava vynikající, delegátka taktéž vynikající. Co se týká ubytování, zde je nesoulad s časem snídaně a odjezdem skibusu, nelze stihnout začátek lyžování a údajně nešlo posunout snídani o cca 1/2 hodiny dříve, ovšem po příjezdu italského zájezdu nebyl najednou problém snídani o 1/2 hodiny posunout dříve, což je vůči zahraniční klientele minimálně neseriózní. Vzhledem k tomu, že bychom rádi příští rok opět s Vámi cestovali na lyžařský zájezd věříme že ve výběru hotelů budou hotely se serióznějším přístupem. Jinak moc díky.
Evel M. (20. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Skvely hotel
Lenka H. (20. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
V hotelu byly snidane od 8.00. Skibus, ktery jede 1 za 40minut mel odjezd 8.15, coz se clovek nestihne nasnidat a obout. Delegatka tvrdila ze "s nimi nehne". Posledni den prijeli Italsti klienti a pro ty otevreli jidelnu v 7.30. Pripada mi az sproste, ze pro kazdeho jine meritko. Pro cechy nic nejde a prijedou italove a jde vsechno. Tak nevim jestli je to chyba delegatky, nebo jsme v zahranici takovy "póvl" ze nemame narok na to na co ostatni. Tahle situace rozhorcila vetsinu klientu nadeho zajezdu.
Aleš H. (18. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Vynikající strava v hotelu, pěkné útulné pokoje a hlavně teplo na pokojích. Delegátka Zuzana starostlivá, velice ochotná a obětavá. Patří jí veliké poděkování za vyřízení všech nečekaných záležitostí v souvislosti s úrazem.
Yvona H. (18. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
jedinou připomínku mám ohledně času pro snídani Snídaně začíná v půl osmé a první skibus jede 8:20, což je hodně málo času se v klidu nasnídat a pak plně využít zaplacený skipas. Ranní lyžování je nejlepší, neboť jsou upraveny sjezdovky,
Alena V. (16. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Škoda, že paní delegátka nedokáže klientům podat více informací o konkrétní lyžařšké oblasti, kde působí.Bohužel nedokázala ani poradit a dát tipy na místa, která jsme chtěli v Andalu navštívit. Stejně tak chyběli důležité informace související s hotelem.
Iveta K. (16. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Naprostá spokojenost...příští rok jedeme zase 🙂
Petra P. (14. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
řidiči cestou do paganelly byli úžasní. Strava v hotelu tentokrát trochu zaostávala (řízek a pečené brambory, kuře a hranolky),ale zeleninový bar je skvělý. Snídaně naopak oproti minulému pobytu nabízely toho ještě více. Jídlo je neustále doplňováno, mají úžasné čerstvé pečivo.
Pavla V. (12. 1. 2017)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dagmar V. (15. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Pavlína H. (15. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Byla jsem ubytovaná v Bottomedi
Bohumil N. (9. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Nebyli jsem spokojeni s Delegátkou- několikrát se přihodilo, že klienti zájezdu nevěděli některé podstatné informace jako kdy je večeře, že se mají vracet permice po posledním dni na kase... Naštěstí byla dobrá nástěnka v hotelu, která nám prozradila více než delegátka... Ona možná ty informace říkala a byla přsvědčena o tom, že jí všichni slyší, ale neyblo tomu tak...(napřílad:když sdělovala informaci ohledně času návratu k autobusu po prvním dni lyžování, křičela to tam na parkovišti ráno, když se všichni převlékali a lidé co byli ještě v autobusu, tuto informaci nemohli slyšet a také dorazili o půl hodiny déle po lyžování, pritom to stačilo říci dvě jednoduché věty, když nám předávala skipasy, že je máme poslední den odevzdat na kase a že dnes se sejdeme u autobusu kolem 16-té hodiny.... Neustále doplňovala informace a její projev byl naprosto zmatený.... Většina co byli na zájezdu se mnou a to nejen má parta, na delegátku dosti hořekovali.... Nebýt nástěnky, tak jsme měli několik milných informací a některé bychom se nedozvěděli vůbec... Lyžování bylo super, prostředí hotelu a jídlo bezvadné a nejlepší z celého zájezdu byli řidiči zpět- Jiřík a Jiřík, kteří nás nesmírně bavili... Shrnu-li to, tak vše až na delegátku bylo vše super. Děkuji za zájezd.
Kateřina N. (15. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Delegátka zájezdu byla nepříjemná a neochotná při předávání skipasů. Do hotelu na informační schůzku nedorazila a neomluvila se, údajně informace předala jedné člence, ale vzhledem k tomu, že nikdo nic nevěděl, tak o tom silně pochybujeme. Informace jsem si museli přečíst na nástěnce a dále jsme museli hledat zastávku skibusu a jiné potřebné informace, na které bychom se zeptala přímo jí. Dále si myslíme, že by autobus mohl bez problému zajet až k hotelu Piancastello a nemuseli bychom táhnout zavazadla z hlavní silnice až do hotelu. Dojet k hotelu se dá jednoduše ulicí před odbočkou, kde nás vysazoval autobus a pan řidič by nemusel ani couvat, pouze by rovně vyjel. A mimo jiné jsme měli přání na místa v autobuse v blízkosti známých, v mailu bylo napsáno, že bude zařízeno, avšak nestalo se a nebyli jsem jediní, kteří měli se zasedacím pořádkem problém ohledně přislíbení a následného nesplnění.
Alena M. (15. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Byli jsme ubytováni v hotelu Bottamedi
Regina K. (11. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Díky delegátce jsme při odjezdu stáli 1 hod. 20 min. v zimě venku, místo abychom čekali v teple v hotelu. Za celý pobyt byla její užitečnost nulová. Patrový autobus hodně prodlužuje a komplikuje všechno nakládání a vykládání, na tento typ zájezdu je to moc lidí. Řidiči to zvládali skvěle a musím ocenit jejich nasazení a organizační schopnosti.Hotel a jídlo super!
Jitka P. (13. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Tereza D. (11. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Magdaléna K. (11. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
nad očekávání skvělé
Tomáš Š. (11. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dobrý den, v první řadě bych chtěl pochválit prodejkyni paní Vyorálkovou, která byla velmi milá a rychlá vše dokázala velmi rychle zařídit i změnit. CO se týká pobytu byl velmi kvalitní a vše proběhlo nadmíru očekávání. Pouze delegátky absolutně neznaly středisko a hotely. To bych doporučoval, aby se změnilo. Kdyby na našem hotelu nebydlel jeden člen, který již na tomto stejném pobytu byl, tak bychom nevěděli žádné informace ohledně odjezdu, stravy apod. A také nám paní delegátka řekla abychom šli už čekat na autobus ven, kde jsme na odjezd čekali přes hodinu a půl v zimě to bylo nepříjemné. Určitě budeme mít zájem opět navštívit stejné středisko a hlavně i hotel v příštím roce s Vaší CK, jen prosím více proškolit a zajistit trénink jednotlivých delegátů za tu dobu se u nás vystřídaly dvě dámy. S díky Tomáš Šubrt
Eva J. (9. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Řidiče jsem musela zprůměrovat. Cesta do Paganelly řidiči 4 body, cesta zpět 10 bodů.
Miroslav J. (20. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Teplota na pokojích hotelu nebyla dostatečná, resp. na pokojích byla zima
Miroslav Z. (7. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Roman M. (7. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Aleš V. (5. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Tomáš R. (5. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Martin Š. (5. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Kristýna B. (3. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Velmi si ceníme profesionality řidičů, kteří nás na místo dopravili a zase odvezli zpět do ČR. V Paganelle a to i v hotelu Pian Castello jsem byla již podruhé a nemám ani jednu výtku.
Petr N. (3. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr V. (1. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ondřej K. (3. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lucie K. (1. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jiří B. (1. 3. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Šárka P. (26. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Zájezd se nám celkově líbil, strava na 1 a ubytování na 2. Horší to bylo s pány řidiči, kteří byli více než důležití a stále se dožadovali chvály. Navíc jejich vyjadřování bylo hodno 5.cenové skupině. Ráda chválím sama od sebe, ne když si o to někdo říká, ale za co jim skutečně patří pochvala, je super autobus a bezproblémová jízda. Děkuji a přeji pěkný den, Pokorná
Ilona B. (28. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dovolená se nám moc líbila, pěkný autobus, dobré ubytování, jídlo a skvěle zorganizováno! Určitě pojedeme znovu. Děkujeme Bečkovi
Miroslava Š. (28. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Služby CK České kormidlo využíváme již třetím rokem a jsme spokojeni po všech stránkách.
Vladislav Š. (24. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Nelíbilo se mi že jsme měli první den zkrácené lyžování o hodinu a při zpáteční cestě přesedání do druhého autobusu
Iva K. (20. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
velmi spokojen jsme byli s přístupem a chováním p. Vyorálkové a obou řidiču Karla i Martina. Výhrady bych měla k filmu který řidiči pustili na cestě zpátky-katastrofický film o tsunami, který byl na cestě z odpočinkové dovolené naprosto nevhodný a i ostatní cestujícím se nelíbil. Ubytování bylo standartní a čisté až na plíseň kolem oken. Vůbec nám nevyhovoval čas večeří, v 19:30 je příliš pozdě na tak velké jídlo. Slečna delegátka byla příjemná ale vidělijsme ji jen v den příjezdu a pak už ne, myslím že by bylo lepší kdyby byla klientům k dispozici na ubytování každý den v určitém časovém rozmezí. Aź na pár výše zmíněných nedostatků byl zájezd příjemný 🙂
Alena F. (24. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Až na cestu zpět, kdy nás řidiči za velkého chaosu se snažili po hodině jízdy přemístit do jiného autobusu. Mělo to být pro náš komfort, ale patrový autobus s velkým množstvím místa, jsme vyměnili za běžný dálkový autobus plně obsazený... lepší komfort, jsem nezaregistrovala a cesta se díky tomuto přestupu prodloužila skoro o dvě hodiny. Jinak jsem byla se vším ostatním maximálně spokojená.
Jaroslav V. (24. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Piancastello-velmi dobrá úroveň jídla oproti Costa Verde. Vynikající úroveň zájezdu zkazilo pouze více než 3 hodinové zdržení a přesedání při návratu. Myslím, že jste tím přišli o několik zákazníků pro příští sezónu. Alespoň co člověk odposlechl. Můj návrh - zamyslete se více při obsazování zájezdů, hotelů a termínů i nad místy nakládky a vykládky zákazníků. Myslím, že např. Praha + Plzeň + Beroun by jistě obsadila jeden autobus tak, aby se nemuselo čekat a přesedat.
Adéla F. (24. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Lepší organizace dopravy, například vynechání nesmyslného přestupování na benzínové pumpě v Bolzánu.
Zdenka R. (22. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Monika A. (22. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Jaroslava F. (22. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Radovan F. (22. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Libuše Š. (22. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Petr C. (16. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
V hotelových pokojích byla zima.A chybí v hotelu uzamykatelná lyžárna.
Karel K. (20. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Doprava tam přes den večer ubytovat plus 4 dny lyžovani
Jiří Š. (20. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Ivan S. (14. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Silvie K. (16. 2. 2016)
Celkem:
Delegát
Ubytování:
Doprava:
Dobrý den, jsem velmi spokojená a nadšená z lyžařského zájezdu do Paganelly. Byli jsme s Vámi již po druhé. Pokud na lyže, pak jedině s Kormidlem...tím Českým :-). Mockrát děkujeme za nevšední zážitky. Silvie Kolouchová

Položte dotaz k nabídce

Souhlasímse zpracováním osobních údajů dle Všeobecných podmínek

se zasíláním newsletteru (lze kdykoliv zrušit)

Hotel Piancastello – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně***

Rezervujte online

Vyberte si počet osob, termín apod., spočítejte cenu, přidejte do košíku a jednoduše si rezervujte termín online. Pokud máte dotazy nebo chcete nákup uskutečnit po telefonu, volejte na tel.: 511 444 350, rádi Vám poradíme

Ostatní informace

Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je CK České kormidlo, s.r.o, IČO: 26785871. V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Zákaznická podpora

Volejte, pokud chcete doplňující informace o nabídkách nebo potřebujete poradit s nákupem. Naše zákaznická podpora se Vám bude ochotně věnovat!

Poptávky na nekonkrétní ubytování zasílejte prosím na e-mail: objednavky@ceskekormidlo.cz

511 444 350

Otevírací doba

Po–Čt 7.00–20.00
Otevřeno do 18.00 hod., dále jen mail nebo tel.
Pá 7.00–17.00
Otevřeno do 17.00 hod., dále jen mail nebo tel.
So 7.00–20.00
Ne 7.00–20.00
Pouze online rezervace (kancelář je zavřená)

Nepřehlédněte

Filmova_soutez_film_placeholder_02

Hledejte soutěžní filmy u nabídek a hrajte o iPhone nebo dovolenou pro dvě osoby! Více

Jak se jmenuje soutěžní film, který se dnes objevuje u popisu zájezdů?

Marečku, podejte mi pero!Vrchní, prchni!

Souhlasím
se zpracováním údajů dle podmínek


se zasíláním newsletteru (lze kdykoliv zrušit)

Denně můžete poslat max. jednu odpověď

Valentýn (14. 2., čtvrtek)

Rezervujte online

Vyberte si počet osob, termín apod., spočítejte cenu, přidejte do košíku a jednoduše si rezervujte termín online. Pokud máte dotazy nebo chcete nákup uskutečnit po telefonu, volejte na tel.: 511 444 350, rádi Vám poradíme

Ostatní informace

Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je CK České kormidlo, s.r.o, IČO: 26785871. V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Zákaznická podpora

Volejte, pokud chcete doplňující informace o nabídkách nebo potřebujete poradit s nákupem. Naše zákaznická podpora se Vám bude ochotně věnovat!

Poptávky na nekonkrétní ubytování zasílejte prosím na e-mail: objednavky@ceskekormidlo.cz

511 444 350

Pracovní doba
Po–Čt 7.00–20.00
Otevřeno do 18.00 hod, dále jen mail nebo tel.

Pá 7.00–17.00
So 9.00–17.00
Ne 15.00–20.00
Podpora pouze online (kancelář je zavřená)

Filmova_soutez_film_placeholder_01

Hledejte soutěžní filmy u nabídek a hrajte o iPhone nebo dovolenou pro dvě osoby! Více

Jak se jmenuje soutěžní film, který se dnes objevuje u popisu zájezdů?

Marečku, podejte mi pero!Vrchní, prchni!

Souhlasím
se zpracováním údajů dle podmínek


se zasíláním newsletteru (lze kdykoliv zrušit)

Denně můžete poslat max. jednu odpověď

Back To Top