skip to Main Content

+420 511 444 350

Zákaznická podpora

Pokud budete volat ohledně vytvořené objednávky, připravte si prosím její číslo (variabilní symbol). Poptávky na nekonkrétní ubytování posílejte na brno@ceskekormidlo.cz

Po–Čt 7.00–20.00
Pá 7.00–17.00
So 9.00–17.00
Ne 15.00–20.00 (pouze online)

Akce skončila

Nepropásněte poslední možnost koupit dovolenou v akci 1+1 zdarma
Akce končí 16. 8. o půlnoci

Nestihli jste akci 1+1 zdarma?

Přihlaste svůj e-mail a odebírejte náš newsletter! Dozvíte se o slevách, akcích a soutěžích. Odběr je zdarma a můžete ho kdykoliv zrušit, nebudeme plnit Vaši schránku zbytečně 😉

Akce 1+1 zdarma | Letní dovolená

1. Vyberte si zájezd

Vyberte si jakýkoli zájezd z naší nabídky 1+1 zdarma. Sleva se počítá z katalogové ceny, a vztahuje se na ubytování v kapacitách (akce se nevztahuje na autobusovou dopravu). Sleva 1+1 zdarma se vztahuje pouze na výběr stravování “polopenze”

2. Objednejte

Vyberte termín a počet osob. Do poznámky napište “Akce 1+1”. Sleva se vztahuje na každou sudou osobu na pevném lůžku (nevztahuje se na přistýlky)

3. Snížíme vám cenu

Vyčkejte na potvrzující e-mail, ve kterém už naleznete sníženou cenu a veškeré další pokyny

3. Můžete vyrazit

Po zaplacení kartou, nebo bankovním převodem už vám nic nebrání vyrazit na skvělou dovolenou 😉

Last_minute_Pariz_01
Soutěžní otázka
Odhadněte celkový počet všech cestujících, kterým jsme zajistili dovolenou v období 1. 8. 2017 – 1. 8. 2018

Odpovědi na soutěžní otázku pište do komentářů níže. Výherce vyhlásíme v neděli 19. 8. 2018

Nápověda: celkový počet všech cestujících v předchozím období 1. 8. 2016 – 1. 8. 2017 byl 43 513

Nezapomeňte svůj odhad zveřejnit. Držíme palce a za případné sdílení děkujeme!

O co hrajeme?

Výherce soutěže o Poznávací zájezd Paříž a Versailles pro dvě osoby

Za období 1. 8. 2017 – 1. 8. 2018 jsme odvezli 61 095 cestujících

Prosíme výherce, aby nás kontaktoval na e-mail petr.volny@ceskekormidlo.cz kvůli předání výhry

Pravidla soutěže
Pořadatelem soutěže na této stránce je CK České kormidlo s.r.o. (dále jen pořadatel) a společnost Facebook se nijak na pořádání této soutěže nepodílí. Soutěž probíhá na webových stránkách pořadatele pomocí facebookového pluginu na komentování uživateli sociální sítě Facebook. Účastí v soutěži, tedy umístěním facebookového komentáře na těchto stránkách, souhlasíte s těmito pravidly soutěže. Přesná herní mechanika je popsaná na těchto stránkách. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv ukončit nebo jakkoliv změnit pravidla soutěže a to bez udání důvodu. Ceny v soutěži nejsou vymahatelné a nelze je nahradit jakýmkoliv jiným plněním, zejména peněžitým.

Akce 1+1 zdarma

Sleva se počítá z katalogové ceny, a vztahuje se na ubytování v kapacitách (akce se nevztahuje na autobusovou dopravu). Sleva 1+1 zdarma se vztahuje pouze na výběr stravování “polopenze”

Nepřehlédněte – last minute apartmány

Zlevnili jsme pro vás také naše aparmány. Pozor, cena kterou vidíte, je již konečná a nevztahuje se na ně akce 1+1!

Rezervujte online

Podmínky akce

Akce 1+1 zdarma se vztahuje na vybrané letní zájezdy na této stránce. Sleva se počítá z katalogové ceny, a vztahuje se na ubytování v kapacitách (akce se nevztahuje na autobusovou dopravu). Sleva 1+1 zdarma se vztahuje pouze na výběr stravování “polopenze” (neplatí na varianty plná penze, all inclusive, apod.). Akci 1+1 zdarma uplatníte nákupem na těchto stránkách, pokud v objednávce budou alespoň dvě osoby na pevném lůžku  (nevztahuje se na přistýlky). Při objednávce je nutné do poznámky napsat “Akce 1+1”. Po uskutečnění objednávky bude zákazníkovy poslán e-mail s platebními údaji, kde již bude snížená cena. Akce 1+1 zdarma má omezenou dobu trvání, a pořadatel ji může kdykoli, bez předchozího upozornění zrušit. Nákup ubytování v rámci akce 1+1 zdarma nelze kombinovat s další slevou či jinou akcí.