skip to Main Content

+420 511 444 350

Zákaznická podpora

Pokud budete volat ohledně vytvořené objednávky, připravte si prosím její číslo (variabilní symbol). Poptávky na nekonkrétní ubytování posílejte na brno@ceskekormidlo.cz

Po–Čt 7.00–19.00
Pá 7.00–17.00
So 9.00–17.00
Ne 15.00–20.00 (pouze online)

Slavíme 16. narozeniny!

Slavíme 16. Narozeniny!

Puberta bývá tím nejdivočejším obdobím v životě. Slavíme 16. narozeniny, jsme v největším rozkvětu, bobtnají nám svaly a divočíme. Takže to sedí.

CKCK 16 Narozeniny Logo 06

Letí to, letí

Před šestnácti leti jsme založili cestovní kancelář, zvedli jsme kotvy a vydali se na životní cestu. Potkali jsme bouře, vyzkoušeli vlny a paluba pamatuje pot a dřinu mnoha plavčíků (tímto díky každému, kdo s námi kdy tahal lana!). Malou kocábku jsme přestavěli v koráb, plachty vyměnili za motory a dnes si jistě plujeme za tím, co nás táhne vpřed – za Vaší pohodovou dovolenou. Jedeme dál, máme před sebou ještě velké cíle!

Slevy, akce, dary

Co by to bylo za narozeniny bez pořádných darů! Letos jsme si pro vás nachystali cirkusové kousky a pěknou hromádku akcí – dopravu zdarma pro zájezdy do Chorvatska a Itálie, 1+1 zdarma na poznávací zájezdy, velmi oblíbenou akci 5+1 zdarma na lyžařské zájezdy, first minutové slevy, slevy na zimní dovolenou a další a další. Všechno najdete na narozeninové stránce zde. Berte hned a rezervujte hned (většina plateb je rozdělena na zálohy a doplatky, takže vánoční nákupy nejsou v ohrožení). Neváhejte, protože naše představení co nevidět skončí!

CKCK 16 Narozeniny Ceny 01

Věštíme budoucnost – někdo vyhraje iPhone

Hrajeme si rádi! Tentokrát věštíme z tarotových karet a hrajeme o spousty věcných cen (na Vánoce se budou hodit). Soutěž je jednoduchá, hrajeme každý den a na konci čeká na někoho parádní iPhone X. Určitě se podívejte a zahrajte si s námi! Soutěž najdete na narozeninových stránkách zde

Děkuji za pozornost, brzy se ozvu s dalšími zápisky!
Váš palubní písař

Back To Top