skip to Main Content

+420 511 444 350

Zákaznická podpora

Pokud budete volat ohledně vytvořené objednávky, připravte si prosím její číslo (variabilní symbol). Poptávky na nekonkrétní ubytování posílejte na brno@ceskekormidlo.cz

Po–Čt 7.00–19.00
Pá 7.00–17.00
So 9.00–17.00
Ne 15.00–20.00 (pouze online)

Cesty adventní a čertovské

Cesty Adventní A čertovské

Zdarma, to je moje oblíbená cena. Ve dvou se to lépe táhne. Jeden platí, druhý pije. Zkrátka 1+1 zdarma. Adventní trhy jsou za dvěřmi a my už plníme sedla v busech – pojeďte s námi!

Stánky, trhy, čerti, punče

Každoročně vánoční zvyky a tradice… už je to tu zase! A každoročně pořádáme výpravy do měst vzdálenějších, kde nabírají tamní zvyky a tradice pro našince větších až pohádkových rozměrů. Chcete vidět pekelný průvod čertů, ze kterých by jeden nespal? Tak se s námi vydejte třeba do městečka Mariazell (pražská trasa nebo ostravská trasa), uvidíte nevídané. Krom tradičních trhovců vás dostanou alegorické vozy, úchvatní čerti nebo pohyblivý betlém. Perníkovou chaloupku tam mají taky. Nebo jste víc na dobré jídlo? Tak vezměte místo a jede se na adventní trhy do Budapešti, protože tam čeká gurmánův ráj – mimo jiné vyhlášená medovina a tradiční maďarské speciality. Anebo chcete adventní špičku? V tom případě nasedat a bereme směr Vídeň. Vánoční trhy tam pořádají už od roku 1296 a za těch 700 let to opravdu „naleštili“. Ale jestli nechcete na trzích němčinu, polštinu, maďarštinu, tak se můžeme vydat do Bratislavy, protože i tam stojí atmosféra za to! Mrkněte na všechny adventní zájezdy, určitě si vyberete.

Adventní zájezdy 1+1 zdarma

Od 15. 10. 2018 můžete u CK České kormidlo zakoupit vybrané adventní zájezdy v akci, která je každoročně velmi oblíbená. Přidejte do nákupního košíku dvě osoby, které pojedou spolu, a budete platit cenu jen za jednu! Akce 1+1 zdarma platí do vyprodání kapacit nebo do odvolání, takže neváhejte!

Děkuji za pozornost, brzy se ozvu s dalšími zápisky!
Váš palubní písař

Back To Top