skip to Main Content

+420 511 444 350

Zákaznická podpora

Pokud budete volat ohledně vytvořené objednávky, připravte si prosím její číslo (variabilní symbol). Poptávky na nekonkrétní ubytování posílejte na brno@ceskekormidlo.cz

Po–Čt 7.00–19.00
Pá 7.00–17.00
So 9.00–17.00
Ne 15.00–20.00 (pouze online)

Jednodenní Rakousko a zájezdy zdarma

Jednodenní Rakousko A Zájezdy Zdarma

Už bylo načase! Po letech lyžařských zájezdů do italských Alp konečně přichází na řadu další strana těchto velehor a my rozšiřujeme nabídku o Rakousko. Lyžování v Rakousku má nezaměnitelné kouzlo a tamní Alpy jsou od nás opravdu kousek. Začínáme jednodenními zájezdy a startujeme jak jinak než parádní cenou!

Jednodenní lyžovačky za hubičku

Rakousko máme takřka za barákem, takže jsme na start připravili rychlé výlety za jednodenním lyžováním. Trasy jedeme z Ostravy přes Brno nebo z Prahy a na cestě je řada menších měst. Zpáteční jízdenky jsme nastavili za opravdu lidové ceny a pro nákup skipasu můžete využít hromadné slevy. Do první nabídky denodenních lyžovaček jsme šoupli Lackenhof, Stuhleck, Hochkar, Hinterstoder, Mölltal, Hintertux, Pitztal nebo Sölden (aktuální nabídku zájezdů do Rakouska najdete zde)

Lyžování v rakouských Alpách

Tisíce kilometrů sjezdovek až do 3 450 km n. m. a perfektní zázemí skiareálů za rozumné peníze. K tomu trochu jódlovaček, nějaký ten brátvuršt, das bír a není co řešit. Ve srovnání s českými areály, jsou ty rakouské opravdu jinde a to jak vybavením, personálem, jídlem, tak i sněhem. Ale ceny mají podobné, takže jestli chcete pohodovou lyžovačku, Rakousko určitě zkuste.

CK Ceske Kormidlo Blog Rakousko 02
CK Ceske Kormidlo Blog Rakousko 01

Zdarma, to je super cena!

Protože je zimní Rakousko novým produktem Českého kormidla, rozhodli jsme se, že kromě zaváděcích slev uděláme ještě něco speciálního. Tedy pokud zakoupíte lyžařský balíček do Itálie, můžete si zarezervovat jednodenní zájezd do Rakouska zdarma. A to se vyplatí! Tahle akce je časově omezená, volňásků taky není nekonečně, takže neváhejte – všechny informace o akci najdete zde

Back To Top