Hotel Sancamillo – Marilleva/Folgarida – 5denní lyžařský balíček. Dítě do 6,99 let za cenu dopravy***

×

Hotel Sancamillo - Marilleva/Folgarida – 5denní lyžařský balíček. Dítě do 6,99 let za cenu dopravy

načítám termíny...
-4%

Hotel Sancamillo – Marilleva/Folgarida – 5denní lyžařský balíček. Dítě do 6,99 let za cenu dopravy***

Itálie, Marilleva / Folgarida, Dimaro
Lyžařské, Zkrácené lyžařské, Doporučujeme, Náš tip, Krátkodobý, Doprava v ceně, Se skipasem, Lyžařský balíček, Hotel s wellness

Dnes od (cena za osobu)

4 990  4 790 

 • Lyžařský zájezd na 5 dnů/2 noci
 • Krásné rodinné středisko Marilleva/Folgarida – skipas v ceně
 • Ubytování s polopenzí v Hotelu Sancamillo*** – hotelový skibus zdarma
 • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst
 • Dítě do 6,99 let hradí jen cenu dopravy

Sdílejte nabídku přátelům

 • Popis
 • Mapa
 • Komentáře

Pohodové lyžování v Alpách v krásném rodinném středisku. Doprava autobusem, ubytování s polopenzí v Hotelu Sancamillo*** a skipas v ceně

 • Lyžařský zájezd na 5 dnů/2 noci
 • Krásné rodinné středisko Marilleva/Folgarida – skipas v ceně
 • Ubytování s polopenzí v Hotelu Sancamillo*** – hotelový skibus zdarma
 • Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst
 • Dítě do 6,99 let hradí jen cenu dopravy

Marilleva/Folgarida je ideální pro lyžování s dětmi

Středisko Folgarida-Marilleva leží na severním svahu Val di Sole a nabízí bezpočet slunečných dnů a spoustu sněhu až do jara díky moderním zasněžovacím technologiím, které pokrývají až 95 % sjezdovek. Novinkami jsou zde černá sjezdovka Little Grizzly a rozšířená a upravená sjezdovka Malghette. Naleznete tu i 2 snowparky, pro snowboardisty je ideální U-rampa na Malga Panciana. Rodinám s dětmi doporučujeme návštěvu nového Family parku ve Folgaridě.

Ubytování v Hotelu Sancamillo*** se skibusem zdarma

Hotel Sancamillo*** leží jen pár minut od centra města Dimaro na krásném místě s panoramatickým výhledem. Jen 2 km od hotelu se nachází nová lanovka v Daolase, která vede přímo do střediska Marilleva/Folgarida. K ní a zpět jezdí hotelový skibus zdarma (8 míst). Případně je možné využít skibus, zastávka skibusu se nachází 150 m od hotelu. K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, bar, výtah, společenská místnost, vyhřívaný krytý bazén (nutná koupací čepice) a WiFi v hale zdarma. Klienti mají v příjezdový a odjezdový den k dispozici místnost na kufry. Dvoulůžkové pokoje mají možnost 2 přistýlek (patrová postel), vlastní sociální zařízení, fén, telefon, televizi, trezor a balkon.

Možnost bezlepkové stravy (nutné předem objednat v CK).

Důležité informace

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování na 2 noci, polopenzi (snídaně formou bufetu, servírovaná večeře o 3 chodech doplněná o zeleninový bufet, nápoje nejsou zahrnuty v ceně.), skipas pro oblast Marilleva/Folgarida na 3 dny, povlečení a ručníky, služby oblastního delegáta.
Cena nezahrnuje: povinnou vratnou kauci 5 €/skipas, cestovní pojištění, případnou povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.

Vzdálenost z Brna: 825 km.
Vzdálenost z Prahy: 760 km.

Dopravní a obecné informace:

MÍSTA A ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ

Základní trasa: Brno (17.30 hod.), Velké Meziříčí (18.15 hod.), Jihlava (18.45 hod.), Humpolec (19.00 hod.), Praha (20.30 hod.), Beroun (21.10 hod.), Plzeň (22.00 hod.), Rozvadov (22.50 hod.)

Svozová trasa: Ostrava (14.30 hod.), Frýdek-Místek (14.50 hod.), Nový Jičín (15.10 hod.), Hranice (15.40 hod.), Olomouc (16.15 hod.), Prostějov (16.40 hod.), Vyškov (17.00 hod.)

Důležitá upozornění:

 • Všechna nástupní místa po trase do Brna jsou svozová a může se stát, že v Brně bude nutné přestoupit ze svozového autobusu do základního autobusu, který pojede přímo do lyžařského střediska. V rámci jedné cesty na zájezd je realizován maximálně jeden přestup z jednoho autobusu do druhého.
 • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 2.2.2018 do 20.3.2018 – poslední odjezd do Itálie.
 • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
 • Svozová trasa z Ostravy pokračuje dále ve směru na Brno – Prahu – Plzeň – Rozvadov.
 • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
 • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
 • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
 • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
 • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

CHECK IN/CHECK OUT: ve většině případů se klienti převlékají do lyžařského oblečení přímo v autobusu nebo na parkovišti, příp. na toaletách. K převlékání a k úschově zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží pouze u některých hotelů společenská místnost. Ubytování v hotelu (check-in) je umožněno standardně nejdříve od 15.00 hodin. Vystěhování z pokojů (check-out) je obvykle do 09.00 hodin.

MÍSTENKY DO AUTOBUSU
Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.

INFORMACE K ZAVAZADLŮM
Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč. Každé zavazadlo bude vybaveno identifikačním náramkem, který obdržíte od pana řidiče před uložením zavazadel do zavazadlového prostoru. Na základě tohoto náramku Vám bude následně zavazadlo také vydáno v cílové destinaci.

22. 2. 2018

Itálie Dimaro Hotel Sancamillo

Komentáře a diskuze k nabídce

Pokud máte konkrétní dotaz k nabídce, volejte zákaznickou podporu na tel.: 511 444 350

Komentáře

Rezervujete online

Vyberte si termín a jednoduše si jej rezervujte online. Pokud máte dotazy nebo chcete nákup uskutečnit po telefonu, volejte na tel.: +420 511 444 350, rádi Vám poradíme

Zákaznická podpora

Volejte, pokud chcete doplňující informace o nabídkách nebo potřebujete poradit s nákupem. Naše zákaznická podpora se Vám bude ochotně věnovat!
Poptávky na nekonkrétní ubytování zasílejte prosím na e-mail: brno@ceskekormidlo.cz

 • +420 511 444 355

  Pracovní doba
  Po–Čt 7.00–20.00
  Otevřeno do 18.00 hod, dále jen mail nebo tel.

  Pá 7.00–17.00

  So 9.00–17.00
  Ne 15.00–20.00
  Podpora pouze online (kancelář je zavřená)

Zvýhodněné cestovní pojištění

Ke každému zájezdu si můžete rovnou přikoupit pojištění za zvýhodněnou cenu. Pojištění si k zájezdu přidejte v objednávce. Více o pojištění