Narozeninový balónek Lucembursko

5denní poznávací zájezd Lucembursko a Belgie pro dvě osoby

Speciální akce Narozeninový balónek – v prodeji dva zájezdy pro dvě osoby!

4 690 Kč

14 Kč/os.

*Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných údajů a zařazením svého e-mailu k odebírání newsletteru CK České kormidlo. Zasílání newsletteru můžete kdykoliv zrušit.

Jak získat tento Narozeninový balónek za 14 Kč

Pokud chcete zakoupit tento zájezd za cenu 14 Kč/os., klikněte na tlačítko „Chci tento zájezd“ (možné v případě, že je tento Narozeninový balónek aktivní), vyplňte povinné údaje a odešlete. Z došlých zájemců náhodně zákazníky (počet dle konkrétního Narozeninového balónku), které následně zveřejníme na stránce Narozeniny a budeme kontaktovat pro vytvoření objednávky a zakoupení zájezdu za cenu 14 Kč/os. Přejeme hodně štěstí!

Narozeninový balónek – zájezd za 14 Kč

  • 5denní poznávací zájezd pro dvě osoby
  • Lucembursko, Belgie
  • Termín zájezdu 16.–20. 11. 2016
  • V prodeji pouze dva zájezdy po dvou osobách
  • Speciální akce Narozeninový balónek cena 14 Kč/os.
  • Cena nezahrnuje pojištění léčebných výloh, vstupy do památek
  • Čtěte pozorně Jak získat tento Narozeninový balónek

5denní poznávací zájezd – program

1. den: odjezd z ČR ve večerních hodinách.
2. den: prohlídka historické části Lucemburku – nejvýznamnější památkou je katedrála Notre Dame (katedrála Panny Marie) ze 17. století, pod kterou se nalézá krypta českého krále Jana Lucemburského, velkovévodský palác, náměstí Place d´Armes, náměstí Viléma II., Kasematy Pétrusse ze 17. století, most Pont Adolphe. Na náměstí Place d´Armes najdeme také pamětní desku Jana Palacha. Individuální volno, odjezd na ubytování.
3. den: Brusel – hlavní město Belgie – je sídlem NATO a institucí EU a je označován jako „hlavní město Evropy“. Zde navštívíme náměstí Gran Place, Maisondu Roi – světové dědictví UNESCO, Manneken Pis (soška čurajícího chlapečka, která je symbolem Bruselu), Atomium (stavba několikanásobně zvětšené molekuly železa), Bruggy – (UNESCO) stavební skvost Belgie – kamenné městečko na mnoha kanálech, přes které vede nespočet mostů. Historickým jádrem je náměstí Grote Markt, náměstí Burg, justiční palác Gerechtshof z 18. století, radnice Stadhuis, bazilika svaté Krve. Skvostem je gotický kostel Panny Marie, kde můžete spatřit Michelangelovu Marii s dítětem vytvořenou z bílého mramoru. Odjezd na ubytování.
4. den: Antverpy si během své doby vysloužily dvě přezdívky – Rubensovo město (žil zde malíř Peter Paul Rubens) a Jeruzalém západu (díky židům z 16. století). Antverpy jsou známé jako centrum diamantového průmyslu, jehož historii můžete vidět v Muzeu diamantů, dále Muzeum lodní dopravy, historické centrum města Grote Markt. Dominantou je gotická katedrála zasvěcená Panně Marii, jejíž klenba je podepřena 125 nosnými sloupy. V Rubensově domě se můžete podívat jak žil starý mistr. Palác je postaven podle Rubensových plánů ve směsi renesance a baroka. Prostory jsou vyzdobeny zlatou kůží a nechybí četná malířova díla. Individuální volno. Navečer odjezd do ČR.
5. den: dopoledne příjezd do ČR.

Všechny informace najdete v původní nabídce zájezdu

Nástupní místa, orientační časy odjezdů a případné příplatky

Brno (18:00 od Janáčkova divadla, Rooseveltova ulice) – s příplatkem 300 Kč
Jihlava (19:00 z parkoviště u Billy, třída Legionářů) – s příplatkem 200 Kč
Praha (21:00 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule), Plzeň (22:30 z parkoviště před bránou Škoda u pneuservisu, Tyllova ulice) – bez příplatku

Chyťte si tento Narozeninový balónek

Pokud chcete zakoupit tento zájezd za cenu 14 Kč/os., klikněte na tlačítko „Chci tento zájezd“ (možné v případě, že je tento Narozeninový balónek aktivní), vyplňte povinné údaje a odešlete. Z došlých zájemců náhodně vybereme jednoho, kterého následně zveřejníme na stránce Narozeniny a budeme kontaktovat pro vytvoření objednávky a zakoupení zájezdu za cenu 14 Kč/os. Přejeme hodně štěstí!

*Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných údajů a zařazením svého e-mailu k odebírání newsletteru CK České kormidlo. Zasílání newsletteru můžete kdykoliv zrušit.

Zvýhodněné cestovní pojištění

Ke každému zájezdu si můžete rovnou přikoupit pojištění za zvýhodněnou cenu. Pojištění si k zájezdu přidejte v objednávce. Více o pojištění