Základní informace o nás

Jsme České kormidlo – cestovní kancelář od roku 2002

Cestovní kancelář České kormidlo s.r.o. byla založena 25. 10. 2002 na základě oprávnění k provozování činnosti cestovní kanceláře vydaného Ministerstvem obchodu a cestovního ruchu České republiky. Prvním sídlem naší cestovní kanceláře se stalo město Hranice, kam přicházejí naši klienti již čtrnáctým rokem, aby si objednali pobytové zájezdy do Chorvatska a do Itálie, na které se naše cestovní kancelář specializuje. V roce 2003 se cestovní kancelář rozrostla o novou pobočku v Brně, které je srdcem a centrem jihomoravského regionu a je k dispozici všem klientům jižní Moravy. Již v roce 2003 jsme vydali první katalog zaměřený na zimní pobyty a v této tradici úspěšně každým rokem pokračujeme vydáváním letních a zimních katalogů.

Prodej zájezdů renomovaných CK

CK České kormidlo jako touroperátor specializující se na pobytové zájezdy je také autorizovaným prodejcem zájezdů stovky renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Zájezdy těchto cestovních kanceláří si můžete zakoupit přímo u nás v provozovně nebo prostřednictvím internetového prodeje, a to za stejnou cenu jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá. Tímto způsobem šetříme Váš čas při vyhledávání dovolené v různých katalozích jednotlivých cestovních kanceláří a agentur. Pokud jste si již svou dovolenou vybrali, můžete se s námi spojit prostřednictvím telefonu, skypu, e-mailu nebo si zájezd přímo objednat přes formulář na našich webových stránkách.

Důležité dokumenty ke stažení

Pojištění CK proti úpadku

Obchodní podmínky

Autobusová doprava Autokarem.cz

Cestovní kancelář České kormidlo s.r.o. nezajišťuje klientům pouze samotnou dovolenou, ale zároveň poskytuje služby v oblasti autokarové dopravy a zajišťuje autobusy pro klienty, kteří mají svůj program a potřebují zajistit pouze dopravu. V roce 2009 jsme založili dopravní společnost Autokarem.cz

Sdružení Autokarem.cz podniká v oblasti mezinárodní autobusové dopravy a mezi stálé klienty patří spokojení zákazníci partnerských cestovních kanceláří, sportovní oddíly, školní zájezdy, nezávislé sdružení a firmy pro rekreaci a školení svých zaměstnanců. Díky široké základně vozového parku, kterou sdružení Autokarem.cz disponuje, není pro nás problém přistavit vůz přesně podle Vašich požadavků, s kapacitou a vybavením na míru a kamkoli na území České i Slovenské republiky, a to s minimálními nebo nulovými náklady. Dobře si uvědomujeme, nakolik je specifický každý zákazník a přeprava, kterou zařizujeme, proto nestanovujeme paušální ceny, ale vytváříme je přesně podle zakázky a na míru, takže neplatíte ani o korunu víc, než je potřeba. Naším cílem je podávat kvalitní služby a dosáhnout maximální spokojenosti klientů, ať už ze strany cestovních kanceláří, sdružení či jednotlivců.