skip to Main Content

+420 511 444 350

Zákaznická podpora

Pokud budete volat ohledně vytvořené objednávky, připravte si prosím její číslo (variabilní symbol). Poptávky na nekonkrétní ubytování posílejte na brno@ceskekormidlo.cz

Po–Čt 7.00–20.00
Pá 7.00–17.00
So 9.00–17.00
Ne 15.00–20.00 (pouze online)

Poznávací
zájezdy 2019

Bleskovka 02

Akce ukončena

Byla to jednodenní blesková sleva a již skončila. Sledujte nás, příště vám už podobná akce neunikne!

Poznávací
zájezdy 2019

Bleskovka 02

Akce ukončena

Byla to jednodenní blesková sleva a již skončila. Sledujte nás, příště vám už podobná akce neunikne!

Soutěž ukončena!

Zájezd pro dvě osoby vyhrává Ivanka Rubešová! Výherkyni prosíme, aby nám napsala zprávu na našem Facebooku, domluvíme se o předání výhry. Gratulujeme!

Bleskovka Vyherce 01

Akce ukončena, přihlaste se k odběru dalších

Přihlaste se k odběru newsletteru a žádná další akce ani soutěž Vám neunike

Podmínky akce 1+1 zdarma a soutěže na této stránce

50% slevu získá klient, který objedná zájezd pro 2 osoby (nebo jiný sudý počet) a napíše v objednávce do poznámky „1+1“ (cenu mu po odeslání objednávky snížíme zpětně). Nelze kombinovat s žádnou další slevou. Akce platí do vyprodání kapacit nebo do odvolání. Pořadatelem soutěže o poznávací zájezd pro dvě osoby je CK České kormidlo, s.r.o. (dále jen pořadatel) a společnost Facebook se na soutěži nijak nepodílí. Výhra v soutěži není nijak vymahatelná a nelze ji nahradit žádným jiným zejm. finančním plněním. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv ukončit, jakkoliv změnit nebo vyřadit kohokoliv z účasti a to bez udání důvodu. Soutěžícím se stane každý uživatel, který je registrovaný a přihlášený v soc. sícti Facebook a vloží komentář do vlákna, které zveřejní pořadatel na svém účtu Facebook. V den ukončení soutěže vybere pořadatel náhodně jednoho ze soutěžících, který získá cenu (poznávací zájezd pro dvě osoby) a dále se s ním domluví na konkrétním termínu a předání výhry.

Back To Top