Hotel Alle Tre Baite – 5denní lyžařský balíček se skipasem v ceně***

×

Hotel Alle Tre Baite - 5denní lyžařský balíček se skipasem v ceně

načítám termíny...
-6%

Hotel Alle Tre Baite – 5denní lyžařský balíček se skipasem v ceně***

Itálie, Alta Valtellina, Santa Caterina
Lyžařské, Zkrácené lyžařské, Doporučujeme, Náš tip, Doprava v ceně, Se skipasem, Novinka roku 2017, Lyžařský balíček, Hotel u lanovky/sjezdovky

Dnes od (cena za osobu)

6 590  6 190 

 • Lyžařský zájezd na 5 dnů/2 noci
 • Ubytování v hotelu Alle 3 Baite*** s polopenzí
 • Lanovka Santa Catarina Valfurva pouze 80 m
 • WiFi k dispozici zdarma
 • V ceně skipas pro oblast Bormio, Santa Caterina + San Colombano
 • Přes 100 km sjezdovek, snowparky i termály
 • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst
 • První den lyžování v Bormiu

Sdílejte nabídku přátelům

 • Popis
 • Mapa
 • Komentáře

Poloha:

Nezapomenutelné lyžování ve střediscích Bormio, Santa Caterina a San Colombano! Ubytování v hotelu Alle 3 Baite*** přímo u lanovky Valfurva + doprava a skipas v ceně

 • Lyžařský zájezd na 5 dnů/2 noci
 • Ubytování v hotelu Alle 3 Baite*** s polopenzí
 • Lanovka Santa Catarina Valfurva pouze 80 m
 • WiFi k dispozici zdarma
 • V ceně skipas pro oblast Bormio, Santa Caterina + San Colombano
 • Přes 100 km sjezdovek, snowparky i termály
 • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst
 • První den lyžování v Bormiu

Prolyžujte si 3 střediska za 3 dny

Santa Caterina je menší lyžařské středisko, které je vhodné převážně pro dobré lyžaře. Převažují zde náročné tratě, které prověří i otrlé profesionály. Ne nadarmo se zde v roce 2005 konalo Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování. Většina svahů je orientována na sever, proto zaručuje dobrou kvalitu sněhu přes den i během celé sezóny. Se skipasem Bormio e Valli si užijete lyžování nejen v Santa Caterině, ale i v přilehlých areálech Bormia a San Colombano. Celkem se tak můžete těšit na více jak 100 km lyžařských tratí. Po lyžování můžete svá unavená těla osvěžit v termálních lázních – Bormio Terme.

Ubytování v hotelu Alle 3 Baite***

Hotel s přátelskou atmosférou je umístěn na slunném a klidném místě, jen cca 80 m od sjezdovky a cca 650 m od centra horské vesničky Santa Caterina. Hned naproti hotelu je malý obchod. Bormio je vzdáleno 12 km. Zastávka skibusu leží pouze cca 10 m. Hotel je vybaven recepcí, restaurací, barem, tavernou, vytápěnou úschovnou lyží, parkovištěm (za poplatek), společenskou místností s TV, výtahem a WiFi připojením k dispozici zdarma.

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, SAT/TV, telefonem a trezorem. Některé pokoje mají balkon (nelze garantovat).

Stravování probíhá formou polopenze – bufetové snídaně, večeře výběr z menu. Nápoje k večeři jsou za poplatek.

První den vysadí autobus klienty hned ráno u vleku v Bormiu, po lyžování kolem 16.00 hod přejezd na ubytování do Santa Cateriny.

Dopravní a obecné informace:

MÍSTA A ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ

Základní trasa: Brno (17.30 hod.), Velké Meziříčí (18.15 hod.), Jihlava (18.45 hod.), Humpolec (19.00 hod.), Praha (20.30 hod.), Beroun (21.10 hod.), Plzeň (22.00 hod.), Rozvadov (22.50 hod.)

Svozová trasa: Ostrava (14.30 hod.), Frýdek-Místek (14.50 hod.), Nový Jičín (15.10 hod.), Hranice (15.40 hod.), Olomouc (16.15 hod.), Prostějov (16.40 hod.), Vyškov (17.00 hod.)

Důležitá upozornění:

 • Všechna nástupní místa po trase do Prahy jsou svozová a může se stát, že v Praze bude nutné přestoupit ze svozového autobusu do základního autobusu, který pojede přímo do lyžařského střediska. Ve výjimečných případech je nutné přestoupit do jiného autobusu v Brně. V rámci jedné cesty na zájezd je realizován maximálně jeden přestup z jednoho autobusu do druhého.
 • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 2.2.2018 do 20.3.2018 – poslední odjezd do Itálie.
 • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
 • Svozová trasa z Ostravy pokračuje dále ve směru na Brno – Prahu – Plzeň – Rozvadov.
 • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
 • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
 • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
 • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
 • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

CHECK IN/CHECK OUT: K převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě hotelu Alle Tre Baite to bývá většinou v autobuse, jelikož autobus přiveze klienty rovnou k vleku v Bormiu – první den lyžování v Bormiu.

MÍSTENKY DO AUTOBUSU
Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Lze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.

INFORMACE K ZAVAZADLŮM
Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč. Každé zavazadlo bude vybaveno identifikačním náramkem, který obdržíte od pana řidiče před uložením zavazadel do zavazadlového prostoru. Na základě tohoto náramku Vám bude následně zavazadlo také vydáno v cílové destinaci.

22. 2. 2018

Itálie Santa Caterina Hotel Alle 3 Baite

Komentáře a diskuze k nabídce

Pokud máte konkrétní dotaz k nabídce, volejte zákaznickou podporu na tel.: 511 444 350

Komentáře

Rezervujete online

Vyberte si termín a jednoduše si jej rezervujte online. Pokud máte dotazy nebo chcete nákup uskutečnit po telefonu, volejte na tel.: +420 511 444 350, rádi Vám poradíme

Zákaznická podpora

Volejte, pokud chcete doplňující informace o nabídkách nebo potřebujete poradit s nákupem. Naše zákaznická podpora se Vám bude ochotně věnovat!
Poptávky na nekonkrétní ubytování zasílejte prosím na e-mail: brno@ceskekormidlo.cz

 • +420 511 444 355

  Pracovní doba
  Po–Čt 7.00–20.00
  Otevřeno do 18.00 hod, dále jen mail nebo tel.

  Pá 7.00–17.00

  So 9.00–17.00
  Ne 15.00–20.00
  Podpora pouze online (kancelář je zavřená)

Zvýhodněné cestovní pojištění

Ke každému zájezdu si můžete rovnou přikoupit pojištění za zvýhodněnou cenu. Pojištění si k zájezdu přidejte v objednávce. Více o pojištění