Akce skončila

Nestihli jste naši akci?

Přihlaste svůj e-mail a odebírejte náš newsletter! Dozvíte se o slevách, akcích a soutěžích. Odběr je zdarma a můžete ho kdykoliv zrušit, nebudeme plnit Vaši schránku zbytečně 😉

Slavíme 15. narozeniny!

Už 15 let vozíme naše zákazníky na dovolenou a chceme to pořádně oslavit! Využijte narozeninové slevy
a zahrajte si naše BINGO

Po dobu oslav, tedy do odvolání :), můžete na našich stránkách využít speciální akce a slevy na dovolenou. Protože slavíme malé kulatiny, máme pro vás hromadu dárků! Oblíbenou akci 5+1 zdarma na lyžovačky, dopravu zdarma u letní dovolené nebo 1+1 zdarma u poznávaček. A samozřejmě soutěž – hrajte denně naše BINGO o parádní ceny!

Jestli se Vám naše akce líbí, sdílejte – děkujeme!

Hrajte o super ceny, na Vánoce se hodí!

Soutěž ukončena, vyhráli jste?

Sledujte nás a hrajte si s námi, připravujeme další hry a soutěže!

Jste níže mezi výherci? Ozvěte se nám do zpráv na našem Facebooku, domluvíme se na předání výhry

Pořadatelem této soutěže je CK České kormidlo s.r.o. (dále jen pořadatel) a společnost Facebook se na této soutěži nijak nepodílí. Ceny v soutěži nelze vymáhat a nelze je nahradit žádnou protislužbou nebo peněžitou náhradou. V soutěži je celkem 15 věcných cen, které zasílá (nebo nechá zaslat) pořadatel výhercům. Výherce je vybrán ze soutěžících náhodně po uhodnutí soutěžní otázky, která je zvěřejněna na těchto stránkách CK České kormidlo. Soutěže se může zúčastnit jakýkoliv uživatel soc. sítě Facebook. Do komentářů na této stránce (nebo na Facebookových stránkách CK České kormidlo) napíše soutěžící svůj tip, které políčko se odkryje následující den (platný je vždy první komentář soutěžícího). Pořadatel náhodně vybere ze správných odpovědí výherce, který získá odkrytou cenu. Pořadatel má výhradní právo kdykoliv soutěž ukončit nebo jakkoliv pozměnit tato pravidla. Stejně tak může kohokoliv ze soutěže vyloučit.

Narozeninové slevy | Platí dnes, rezervujte dnes!

Rezervujte letní dovolenou 2018 už dnes! Můžete využít akce s dopravou za půlku nebo zcela zdarma a first minute slevy 15–17 %
Zima je tady! Rezervujte si lyžařskou dovolenou dnes, protože dnes můžete využít super akci 5+1 zdarma nebo slevu 400 Kč
Cestujete rádi? Cestujte ve dvou, protože dnes si můžete rezervovat poznávací zájezd v akci 1+1 osoba zdarma!

null
null
null
null
null
null

Doprava zcela zdarma | Letní zájezdy 2018

Akce platí na vybrané letní zájezdy s ubytováním v hotelu

Jak využít slevu
Objednejte online nebo telefonicky (tel.: +420 511 444 350). Při podpisu cestovní smlouvy uhradíte zálohu 1 500 Kč/os. a nejpozději 28. 2. 2018 doplatek do 50 % celkové ceny. Zbylou částku ceny doplatíte nejpozději měsíc před odjezdem na dovolenou. Platí pro letní autobusové zájezdy s ubytováním v hotelu se stravou. Pokud pojedete ze svozového místa s příplatkem, uhradíte z dopravy pouze příplatek za svozové místo. Tuto akci nelze kombinovat se slevami first minute.

Doprava -50 % | Letní zájezdy 2018

Akce na vybrané letní zájezdy s ubytováním v apartmánu

Jak využít slevu
Objednejte online nebo telefonicky (tel.: +420 511 444 350). Při podpisu cestovní smlouvy uhradíte zálohu 3 000 Kč/apartmán a nejpozději 28. 2. 2018 doplatek do 50 % celkové ceny. Zbylou částku ceny doplatíte nejpozději měsíc před odjezdem na dovolenou. Pokud pojedete ze svozového místa s příplatkem, uhradíte z dopravy pouze cenu za svozové místo. Tuto akci můžete kombinovat se slevami first minute.

Slevy 15–17 % | First minute léto 2018

Akce na vybranou letní dovolenou 2018 s vlastní dopravou

Jak využít slevu
Objednejte online nebo telefonicky (tel.: +420 511 444 350). Při podpisu cestovní smlouvy uhradíte zálohu 1 500 Kč/os. (hotel) nebo 3 000 Kč/apartmán (rezidence) a nejpozději 28. 2. 2018 doplatek do 50 % celkové ceny. Zbylou část ceny doplatíte nejpozději měsíc před odjezdem na dovolenou. Slevu first minute můžete kombinovat s 50% slevou na dopravu.

5+1 osoba zdarma | Lyžařské zájezdy se skipasem

5denní lyžařské zájezdy se skipasem pro 6-členné skupinky

Jak využít slevu
Objednejte online nebo telefonicky (tel.: +420 511 444 350). Do nákupního košíku vložíte 6 osob se stejným zájezdem (pokoje lze kombinovat v počtech osob 2+2+2, 4+2 apod.). V kalkulaci se jedné osobě odečte 100 % z ceny, podívejte se na video návod. Při podpisu cestovní smlouvy uhradíte zálohu 50 % z celkové částky a zbylou část ceny nejpozději měsíc před odjezdem. Akci 5+1 zdarma nelze kombinovat s žádnou jinou slevou nebo akcí.

Sleva 400 Kč | Lyžařské zájezdy

Využijte akci na vybrané lyžařské zájezdy do italských Alp

Jak využít slevu
Objednejte online nebo telefonicky (tel.: +420 511 444 350). Při podpisu cestovní smlouvy uhradíte zálohu 50 % z celkové částky a zbylou část ceny potom nejpozději měsíc před odjezdem na dovolenou.

1+1 osoba zdarma | Poznávací zájezdy

Akce pro dvojice! Využijte oblíbenou akci na poznávací zájezdy

Jak využít slevu
Objednejte online nebo telefonicky (tel.: +420 511 444 350). Akce 1+1 zdarma je udělaná 50% slevou u vybraných zájezdů a lze ji využít při objednávce pro sudý počet osob (tedy 2, 4, 6 atd.). Pokud objednáte zájezd pro 3 osoby, bude mít 3. osoba nezvýhodněnou cenu). Celou cenu zájezdu za všechny osoby je nutné uhradit nejpozději do 5 pracovních dnů od objednávky.

Líbí se Vám naše akce? Sdílejte naši narozeninovou radost, děkujeme!

Přidejte se k nám na Facebooku, akce a soutěže děláme často 😉