skip to Main Content

+420 511 444 350

Zákaznická podpora

Pokud budete volat ohledně vytvořené objednávky, připravte si prosím její číslo (variabilní symbol). Poptávky na nekonkrétní ubytování posílejte na brno@ceskekormidlo.cz

Po–Čt 7.00–19.00
Pá 7.00–17.00
So 9.00–17.00
Ne 15.00–20.00 (pouze online)

Hrajeme si a nezlobíme

Hrajeme Si A Nezlobíme

Hrajeme o adventní zájezdy a samozřejmě o nějaké ty lyžařské balíčky

Jednodušší už to být nemůže

Bez velkého přemýšlení, bez nudných registrací, bez dlouhého čekání – taková je naše balíčková soutěž. Stačí být na Facebooku, v soutěžních komentářích napsat „balíček“ a další den kontrolovat, kdo přibyl mezi výherci. Ale mám takové tušení, že byste chtěli víc tvořit, víc psát, víc se bavit : ) Některým soutěžícím to totiž nedá a obohacují kouzelné slovo „balíček“ o verše, rýmy, přání a různé vzkazy. Že bychom příště udělali nějakou veršovací soutěž? Dělám si poznámku, mohla by to být sranda.

Přidejte se

Soutěž poběží zhruba dva týdny a je jedno, kdy se přidáte. Takže jestli ještě nehrajete, pojďte připsat svůj „balíček“ a třeba se na vás to štěstíčko usměje. A pozor – blíží se listopad a to znamená, že budeme zase o rok starší a budeme zase slavit narozeniny. Jak? Ve velkém stylu, jako vždy! Takže nás sledujte na Facebooku, odebírejte náš newsletter a buďte s námi na jedné vlně.

Děkuji za pozornost, brzy se ozvu s dalšími zápisky!
Váš palubní písař

CK_Ceske_Kormidlo_blog_velka_balickova_soutez_01
Back To Top