Valentýnské překvapení

Akce skončila

Nestihli jste naši valentýnskou akci?

Přihlaste svůj e-mail a odebírejte náš newsletter! Dozvíte se o slevách, akcích a soutěžích. Odběr je zdarma a můžete ho kdykoliv zrušit, nebudeme plnit Vaši schránku zbytečně 😉

Valentýnské překvapení

Na letošní svátek sv. Valentýna jsme pro Vás připravili rozmanitou škálu zájezdů, ze kterých si vybere každý.

Akce platí jen do 15.2.


Lyžařské zájezdy 5+1 zdarma

Domluv se s přáteli a když vás bude šest, jeden z vás pojede zcela zdarma! Na detailu zájezdu stačí kliknout na tlačítko “chci zájezd 5+1 zdarma” a odeslat poptávkový formulář. Do 24h vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi

Letní dovolená s dopravou zdarma

V rámci letních pobytových zájezdů je poslední šance využít autobusovou dopravu do Itálie či Chorvatska úplně zadarmo nebo za polovinu. Jedete na vlastní dopravu? Nevadí. I pro Vás jsme připravili speciální slevu 15 % na vybrané hotely.

Poznávací zájezdy 1+1 zdarma a pro single za půlku 🙂

Pro zamilované páry máme pestrou nabídku poznávacích zájezdů, takže můžete překvapit svoji drahou polovičku romantickým výletem pro dva, ale zaplatíte jen jednou! Nemáte nikoho do páru? Nevadí, i pro jednotlivce platí sleva 50 %

Soutěž o dva zájezdy do Benátek

Napište, kde byste chtěli slyšet kouzelné „miluji Tě“

Napište do komentářů, kde byste chtěli slyšet kouzelné „miluji Tě“ – když budete mít štěstí, rádi Vás tam zavezeme 🙂 Hrajeme o dva zájezdy do Benátek pro dvě osoby! 13. 2. 2017 odpoledne vybereme z komentářů náhodně prvního výherce a 14. 2. 2017 druhého 😉 Pište a sdílejte, přejeme hodně štěstí a ještě více lásky – děkujeme!

Lyžařské zájezdy 5+1 zdarma

Domluv se s přáteli a když vás bude šest, jeden z vás pojede zcela zdarma!

Vybrané poznávačky

Podmínky akce

Akce 5+1
platí na autobusové lyžařské balíčky na 2 noci, se skipasem na 3 dny a polopenzí. Při zaplacení 5 osob jede 6. osoba zdarma. Platba musí být uhrazena v plné výši do 5 pracovních dnů.

Akce 1+1 a single za půlku 🙂
Všechny zájezdy jsme pro vás slevnili o 50 %. platí na poznávací zájezdy. První osoba zaplatí katalogovou cenu a druhá osoba jede zcela zdarma. Platba musí být uhrazena v plné výši do 5 pracovních dnů.

Akce na letní pobytové zájezdy
na vybrané hotely se stravováním nabízíme dopravu zcela zdarma. Na ubytování bez stravování – apartmány a residence je autobusová doprava za polovinu. V případě, že si zakoupíte zájezd na vlastní dopravu, tak uplatníte slevu ve výši 15 % na každou dospělou osobu na pevném lůžku. Tato sleva se nevztahuje na osoby na přistýlce.

Platba musí být uhrazena ve výši 50 % do 5 pracovních dnů, zbytek se hradí 1 měsíc před odjezdem.


Začátek akce je v neděli 12.2.2017 v 15.00 hod. a konec 15.2.2017 v 8.00 hod. Veškeré rezervace vytvořené během této doby budou uznány. Rezervace, které budou vytvořeny mimo tuto stanovenou dobu, se uznávat nebudou.

Pravidla soutěže

Pořadatelem soutěže o dva zájezdy pro dvě osoby je CK České kormidlo, s.r.o. a společnost Facebook se nijak nepodílí na této soutěži. Účastníkem soutěže se stává jakýkoliv registrovaný uživatel sítě Facebook, který uvede do komentářů soutěžního vlákna odpověď na soutěžní otázku. Výherce vybere pořadatel náhodně. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv ukončit, případně ze soutěže vyloučit jakéhokoliv uživatele, a to bez udání důvodu. Výhry v soutěži nejsou vymahatelné a pokud je výherce nevyužije, nemá nárok na žádnou protihodnotu či finanční plnění.