skip to Main Content

+420 511 444 350

Zákaznická podpora

Pokud budete volat ohledně vytvořené objednávky, připravte si prosím její číslo (variabilní symbol). Poptávky na nekonkrétní ubytování posílejte na brno@ceskekormidlo.cz

Po–Čt 7.00–20.00
Pá 7.00–17.00
So 9.00–17.00
Ne 15.00–20.00 (pouze online)

Velka Balickova Soutez Logo 01

Soutěž ukončena – všem výhercům gratulujeme! Seznam výherců

Hlavní výhry (2)

Lyžařské balíčky pro dvě osoby, termín dle vlastního výběru

Denní výhry (10)

Napiš „balíček“ a vyhraj balíček!

Do komentářů napiš „balíček“ (ve větě nebo jen tak) a to je celé! Každý pracovní den vybereme náhodně výherce denní výhry (adventní zájezd) a na konci soutěže vybereme výherce dvou lyžařských balíčků (lyžařské zájezdy pro dvě osoby)

Lajkuj, sdílej a komentuj, držíme palce!

Jsi mezi výherci? Napiš nám nejpozději do 31. 10. 2018  zprávu na našem Facebooku, domluvíme se o předání výhry

Hlavní balíčkové výhry

Denní výhry

Přidej se a sleduj (nejen) naše soutěže na Facebooku!

Lyžařský balíček = zájezd s dopravou, ubytováním, polopenzí a skipasem v ceně

Pravidla soutěže

Pořadatelem soutěže “Velká balíčková soutěž” (dále jen soutěž) je cestovní kancelář CK České kormidlo, s.r.o. (dále jen pořadatel), společnost Facebook se na soutěži nijak nepodílí. Hlavní výhrou jsou dva lyžařské zájezdy pro dvě osoby, které pořadatel uvádí na webové stránce soutěže. Vedlejší výhrou je 10 adventních zájezdů, které si výherci vyberou na základě nabídky pořadatele. Přesná skladba těchto zájezdů je uvedena na webových stránkách pořadatele. Uvedením komentáře do facebookového vlákna komentářů, který v sobě ponese slovo balíček, se uživatel stává úpčastníkem soutěže. Všechny výherce vybere pořadatel náhodným výběrem ze všech účastníků soutěže. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv ukončit, změnit pravidla nebo vyřadit ze soutěže jakéhokoliv uživatele a to bez udání důvodu. Žádná z cen v soutěži není vymahatelná. Pokud si výherci z jakéhokoliv důvodu nepřeberou ceny, nevzniká žádné právo na náhradní finanční plnění či jinou náhradu.

Back To Top