skip to Main Content

+420 511 444 350

Zákaznická podpora

Pokud budete volat ohledně vytvořené objednávky, připravte si prosím její číslo (variabilní symbol). Poptávky na nekonkrétní ubytování posílejte na brno@ceskekormidlo.cz

Po–Čt 7.00–19.00
Pá 7.00–17.00
So 9.00–17.00
Ne 15.00–20.00 (pouze online)

Už je to tady! A začínáme akcí 5+1 zdarma

Už Je To Tady! A Začínáme Akcí 5+1 Zdarma

Venku sice vrcholí tropické počasí, ale my (nebo možná právě proto) se už vidíme na alpských svazích. Na web přidáváme lyžařské zájezdy na sezónu 2018–2019 a kromě stálic připravujeme samozřejmě nějaké novinky!

Startujeme nejoblíbenější akcí roku 5+1 zdarma

Patříte mezi ty lyžaře, kteří se na zimní sezónu domlouvají už v létě? Tak se domluvte a pojeďte s námi. Teď můžete využít super akci 5+1 zdarma – jednoduše domluv pět kámošů a jedeš zdarma. Aby bylo rozhodování jednoduché, akce platí na naše zkrácené lyžařské balíčky. Za velmi příjemné ceny koupíte u Českého kormidla lyžařské zájezdy s dopravou, ubytováním, polopenzí (italskou, neskutečně bohatou) a skipasem.

23 6459 Itálie Molveno Hotel Du Lac Molveno

Lyžařské zájezdy 2018–2019 a nejlepší italská střediska

V těchto dnech intenzivně pracujeme na novém zimním a katalogu a na web přidáváme nabídky pro nadcházející lyžařskou sezónu. Už teď můžete nakupovat za first minutové ceny zkrácené lyžařské zájezdy a pobyty se skipasem a brzy na webu přibudou i šestidenní zájezdy s denním přejezdem. Čekejte oblíbené lyžařské balíčky za přátelské ceny a samozřejmě nabídky na vlastní dopravu. Jako každý rok i letos jsme připravili lyžařské zájezdy do střediska Paganella, která je vhodná pro rodiny s dětmi i zkušené lyžaře. Pro náruživější lyžaře najdete v nabídce vyhlášené Bormio s více než 50 km tratí a parádním svowparkem. Zkrátka, těšte se na nabídky z celé oblasti Dolomiti Superski a sledujte nás, protože máme v rukávech samozřejmě i nějaké novinky!

Přidejte se do lyžařské skupiny na Facebooku

V naší skupině se rychle dozvíte o akcích, novinkách, aktualitách a o všem možném dění z italských Alp. Všichni milovníci lyžování – přidejte se! Čím víc nás bude, tím lepší podmínky pro vás dokážeme domluvit, takže určitě pozvěte i své lyžařské přátele, děkujeme!

Sledujte náš Facebook a podpořte nás

Našlo si k nám cestu více než 51 tis. fanoušků, přidejte se také!

Děkuji za pozornost, brzy se ozvu s dalšími zápisky!
Váš palubní písař

Back To Top