Sport hotel Forte – 5denní lyžařský balíček – zalyžujte si ve 2 zemích***

×

Sport hotel Forte - 5denní lyžařský balíček - zalyžujte si ve 2 zemích

načítám termíny...
-20%

Sport hotel Forte – 5denní lyžařský balíček – zalyžujte si ve 2 zemích***

Itálie, Sella Nevea, Sella Nevea
Lyžařské, Doporučujeme, Náš tip, Se skipasem, Novinka roku 2017, Bezlepková strava, Vegetariánská strava, Lyžařský balíček, Hotel u lanovky/sjezdovky, Hotel s wellness, Termíny za 3990 Kč

Dnes od (cena za osobu)

4 990  3 990 

 • Lyžařský zájezd na 5 dnů/2 noci
 • Ubytování ve 3* hotelu Sport Hotelu Forte
 • Stravování formou polopenze
 • Snídaně i večeře formou bufetu
 • Lyžování ve 2 zemích - Slovinsko a Itálie
 • 30 km sjezdových tratí
 • Skipas v ceně
 • WiFi gratis v části recepce a baru
 • Doprava autobusem

Sdílejte nabídku přátelům

 • Popis
 • Mapa
 • Komentáře

Perfektní lyžování v Alpách – prolyžujte 2 země za 3 dny! Ubytování s polopenzí, doprava a skipas v ceně!

 • Lyžařský zájezd na 5 dnů/2 noci
 • Ubytování ve 3* hotelu Sport Hotelu Forte
 • Stravování formou polopenze
 • Snídaně i večeře formou bufetu
 • Lyžování ve 2 zemích – Slovinsko a Itálie
 • 30 km sjezdových tratí
 • Skipas v ceně
 • WiFi gratis v části recepce a baru
 • Doprava autobusem

2 střediska = 1 skipas – zalyžujte si v Itálii i ve Slovinsku

Ski areál Kanin/Sella Nevea je prvním přeshraničním lyžařským střediskem v širším evropském měřítku. Kanin/Sella Nevea nabízí 30 km rozmanitých sjezdovek, kde si každý lyžař najde něco pro sebe. Na italské straně se nachází převážně sportovní sjezdovky, které jsou využívány pro trénink sjezdových lyžařů Světového poháru. Mírnější slovinská strana nabízí úchvatné výhledy a za slunečného počasí lze dohlédnout až na Triglav a k Jadranu. Skiareál je vyhledávaný také milovníky freeridu a nespoutané přírody.

Ubytování v hotelu jen pár metrů od ski areálu

Tříhvězdičkový hotel Sport hotel Forte má velmi výhodnou polohu, protože se nachází pouze cca 80 m od lyžařského areálu Sella Nevea. Starší hotel je vhodný zejména pro nenáročné klienty, kteří vyhledávají blízkost ski areálu. Hotel je vybaven recepcí, restaurací, barem, společenskou místností s TV, venkovní terasou, WiFi připojením v části u baru a recepce, úschovnou lyží, 2 výtahy a parkovištěm. Po lyžování se můžete zrelaxovat v hotelové sauně (zdarma, rezervace v hotelu na recepci).

Jednoduše zařízené 2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a telefonem. Některé pokoje mají balkon (nelze garantovat).

Stravování probíhá formou polopenze – snídaně i večeře bufetové. Snídaně jsou sladké i slané se studenými i teplými nápoji, večeře jsou také bufetové – výběr z několika jídel, ovoce, zeleniny a dezertů. K večeři zdarma voda, ostatní nápoje za poplatek na baru. Je možné zařídit bezlepkovou/vegetariánskou – na potvrzení u CK.

Dopravní a obecné informace:

MÍSTA A ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ

Trasa: Ostrava (20.00 hod.), Frýdek-Místek (20.20 hod.), Nový Jičín (20.40 hod.), Hranice (21.10 hod.), Olomouc (21.45 hod.), Prostějov (22.10 hod.), Vyškov (22.30 hod.), Brno (23.00 hod.), Mikulov (23.55 hod.)

Část trasy Ostrava – Vyškov je svozová linka (min. počet osob pro uskutečnění svozu je 8 osob). Nástupní místa Ostrava – Vyškov jsou za příplatek 300 Kč/osoba.

TERMÍNY OD 16.3. DÁLE MAJÍ NÁSTUPNÍ MÍSTO POUZE V BRNĚ A V MIKUKLOVĚ

Důležitá upozornění:

 • V rámci jedné cesty na zájezd je realizován maximálně jeden přestup z jednoho autobusu do druhého – možnost 1 přestupu v Brně, kde bude finální zasedací pořádek.
 • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
 • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
 • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
 • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

CHECK IN/CHECK OUT: K převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě Sport hotelu Forte to bude většinou v hotelu, mohou ale nastat vyjímky.

MÍSTENKY DO AUTOBUSU
Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.

INFORMACE K ZAVAZADLŮM
Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč. Každé zavazadlo bude vybaveno identifikačním náramkem, který obdržíte od pana řidiče před uložením zavazadel do zavazadlového prostoru. Na základě tohoto náramku Vám bude následně zavazadlo také vydáno v cílové destinaci.

22. 2. 2018

Itálie Sella Nevea Sport hotel Forte

Komentáře a diskuze k nabídce

Pokud máte konkrétní dotaz k nabídce, volejte zákaznickou podporu na tel.: 511 444 350

Komentáře

Rezervujete online

Vyberte si termín a jednoduše si jej rezervujte online. Pokud máte dotazy nebo chcete nákup uskutečnit po telefonu, volejte na tel.: +420 511 444 350, rádi Vám poradíme

Zákaznická podpora

Volejte, pokud chcete doplňující informace o nabídkách nebo potřebujete poradit s nákupem. Naše zákaznická podpora se Vám bude ochotně věnovat!
Poptávky na nekonkrétní ubytování zasílejte prosím na e-mail: brno@ceskekormidlo.cz

 • +420 511 444 355

  Pracovní doba
  Po–Čt 7.00–20.00
  Otevřeno do 18.00 hod, dále jen mail nebo tel.

  Pá 7.00–17.00

  So 9.00–17.00
  Ne 15.00–20.00
  Podpora pouze online (kancelář je zavřená)

Zvýhodněné cestovní pojištění

Ke každému zájezdu si můžete rovnou přikoupit pojištění za zvýhodněnou cenu. Pojištění si k zájezdu přidejte v objednávce. Více o pojištění